Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień 2009


orzech

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

No to jutro w zatoczce około 9.30 !kiss ;)

Przed chwilk? kurier przyniósł nowiusie kaski ,ale jestem szczę?liwy jak dziecko !OKK :D;) !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 203
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    33

  • upiór

    31

  • Tomekgdz

    23

  • Bobas

    22

Top użytkownicy w tym temacie

Po wszystkich ustaleniach wiadomo, że spotykamy się z Michem i Tomasem w |wieciu na PKS-ie o godz. 9- tej.

Upiorek pracuje, Robson dojedzie.

Czy kto? jeszcze zawita ? Ma być 20 stopni !!! !V ;) !OKK

Fundas, czekamy na Ciebie jak czas Ci pozwoli :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dopiero wróciłem z roboty !OKK , jak sie obudzę to zadzwonię do Was i doł?czę jako? :D

Tymczasem , borem lasem !V

Odnośnik do komentarza

Siemka

Dzisiaj o 9.oo koło PKS-su w Swieciu pierwsze spotkanie.

Robsonku tak jak mówili?my zgadamy się telefonicznie , a wła?ciwie to wstawaj (ile bedziesz spał?) !happybth

Odnośnik do komentarza

Michał, o której ty już piszesz :o jeszcze było ciemno a tu o 4.00 Czy?ciłe? !happybth

Robert wstawaj !bicz i odpalaj, !happybth kto jeszcze !w00t a kolega Mareczek :(

Bardzo serdecznie dziękuję !YES wszystkim za miło spędzony czas w dniu dzisiejszym . :D

Pierwsza tura Robson,Michu,Bobas,druga tura Siemik i kolega Dizel szacuj panowie . !OKK

Spalanie 210km 12 litrów czyli super !w00t !w00t !w00t !w00t !w00t

Robson liczysz moje kilometry !happybth to dzisiaj dopisz 258 km :D:(

Odnośnik do komentarza

Szacun ;) .

Panowie ja niestety nie mogłem ale Wam gratki za ?miganie .

Ten z Gr........ to zaszalał 258 km :):) .

Normalnie jestem w szoku w sobotę tyle kilometrów Tomek to nie możliwe :D:D .

Nie wiem Kolego czy nie była to stracona sobota :) .

P.S

Ale dopiero jest dwudziesta dziesięć , wiem że Ciebie stać na wiele .

Pozdrawiam :D .

Odnośnik do komentarza

Witajcie

Ale było super :):):):D:D zrobiłem ponad 200 km ,byli?my nawet na mszy lecz nie do końca bo czasu było mało.

Marzenka Tomu? wielkie dzięki za go?cinkę,obiadek smakował mniam ,mniam.... SZACUN !OK !OK !OK

Upiorku żałuj ,że nie byłe? z nami ale jeszcze wszystko do nadrobienia. No to teraz chłopaki my?lę, że spokojnie możemy powiedzieć , sezon otwarty trzeba tylko smigać :D;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To?my troszku po?migali :D .Pogoda z....a , można jechać cały dzień :) .

Dzięki ludzie za wspólny wypad , a Marzence i Tomasowi za go?cinę :) .

Tylko mam mały niedosyt - Tomas miał celebrować mszę i nic z tego nie wyszło :D:D , no i martwię się czy nie za dużo km przejechał on dzi? , pewnie już ?pi znużony ;)

Odnośnik do komentarza

Ale była pogoda.................... :D:D

Michu, Tomas, Robson, dzięki również za super spędzony dzień. Szkoda, że był taki krótki.

Marzenko, dzięki za smaczny obiadek. Byłem taki głodny, że uratowała? mi życie :D

Upiorek, nie załamuj się. Nadrobimy, sezon zapowiada się długi i upalny :):)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Super przejażdżka,super gospodarze. !yeah Tomek i Marzenka dzięki za wpuszczenie do swojej posiadło?ci i miłe przyjęcie. !w00t

Odnośnik do komentarza

Witam ;) .

Pogoda u mnie taka dziwna :D , nie pada ale niebo zachmurzone , temperatura całkiem całkiem !YES .

A tak na marginesie .

Z tego co czytam to cała no prawie cała ekipa pojechała do Tomka na obiadek , biedny chłopak co On dzisiaj będzie jadł . Koledzy przecież tak nie można :D .

Tomek wyrazy serdecznego współczucia . Mam nadzieje że dopicia nic Im nie dałe? , bo opłaty za wodę wzrosły od 1 kwietnia :D:P .

No a Ten z Chojnic to nawet ?niadania nie jadł , no to Marzenka była zmuszona go nakarmić , życie Mu uratowała , bo obiadu to chłopak nie jadł ze trzy dni albo i cztery !yeah . A ten z Bydzi to nawet o 5.15 posta pisał dospać chłopak nie mógł żeby tylko jechać i się pożywić !w00t :D:) .

P.S

Ale się rozpisałem , a ten z pod .......... , ale się rozpisał , obiadek Mu smakował whist .

To teraz na pewno w soboty będ? ?migać do Tomka pod byle pretekstem .

Kto wie czy na noc nie będ? chcieli zostawać whist:):D .

Mam tylko nadzieję że piwnice to Tomaszek ma ogromn? :P.

Siemik to kolegę jeszcze zabrał szacun .

Tomek jak nie masz w niedziele obiadku to pakuj się i wal do kolegi !OKK :D:) .

Odnośnik do komentarza

Upirek , ale się rozpisałe? ....

Mam nadzieję ,że po ?więtach umówimy się na jak?? wycieczkę !yeah , a może do Izabeli? :D !w00t :D

Odnośnik do komentarza

!w00t Izabela :D .

Zobaczymy jak się z czasem wyrobie , bo po ?więtach zaczyna się ostro sezon na betony !yeah . Ale w niedziele :D .

Odnośnik do komentarza

Informacja z pierwszej ręki w dniu dzisiejszym zrobiłem :D 130 kilometrów z plecaczkiem (Marzena) whist:lol:

Bardzo ładnie się zachowywała, jako pasażer :lol: . Następna wycieczka to już będzie j? kosztowała, co najmniej 0,7 l whist:D:lol:

Byli?my u kolegi Upiora na kawie :D Alinka dzięki za ciasto, :lol: kiedy je zd?żyła? upiec whist:D

Odnośnik do komentarza

No to teraz Marzenka będzie ?migać razem z nami whist:lol:

Marzenka jeste?my dumni z Ciebie

Następna wycieczka do Bydzi , oczywi?cie na obiadek

Serdecznie zapraszamy :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tomaszu wielkie GRATKI dla Marzenki whist:lol: Ja dzisiaj samotny żagiel byłem pod Pił?. Napisze tak: ta ch...a nie dla mnie musi poczekać na innego.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wiem co mam i chyba nie zmienie przynajmniej narazie.

Jak ogl?dam "Te nówki nie?migane" to mnie zalewa i te wciskanie kitów w żywe oczy. Szlak mnie trafia jak to słysze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...