Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Marzec 2009


Tomekgdz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
Co tam, pewnie i tak pijemniej niż wła?ciciel !TAZ

Jak by Upiorek wypił tyle co jego SW to nawet na rzęsach by nie chodził

Ka?ka rejestrój tego :) i po?migamy razem

Pogod? to się prosze nie przejmować zawsze ona będzie. !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 208
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    34

  • fundi600

    32

  • upiór

    28

  • Bobas

    22

Top użytkownicy w tym temacie

Bardzo się cieszę, że udała wam się wyprawa pogoda była super !piwko

Witek tablica rejestracyjna bardzo ładna i prosta !scooter

Ka?ka załatwiaj i siadaj na :)

Wiosno gdzie ty? !TAZ !OK

Odnośnik do komentarza

Ja dzi? zrobiłem 120 km !TAZ

Na pocz?tku była bajka, ale potem zimno było już odczuwalne.

W pewnym momencie otarłem się o dzwona.

Przede mn? jechało kilka samochodów. Była prosta droga. Jechali?my ok. 90 km/h.

Jechałem jako ostatni. Auto jad?ce przede mn? zaczęło wyprzedzać kilka samochodów.

Dodaję gazu i powoli ruszam za nim. Nagle pierwszy samochód wł?czył lewy kierunkowskaz i sygnalizuje skręt. Auto przede mn? dało mocno w kloce i stanęło jak przyro?nięte do asfaltu. Ja dałem na maxa w kloce i z piskiem opon lecę na kolesia. W ostatnim momencie odpu?ciłem klockowanie, bo nie miałem szans się zatrzymać. Miałem do wyboru drzewo, tyłek samochodu, albo próbę przyspieszenia i ?mignięcia przy boku skręcaj?cego w lewo samochodu. Wybrałem ostatnie wyj?cie i się udało !scooter

Nie wiem, czy bym pisał tego posta, gdyby kierowca pierwszego auta zdecydowanie skręcił w lewo. Chyba zauważył mnie w bocznym lusterku. Ufffffffff, ale mi serducho waliło. Jestem bogatszy o nowe do?wiadczenie. Trzeba jechać daleko od poprzedzaj?cego nas katamarana, bo on w trakcie hamowania staje jak wryty, a my lecimy jak na sankach :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bobas chłopaku , ale miałe? przygodę :) . Podobne "numery" katamaraniarze wywijaj? często , ostatnio zabieram się do wyprzedzania 3 z nich no i ostatni przede mn? też zaczyna wyprzedzać będ?c na wysoko?ci mojego przedniego koła - po prostu nie widział mnie !scooter , ja po heblach i klaksonie i dopiero zauważył mnie . Trzeba przewidywać różne sytuacje , ale nie wszystkie się da :(

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No wła?nie a Wy się dziwicie że ja w !scooter mam klakson jak TIR, a to w takich sytuacjach strasznie pomaga. Taki ryk klaksonu dla katamarana to jak szpila w d... Nie widzi, a słyszy :)

Odnośnik do komentarza

Witam .

Panowie mnie wczoraj też fantazja troszkę poniosła , ale kochani spokojnie się wkręcać w ten sezon , pogoda jeszcze taka :P , a i asfalt czasami taki że !scooter :( .

Co daleko szukać . W dniu wczorajszym na odcinku od Ciechocinka do Nieszawy podjazd pod górę no jakie? 30 , 40 stopni zakrętów chyba 6 lub 7 , a na jednym takim łuku prawie że w koleinie plama oleju !TAZ :) ?rednicy 30 40 centymetrów .

Szczę?cie że pod t? górę ?migali?my nie za szybko i każdy miał czas na manewr ominięcia cho...y bo było by nie wesoło .

