Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Marzec 2009


Tomekgdz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 208
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    34

  • fundi600

    32

  • upiór

    28

  • Bobas

    22

Top użytkownicy w tym temacie

W Chojnicach 3 stopnie na plusie.

Zrobiłem dzi? sporo km-ów dalej testuj?c mój nowy nabytek.

SW miał zintegrowany system hamulców z rozdzielaniem siły hamowania na przednie i tylne koło. To bardzo dobra rzecz. Przedniego hebla używało się praktycznie tylko przy bardzo ostrym hamowaniu.Przy, np. nagłym przyhamowaniu na łuku SW zachowywał się stabilnie i pewnie.

W Burgim technika hamowania jest inna. Trzeba używać prawego i lewego kloca jednocze?nie. Przy naci?nięciu samego tyłu, tylne koło bardzo szybko dostaje u?lizgu zrywaj?c przyczepno?ć z podłożem. Zauważyłem to już podczas krótkiej przejażdżki przed stacj? benzynow? na Burgim Siemika.

No cóż, trza zmienić technikę !scooter

V max wyższy jest w Burgmanie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Zaczynamy marzec 2009 !YES

Temperatura w Grudzi?dzu + 12 !OK idzie wiosna !scooter

Tomas - gdzie jest zainstalowany Twój termometr? U mnie ok. 5 na plusie i chłodny wiatr , ale przejażdżkę mam już za sob? !bicz

Odnośnik do komentarza

Ja również uruchomiłem swoj? chińszczyznę. Udałem się do garażu z nadziej?, że w końcu odnajdę w skuterze akumulator !piwko aby go podładować po tak długim postoju. Niestety przeliczyłem się. Odpalil od razu tak, jakbym wczoraj go tam zaparkował !OK Jeszcze kiedy? będzie okazja i mobilizacja do poszukiwania aku !YES

Byłem opłukać !scooter na myjni i zrobiłem kilka kaemów po mie?cie. Fajnie !bicz

Odnośnik do komentarza

Mi się bardziej podobały po?ladki !bicz

Pogoda piękna .....a ile moto na mie?cie

Ja już ostanie przygotowania i też zacznę sezon....

Wiosna, wiosna,wiosna ach że Ty !scooter !YES !OK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Moje nowe zdolno?ci !bicz wyginam ?miało ciało !YES

LA BOMBA

Tomcio - wszyscy liczymy , że za 3 tygodnie wykonasz swój popisowy taniec , trenuj chłopaku

!scooter

A ten "fioletowy" nawet podobny do Ciebie , jaka? rodzina ??? !OK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No tak wiosnę już widać weekend spędzony pomy?lnie przejażdżka na !happybth i pierwsze problemy. Wiadro pr?du pomogło i już jest ok.

Tomcio taniec pierwsza liga tylko od czego zrobiłe? się taki fioletowy?

Ka?ka a Ty tylko na po?ladki?

Bobas gdzie te fotki? nie mogę ich znale?ć.

No i uruchomiłem dzi? Cruisa teraz tylko rejestracja i na szlak

Odnośnik do komentarza

Witam .

To co Panowie co nie którzy ?migali ja jak się powiedzie to za tydzień ?mignę do tego z pod Ciechocinka obiecał wypolerować szybę w tak zacnej marce jak Honda :P .

Jak spisze się na medal to dam Mu ?mign?ć kawałek ;) .

Bobas fotki B) , ach ten blask i ten wydech , co ja pisze no daj te fotki .

Wiem że SW to SW ale teraz to pozamiatane kolego .

Burgi i tak ?miga OSTATNI !happybth !YES !tut !happybth , no raz pojedziesz jako pierwszy , ale tylko raz :P .

Odnośnik do komentarza

No dobra, mogę ?migać jako ostatni !happybth

Najważniejsze, że wiosna jest juz za zakrętem.

Dzi? czułem j? w powietrzu. Ma taki ładny zapach !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wła?nie sie zastanawiam , czy jechać !happybth do roboty , pogoda słoneczna a na termometrze -4C !happybth ,ale chyba się skuszę !tut .

Dzisiaj ?niło mi się ,że byli?my gdzie? wszyscy na jakiej? wyprawie , i jak to często bywało , czekali?cie na mnie , a pogoda była wręcz bajkowa !YES

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj ?niło mi się ,że byli?my gdzie? wszyscy na jakiej? wyprawie , i jak to często bywało , czekali?cie na mnie , a pogoda była wręcz bajkowa !V

Robson czy to czasem !V nie będzie na Kaszubach !scooter Czy to jawa czy sen !V

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tomcio na Kaszubach to będzie na pewno na jawie a co niektórzy mog? tylko ?nić

Pogoda pikna idę potestować !scooter przed wiosn? !V

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wróciłem dzi? z roboty normalnie jak człowiek :blink: , banan od ucha do ucha, a nie jakim? PKS-em , pogoda całkiem zno?na , trochę na plusie :) , ale zaczęło co? lecieć mokrego z nieba :P

Podobno ma być do?ć ciepło , tylko mokro !happybth , aż mi szkoda Majesty , ile ja się namyłem j? po ostatniej jezdzie w ?nieżycy ;)

W najbliższ? niedzielę planuję mał? wycieczkę , nawet już urlop wzi?łem na ten dzień :P , kto? ma chęć przył?czyć się ??? ;):P:P

P.S. Czy kolega z Kowala ( Kowalewa ? ;) ) będzie gotowy już ze swoj? ch...?

Odnośnik do komentarza

P.S. Czy kolega z Kowala ( Kowalewa ? !OK ) będzie gotowy już ze swoj? ch...?

Co ty mówisz :blink: kolegi H…… !scooter już dawno gotowa, je?li mowa o tym z Kowalewa? :D:P !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ta h....nia z Kowalerwa jest napewno gotowa tylko czy zarejestrowana to jest pytanie?

Roberciku w niedzielę mamy ?wieto kobitek czy ta wycieczka opewa w jakie? atrakcje dla Pań?

!scooter po testowaniu 100% sprawny

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Upiorku co oni się tak przyczepili.

nikt się nie przyczepił, czekamy kiedy bedziemy mogli razem po?migać na !scooter :o:(

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To prawda , nikt sie nie czepia Upiorka , tylko sprzęt chyba jeszcze nie zarejestrowany i obawiam się czy do niedzieli zd?ży :o . ,ale wszystko wskazuje na to że zd?ży , bo jak by nie zd?żył to by nie pojechał , a jak by nie pojechał , to znaczy że nie zd?żył.

A'propos 8 marca - to kobiety też z nami jad? :(:(

Żartowałem - nie wolno narażać się kobietom , żadnym bo !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Robercie ja słyszałem iż w Izabelce 8 Marca co? się będzie działo. Może tam się wybierzemy?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wła?nie ogl?dałem prognozę pogody i nie za ciekawie wygl?da na niedzielę !tut , podobno ma padać , już nie wspomnę o silnym wietrze

:o:( . I jak tu normalnie można zaplanować cokolwiek !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Spokojnie do niedzieli jeszcze troche czasu. Będzie wiatr to bedzie wiało - czyli przewieje deszcz !tut :o:( !piwko i pojedziem

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...