Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień 2009


orzech

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 203
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    33

  • upiór

    31

  • Tomekgdz

    23

  • Bobas

    22

Top użytkownicy w tym temacie

Co? Kujawiaki zaniedbujecie forum. Zakładam Wam nowy temat do gadania. Marzec poszedł precz ;)

Ale jaja :) Nie tak dawno w?tki na nowy miesi?c zakładali jeszcze w starym a tu taka plama :)

Domy?lam się, że spragnieni jazdy po tak długiej zimie, dopadli swoje maszyny i ?miagaj? od rana do wieczora :) Na forum nie ma czasu. :)

Odnośnik do komentarza
Co? Kujawiaki zaniedbujecie forum. Zakładam Wam nowy temat do gadania. Marzec poszedł precz ;)

Orzeszku

Nie dałe? nam szansy , my pracujemy :) na forum jeste?my przeważnie po południu :P

PS Witamy Cię w Kujawsko -Pomorskim :):) , a kiedy się przeprowadziłe?? ;) !w00t !w00t :D:):) !TAZ

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Co? Kujawiaki zaniedbujecie forum. Zakładam Wam nowy temat do gadania. Marzec poszedł precz ;)

Orzeszku

Nie dałe? nam szansy , my pracujemy :) na forum jeste?my przeważnie po południu :P

PS Witamy Cię w Kujawsko -Pomorskim :):) , a kiedy się przeprowadziłe?? ;) !w00t !w00t :D:):) !TAZ

Jak nie dałem szansy???? - ponad 8 godzin po czasie.

Co do przeprowadzki, mieszkam tam gdzie mieszkałem, internet jest wszędzie :)

Odnośnik do komentarza
Co? Kujawiaki zaniedbujecie forum. Zakładam Wam nowy temat do gadania. Marzec poszedł precz :lol:

Orzech powiem tak jeste?my zaskoczeni :) tak Obywatelsk? Postaw? ;)

Oczywi?cie wiesz o tym, że ten, co rozpoczyna miesi?c to stawia :lol: , dlatego była taka cisza :lol: szacun.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Jak nie dałem szansy???? - ponad 8 godzin po czasie.

Masz racje mogli?my tak długo nie spać. Ale z naszej strony to był kawał, W końcu to 01.04. :lol:

Ale dzi? piękna pogoda i w pracy byłem piękn? APRILKˇ

Robsonku chyba jednak zostane przy jednym garku ten dzwięk doprowadza mnie do ... Jeżeli wymienie to na nowsz? włoszczyzne niech się ?miej?, a ja swoje wiem

Dlaczego nie widać nikogo na szlaku!!!sam mam jeĽdzić czy co? gdzie się podział ten duch maximaniaków? :lol:

Odnośnik do komentarza

Orzech powiem tak jeste?my zaskoczeni  !w00t tak Obywatelsk? Postaw?  !w00t

Oczywi?cie wiesz o tym, że ten, co rozpoczyna miesi?c to stawia :lol: , dlatego była taka cisza  ;) szacun.

Orzech o stawianiu to wszyscy wiedz? ( ale że? się wkręcił w Kujawsko-Pomorsk? tradycje) :lol::lol::) !TAZ ;):):D:P

Odnośnik do komentarza

Orzech o stawianiu to wszyscy wiedz? ( ale że? się wkręcił w Kujawsko-Pomorsk? tradycje) :lol::lol::lol: !w00t !w00t !TAZ ;):)

Orzech podaj termin :D i gdzie to zrobimy :P Jeste? wielki ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to witajcie ?rubowkręty w kwietniu :) . Widzę ,że temat :lol: stał się bardzo popularny ale przecież my się wszyscy brzydzimy , prawda koledzy :lol::lol:;)

Czy w sobotę kto? wybiera się na mał? przejażdżkę ?

Bydgoszczaki - słyszeli?cie co? o akcji oddawania krwi dla dzieci przez motocyklistów w Toruniu , w Bydzi podobno jest ta akcja w sobotę :D . Pisz? o starym rynku tylko nie wiem gdzie Bydgoszcz czy Toruń ???

Odnośnik do komentarza

No witajcie....

Rzeczywi?cie jak sie dorwałam do mojego nowego sprzeta

to jeżdże codziennie i bez chwili wytchnienia :rolleyes:

tylko mała przerwa na pracę i jakie? jedzenie :lol:

Powiem Panowie, że wrażenia s? niesamowite...

w pozytywnym słowa tego znaczeniu !V

Przesi??ć sie ze 125 na 500 pojemno?ci to dopiero porównanie

Chciałabym zrobić jak?? dalsz? traskę !V

teraz przed ?więtami to mogę zapomnieć

pozdrowionka !V

Odnośnik do komentarza

w sobote w G-dzu jest otwarcie sezonu.