Nawet nie my?lę co by było gdyby było odwrotnie , zjazd z tej góry w stronę Ciechocinka :(:( !TAZ :( .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Prawda Upiorku z t? plam? , ale zabawa byłaby dopiero przy zjeżdżani z tej górki , a górka fajna co? na podobę alpejskich serpentyn :P

A taki klakson jaki ma Fundi przydał by się czasami !scooter :D:(

Odnośnik do komentarza

Taka prawda trzeba uważać :D na siebie jak i na kierowców samochodów !holiday

Ja w ubiegłym roku na skrzyżowaniu miałem zdarzenie, że go?ciu wyjechał :angry: mi przed nosem :D dla tego noszę teraz kamizelkę !holiday

Odnośnik do komentarza

Siemanko

Najważniejsze , że wszyscy s? cali i zdrowi . MUSIMY UWAZAĆ , bo na 2 00 nigdy nie mamy pierwszeństwa :D !holiday

EDYT:13.03

Co jest Panie i Panowie , gdzie jeste?cie ? Ja rozumiem że wiosna potrafi przymulić , ale dwa dni się nie odzywać to już lekka przesada :D:angry:

Idę dzisiaj do mojej ?licznotki !holiday

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj tak się przymierzam, co by jutro odpalić SW :D i zrobić parę kilometrów !holiday

Czy kto? ma podobne plany? !happybth

Odnośnik do komentarza

Witam .

Bobasek za dużo ?miga katamaranem a potem s? tego efekty !gora .

Jak by Kolega nie wiedział co pomaga to ja mam lekarstwo :D !piwko !happybth !TAZ . No i doborowe towarzystwo :D !piwko .

Wracaj nam kolego szybko do zdrowia !holiday .

Odnośnik do komentarza
Ja dzisiaj tak się przymierzam, co by jutro odpalić SW :D i zrobić parę kilometrów :D

Czy kto? ma podobne plany? :)

chcesz moze trase do Koła zrobić?Mam tam temat do załatwienia a czasu brak !sciana

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Ja dzisiaj tak się przymierzam, co by jutro odpalić SW :)  i zrobić parę kilometrów  :D

Czy kto? ma podobne plany? :)

Plany s? , ale trza do roboty jechać :) . Może w niedzielę je?li pogoda dopisze , to bardzo chętnie !sciana :D:D

Bobas - nie ?ciemniaj , przyznaj się bez bicia że Twój AN Ci się nie podoba i wstydzisz się kolegom na tym !scooter pokazać ;):)

Odnośnik do komentarza

:D !scooter :D:):);):D;):):):lol::lol::lol::lol::lol::lol:

AN nie jest zły, a chory jestem jak stara mysza !sciana :):)

Na przyszły pi?tek będę zdrów jak rydz :D

No i doborowe towarzystwo będzie więc wszystko OK.

Odnośnik do komentarza
Ja dzisiaj tak się przymierzam, co by jutro odpalić SW :D  i zrobić parę kilometrów  :D

Czy kto? ma podobne plany? :)

chcesz moze trase do Koła zrobić?Mam tam temat do załatwienia a czasu brak !sciana

Jak dobrze zrozumiałem to Tomcio nie przyjedziesz do mnie jutro rano, tylko pojedziesz na delegację do Koła. Rozumie jak parę złotych jest do zarobienia to jedz.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
jak parę złotych jest do zarobienia to jedz.

Tomcio jak by? nie wiedział gdzie jest Koło to ja chętnie pojade z Tob? we :):) raĽniej i kasy dwa razy więcej.

Odnośnik do komentarza

Mareczek kolego czekam na ciebie w Grudzi?dzu :)

Umówiłem się z rana z Michem i Fundim na wypad !happybth do Chełmna zapraszamy

Spotkanie o !YES 11 pierwszy zjazd do Chełmna od strony |wiecia :)

Odnośnik do komentarza
Mareczek kolego czekam na ciebie w Grudzi?dzu  !tut

Umówiłem się z rana z Michem i Fundim na wypad !happybth  do Chełmna zapraszamy

Spotkanie o !tut  11 pierwszy zjazd do Chełmna od strony |wiecia  !tut

Zaspałem, już nie zd?żę !YES :) ,gdybym wiedział wczoraj o spotkaniu to czekał bym na Was od samego rana :) !tut

Odnośnik do komentarza
Czyzby Konin - Kolo - Turek -> "zaglebie" wegla brunatnego :) ?

tak to te okolice tyle ze temat nie zwiazany z weglem :)

Okolice słyna tez jako zaglebie handlarzy aut i jest tam jedno ktore mnie jest potrzebne ale na wycieczkę typu "obejrzeć złom który mial byc idealny" nie mam czasu !happybth

i sprawa sie zamyka czyli "gonimy w kółko" !YES

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...