Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kaszuby Pierwszy dzień wiosny 2009r


Mareczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Do 20.03 jeszcze troszkę czasu i wszystko zależy od pogody czy na 2oo czy 4oo

jeżeli będzie poniżej 30 st. to jade na 4oo :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 144
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Mareczek

    20

  • orzech

    14

  • Tomekgdz

    13

  • robson

    9

Top użytkownicy w tym temacie

Do 20.03 jeszcze troszkę czasu i wszystko zależy od pogody czy na 2oo czy 4oo

jeżeli będzie poniżej 30 st. to jade na 4oo !wchair

Fundi zapomniałe? napisać czy temperatura w słońcu a może w cieniu. ;):D:lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Powiem tak, że nie spodziewali?my się takiej frekwencji. :D  Zrobimy ile się da sprawdzimy dostawki, !YES o których mówił Mareczek  !OKK

Pokoi 4-o osobowych nie ma .Możliwe dołożenie dostawki. Ale i tak (Limit dostawek jest już wyczerpany). komplet uczestników 100% miejsc noclegowych na 100% uczestników.

Hejka

chętnie odst?pimy jedno łóżeczko w naszej komnacie  :lol: rodzince Plebanów, Romeo przeciez moze spać na dywaniku jak piesek !OK

Tomcio przy takim podej?ciu i (wyrozumiało?ci) może i my będziemy trzeĽwieć w normalnym łóżeczku a nie na dostawkach.

Odnośnik do komentarza

W zwi?zku z sytuacj? pogodow? proponuję zmienic nazwę spotkania z "Pierwszego dnia wiosny" na "Prawdopodobnie ostatni dzień zimy".

Brrrryyyyyy

Odnośnik do komentarza
W zwi?zku z sytuacj? pogodow? proponuję zmienic nazwę spotkania z "Pierwszego dnia wiosny" na "Prawdopodobnie ostatni dzień zimy".

Brrrryyyyyy

Dokładnie !scooter

Prognozy tydzień wcze?niej pokazywały w łykend spotkania ok +10 stopni. Teraz bliżej zera i nocami nawet do -5 !TOMCAT

http://www.twojapogoda.pl/16dni.htm

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ludzie nie wymiękajcie , dojazd na skuterze obowi?zkowy chyba że ?nieżyca będzie jak kracz? synoptycy !scooter . Czyżby kolejna impreza skuterowa bez skuterów ? !TAZ !TOMCAT

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Nie ma bata, jadę 4oo.

Jadę? :D !TAZ

Był moment, że my?lałem o jeĽdzie na Kaszuby !scooter ale jaki? czas temu zrobiłem sobie założenie, że jazda !TOMCAT ma być czyst? przyjemno?ci? a ta może mieć miejsce tylko przy temp >10 st.

Tak więc przybywamy maxi ale w wersji zimowej ;)

Odnośnik do komentarza

Będzie ładna pogoda będziemy mniej pili. !scooter :D

Będzie lało i zimo będziemy więcej pili ( dla zdrowotno?ci). !TOMCAT !TAZ ;););)

Odnośnik do komentarza

Widzę, że pogoda robi nam psikusa :D będzie trzeba zakupić więcej niż my?lałem !TAZ

Dopisano !TOMCAT weĽ trzy butelki !scooter więcej niż my?lisz ;)

Odnośnik do komentarza

No koledzy maj? plany !scooter !TOMCAT !TAZ , szacun .

Sok porzeczkowy jest w sklepach w kartonikach :D;) , no chyba że mam kupić cał? zgrzewkę tego soku jabłkowego ;) .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A Wy tylko o jednym ;) !piwko whist . Przecież wiadomo , że większo?ć z nas czuje obrzydzenie na sam widok alkoholu , a co dopiero spożywać ;)

Odnośnik do komentarza
Przecież wiadomo , że większo?ć z nas czuje obrzydzenie na sam widok alkoholu , a co dopiero spożywać ;)

Prawdę głosisz !YES takim przykładem jestem ja ;) i paru jeszcze by? znalazł whist

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wreszcie Tomas mnie poparłe? - szacun whist .

Pogoda się wyklarowała , +5 słonecznie i tylko " troszku " wieje , oby tak się utrzymało ;);):) !YES

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nikt mnie nie przekona zebym wsiadl na letnia wersje 2oo zatem trza bedzie przyjechac zimowa wersja 2oo whist

Odnośnik do komentarza

Pogoda się wyklarowała , +5 słonecznie i tylko " troszku " wieje , oby tak się utrzymało :D:):) !YES

Zobaczysz ,że będzie dobrze whist:D:lol::)

P.S Ja alkoholem też się brzydzę , żeby nie było .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Lekko wieje i drzewa wyrywa to nie problem jedziemy na !scooter !scooter

ps ciekawe kto będzie wode jak zwierze pić? Pewnie Ci co się brzydz? alkoholem

Odnośnik do komentarza

A ja alkoholem się nie brzydzę i robie przygotowania !scooter co bym z każdym mógł wypić.

Kogo wam przypomina? !scooter

klik

Odnośnik do komentarza

Chudziutki pisałem że soczki s? w kartonikach a nie w takich instrumentach :lol: .

No chyba że jest to pi?ta rano !scooter !scooter .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...