Msza ?w. w kosciele " mlodzieżowym" o 12.00,potem po?wiecenie sprzetów i przejazd do "Le?niczowki".Tam oddawanie krwi dla dzieci i atrakcje.Takie info przed chwila dostalem whist

Niestety pomacham Wam zza Hamburga B) gdzie musze "po chlebek" jechac !OK

Odnośnik do komentarza

Witam :( .

Czytam i sam oczom nie wierzę ;) , impreza się szykowała taka skromna czy co? , a tu porażka . A ja tam w Orzeszka wierze , chłopaczysko ze stolicy pochodzi !OK i na pewno tak tematu nie zostawi . Koledzy pisz? o jakim? stawianiu . Znam kolegę Orzeszka i na pewno nie spęka i tyle co mam do napisania ;):D:lol: .

Odnośnik do komentarza

Chłopaki my chyba w sobotę po?migamy ? co?:D !OK

Oczywi?cie, że tak mam plan pojedziemy ;) do Malborka i zajedziemy do Stegny zobaczymy moj? przyczepę :lol:

Odnośnik do komentarza

Oczywi?cie, że tak mam plan pojedziemy :D  do Malborka i zajedziemy do Stegny zobaczymy moj? przyczepę  ;)

Popieram bardzo dobry pomysł :lol: , ja w sobotę nie jadę ( dzień gospodarczy, wiosna ) ale w niedziele chętnie się przejadę. !OK

Odnośnik do komentarza

Chłopaki my chyba w sobotę po?migamy ? co?;)  !OK

Oczywi?cie, że tak mam plan pojedziemy ;) do Malborka i zajedziemy do Stegny zobaczymy moj? przyczepę :lol:

Tomciu ,ale z t? Stegn? że? troszkę przesadził :(

My?lę ,że z chłopakami co? wymy?limy :D

Odnośnik do komentarza

Orzech, dzięki za pomoc i za !scooter

Już nie uciekniesz od tego !OK

Uzgodniłem z Michem, że w sobotę o 9.00 spotykamy się w zatoczce pod |wieciem.

Po?migamy trochę i skoczymy na mszę do Grudzi?dza. Zapraszamy do wiosennej przejażdżki. W moim przypadku Stegna odpada, bo ok. 14-stej muszę być w Chojnicach.

No i mamy upragnion? wiosnę !OKK

Kasia, może urwiesz się na kilka h w sobotę ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Orzech, dzięki za pomoc i za !scooter

Już nie uciekniesz od tego !w00t

Uzgodniłem z Michem, że w sobotę o 9.00 spotykamy się w zatoczce pod |wieciem.

Po?migamy trochę i skoczymy na mszę do Grudzi?dza. Zapraszamy do wiosennej przejażdżki. W moim przypadku Stegna odpada, bo ok. 14-stej muszę być w Chojnicach.

No i mamy upragnion? wiosnę !OKK

Kasia, może urwiesz się na kilka h w sobotę ?

Troszku wcze?nie chcecie jechać !OK , nie wiem czy wstanę tak rano żeby dojechać do |wiecia :lol: .Jutro pracuję od ?witu do północy - pieprzone "nocne zakupy" w moim Centrum Handlowym:angry: .

Jakby nieco póżniej , to chętnie się przył?czę :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W sobotę do 15tej jestem w pracy,chętnie przył?czę się potem do kogo? na !scooter Jeden taki z Elbl?ga i Malborka co? pob?kiwał zobaczymy.Niedziela cała wolna-do negocjacji.Tomasz czekam na wlocie do Malborka !OK !OKK

Odnośnik do komentarza
Orzech, dzięki za pomoc i za  !happybth

Już nie uciekniesz od tego !tut

Uzgodniłem z Michem, że w sobotę o 9.00 spotykamy się w zatoczce pod |wieciem.

Po?migamy trochę i skoczymy na mszę do Grudzi?dza. Zapraszamy do wiosennej przejażdżki. W moim przypadku Stegna odpada, bo ok. 14-stej muszę być w Chojnicach.

No i mamy upragnion? wiosnę !tut

Kasia, może urwiesz się na kilka h w sobotę ?

Troszku wcze?nie chcecie jechać !tut , nie wiem czy wstanę tak rano żeby dojechać do |wiecia !tut .Jutro pracuję od ?witu do północy - pieprzone "nocne zakupy" w moim Centrum Handlowym:angry: .

Jakby nieco póżniej , to chętnie się przył?czę :angry:

Robsonku, będziemy się kręcić niedaleko.

My?limy, żeby porann? ma?lankę wypić, np. w Chełmnie.

Ewentualnie dojedziesz, co ???? !tut !OK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...