Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Marzec 2009


Tomekgdz

Rekomendowane odpowiedzi

Tak czytam i czytam i oczom niewierze czy tak ciężko kumn?ć o co chodzi??

Robsonie oni pisz? o tym że jad? na spotkanie skuterami i do tych swoich SW potrzebuj? po 5 wielkich baniek paliwa ;)

jeste? mi winien ;) czyszczenie monitora :(

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 208
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    34

  • fundi600

    32

  • upiór

    28

  • Bobas

    22

Top użytkownicy w tym temacie

Fajnie powspominać imprezę u Upiorka.

Ale się tam działo, co Robsonku ??? ;):P

A kocur lubi po swoim :) panu ;)

Już nie długo się spotkamy i będzie fajnie jak zwykle :) !V :P:(:P

Bobasku o której w pi?tek będziesz w TUcholi?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Oj" ?rubowkręty" dobrze wiedzieć , że wszyscy s? w dobrych nastrojach przed " powitaniem wiosny " :huh: !TAZ . Ja prawdopodobnie wybieram się !scooter , czy kto? jeszcze ??? , dwucylindrowcy pokażcie na co Was stać !TOMCAT :lol:

Odnośnik do komentarza

Jak nie będzie padało jadę skutem i Was też do tego zachęcam, bo to przecież powitanie nowego sezonu. Samochodami ??? !TOMCAT Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !scooter

Odnośnik do komentarza

jeste? mi winien :lol: czyszczenie monitora :huh:

Nie wiedziałem że Fundi teraz w Grudzi?dzu serwisuje (monitory) !scooter !TOMCAT !TAZ :Pmichiganjfrog01.gif

jad?c w piatek bedzie miał szansę sie wykazac :huh:

Odnośnik do komentarza

Fundi :lol::P , ja Ci dam poczekaj :huh: .

Panowie razem damy MU do wiwatu !TOMCAT !TAZ :huh: !scooter .

Pozostało no 82 godziny :P .

Odnośnik do komentarza
A ja na 400  :D Marzena wygrała przetarg  ;) na prowadzenie samochodu  !OKK

Tomciu , a tak Marzenka chciała jechać ;)whist - Jak J? przekonałe?? ;):D !w00t

Chłopaki jak nie bedzie ulewy to o 13,00 w Tucholi na Orlenie . 13,15 wyjazd na ;) !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tomas - zaskoczony jestem Ty 400 a nie ;):D niecodzienny widok !piwko

Michale - je?li nie będzie padać to też ?migam ;) , ale decyzję podejmę w pi?tek rano. U mnie dzisiaj halny jaki? wieje , może żagiel się zamontuje i w drogę !w00t

Odnośnik do komentarza

Chłopaki jak nie bedzie ulewy to o 13,00 w Tucholi na Orlenie . 13,15 wyjazd na  ;)  :D

Doba hotelowa zaczyna się dopiero o 16,00 więc nie ma co się ?pieszyć (brama może być zamknięta) i będzie całowanie klamki. !piwko !w00t ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Żadnego serwisowania monitorów nie będzie. Następnyr razem niech kolega czyta forum w kasku zamkniętym i monitor będzie czysty.

Upiorze o cooooooooooooooooo Ci chodzi co ja Ci zrobiłem czyżby chodziło o te bańki?

Tomek u mnie przetarg na kierownice wygrała Sławka, ale nie wiadomo jak z pogod?.

Odnośnik do komentarza
Żadnego serwisowania monitorów nie będzie. Następnyr razem niech kolega czyta forum w kasku zamkniętym i monitor będzie czysty.

Upiorze o cooooooooooooooooo Ci chodzi co ja Ci zrobiłem czyżby chodziło o te bańki?

Tomek u mnie przetarg na kierownice wygrała Sławka, ale nie wiadomo jak z pogod?.

jak pokażesz i nauczysz mnie pić piwo w zamknietym kasku to... :D

Odnośnik do komentarza

Ja również potwierdzam wyjazd na imprezkę ;)

Odstraszy mnie tylko deszcz i gołoledĽ :D Tak jak napisał Robert w pi?tek rano podejmiemy ostateczn? decyzję.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
jak pokażesz i nauczysz mnie pić piwo w zamknietym kasku to... !piwko

odrobinę wyobraĽni : wężykiem, wężykiem, jeden koniec do ;) drugi za? do ust i ci?gnij. ;):D

Odnośnik do komentarza

Chłopaki jak nie bedzie ulewy to o 13,00 w Tucholi na Orlenie . 13,15 wyjazd na  :)  !YES

Doba hotelowa zaczyna się dopiero o 16,00 więc nie ma co się ?pieszyć (brama może być zamknięta) i będzie całowanie klamki. ;):):)

Mareczku ale my będziemy długo jechać ;)whist

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Chłopaki jak nie bedzie ulewy to o 13,00 w Tucholi na Orlenie . 13,15 wyjazd na  :)  !YES

Doba hotelowa zaczyna się dopiero o 16,00 więc nie ma co się ?pieszyć (brama może być zamknięta) i będzie całowanie klamki. whist:):)

Mareczku ale my będziemy długo jechać :D:lol:

I czekać na tych co zawsze maj? czas o kim piszę to każdy wie. :D

Odnośnik do komentarza

Fundi , no co ty !YES .

Dobrze wiesz że te :D poniżej 500 cm ?migaj? jako pierwsze whist , no chyba że trzeba je ci?gn?ć :lol: . No ale nam nigdy takie co? się nie zdarzyło :D .

Michale jak pogoda będzie to z Robsonem jestem na telefon , ale jak będzie padacha , to się zdenerwuje i na miejscu dwa soczki jabłkowe na raz :) .

Odnośnik do komentarza

Michale jak pogoda będzie to z Robsonem jestem na telefon , ale jak będzie padacha , to się zdenerwuje i na miejscu dwa soczki jabłkowe na raz :lol: .

Proponuje soczki na miejscu whist:D , bo jak dojedziesz? !YES

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...