Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Marzec 2009


Tomekgdz

Rekomendowane odpowiedzi

Ka?ka, fajnie, że maszyna gotowa do sezonu.

Mnie w drodze powrotnej też dopadł deszczyk, ale z szybko?ci? strzały przemkn?łem przez jego g?szcz :D

Dzięki za super zabawę :P

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 208
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    34

  • fundi600

    32

  • upiór

    28

  • Bobas

    22

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze
Witajcie Zima?! - to złudzenie optyczne  !happybth

To nie złudzenie optyczne. To prawdziwy ?nieg albo pomroczno?ć jasna.

Ale sie porobiło sie teraz przyjdzie nam jeĽdzić sqtem ?nieżnym !piwko Albo się trzeba spotkać na małe !happybth

Odnośnik do komentarza

Tak to już jest ... !happybth

piękna zimę mamy tej wiosny !happybth

ale na pocieszenie już za tydzień ma przestać padać

i ma być około 12 stopni

a teraz rzeczywi?cie pozostaje nam zastanowić się

nad skuterem ?nieżnym !piwko

Odnośnik do komentarza

Witam ;) .

Mam pytanie do Państwa , czy zna kto? datę kiedy ta bura , psia jego mać pójdzie .

Normalnie rano dostałem nie mal zawału . Rano jad?c do pracy spotkałem :D , pięć samochodów w rowie niby nic a jednak . Odcinek dwudziestu dwóch kilometrów pokonałem w czasie czterdziestu minut to skandal , panie i panowie a o przejechaniu tego odcinka !w00t to było można zapomnieć . Norm? się stało a może tradycj? że drogowcy jak zwykle ZASPALI :D:D:lol::lol: .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Upiorku ja znam datę, ale nie powiem jak będziesz grzeczny to wy?le Ci j? na PM.

Puki co to dawaj na !w00t w sobotę

Odnośnik do komentarza

Czy ja dobrze widzę !w00t i czytam? Zanosi się na jak?? now? imprezę !piwko gdzie, kiedy postaram się zorganizować szkiełko !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Czy ja dobrze widzę !w00t i czytam? Zanosi się na jak?? now? imprezę !piwko gdzie, kiedy postaram się zorganizować szkiełko !piwko

A szanowna małżonka co na to? Powinna być dumna.

Odnośnik do komentarza
Czy ja dobrze widzę !w00t  i czytam? Zanosi się na jak?? now? imprezę !piwko  gdzie, kiedy postaram się zorganizować szkiełko !w00t

Tomek Ty wci?ż o tym szkiełku, a jak przyjdzie co do czego to pełna abstynęcja lub tylko zimne mleko. !yeah !yawn ( normalnie lemoniadowy Joe )hi,hi.

Jeżeli chodzi o datę nadej?cia wiosny to już jest - w sobotę widziałem bociana i nie była to pomroczno?c jasna.

Z prognoz można wywnioskowac, że twardziele z okolic Torunia, Grudzi?dza i Chojnic, w niedzielę będ? ?migac na skuterach jak ta lala :lol:

!piwko

Odnośnik do komentarza

patrz?c na fotki z innych regionów kraju pocieszam sie że inni maja gorzej( ale to normalna przywara Polaka wiec się ni? nie martwię).Pewnie jeszcze z tydzień i bed? bociany widoczne w Polsce !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Witam :D .

Mam pytanie do Państwa , czy zna kto? datę kiedy ta bura , psia jego mać pójdzie .

Normalnie rano dostałem nie mal zawału . Rano jad?c do pracy spotkałem :lol: , pięć samochodów w rowie niby nic a jednak . Odcinek dwudziestu dwóch kilometrów pokonałem w czasie czterdziestu minut to skandal , panie i panowie a o przejechaniu tego odcinka !piwko to było można zapomnieć . Norm? się stało a może tradycj? że drogowcy jak zwykle ZASPALI !w00t :lol: !w00t !yeah .

Nie dalej jak wczoraj odcinek 30km przejechałem w godzinkę skuterem , gdzie normalnie zajmuje mi to max. 30min. Po prostu szkoła jazdy po lodzie !piwko i już nie muszę się doszkalać :D . Jedynk? można było kulać się powolutku , ale dalej drog? powiatow? to już masakra. Jednym słowem nie życzę nikomu takich przygód , kolejna lekcja pokory za mn? !yawn

Odnośnik do komentarza

No to kolega temat podesłał .

To teraz jestem na 120 procent pewny , czemu Robert tak usilnie zabiegał o sw? własno?ć po BURGMANI w tamtym roku . Nawet Spinka pisała o tym posta .

Aby w czasie jazdy na !piwko miał się czym przytrzymać . !piwko !w00t .

Szacun Robercie !yeah :lol: . No po prostu nie mogłem !yawn !w00t :lol: .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W Bydzi dzi? piękna pogoda jadę przewietrzyć !piwko !OKK

Ciekawe dlaczego ten z pod Kowalewa kupił grabie temu z pod Ciechocinka.

Odnośnik do komentarza

Włodek masz rację pogoda dzisiaj jest prawie letnia !TAZ !YES

Ja dzisiaj zrobiłem ze 200 kilometrów, ale autem !TAZ i widziałem jak ludziska dzisiaj ?migali !piwko

Wła?nie wróciłem z pracy szkoda, że tak póĽno, !TAZ bo też bym sobie pojeĽdził a ;) jak będę miał wolne to za? będzie padało !OKK

Dobra żartowałem pogoda ma być super :P:P:P

Odnośnik do komentarza

Włodek powiem Ci tak Robert to koleżka !TAZ , że szacun dla Niego .

Ale i tak mieszka gdzie? pod Ciechocinkiem czy jako? tak .

Teraz na pewno mnie :P . A ja na to jak na wiosnę :P:P:) .

Wcale się go nie boje bo mam 600 a On 400 !OKK .

Po trasie to normalnie tylko tak ;) , i go?cia nie ma !YES .

Muszę jeszcze garaż zabezpieczyć bo gotów się pojawić !piwko !TAZ !TAZ . ;) !OK :P:P .

Odnośnik do komentarza
W Bydzi dzi? piękna pogoda jadę przewietrzyć !piwko !OKK

Ciekawe dlaczego ten z pod Kowalewa kupił grabie temu z pod Ciechocinka.

na wiosne do ogródka bed? jak znalazł

może maj? jaki? wspólny? ;) piwny?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...