Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kaszuby Pierwszy dzień wiosny 2009r


Mareczek

Rekomendowane odpowiedzi

chętnie odst?pimy jedno łóżeczko w naszej komnacie  :lol: rodzince Plebanów, Romeo przeciez moze spać na dywaniku jak piesek !OKK

Nie będzie tak Ľle, parę minut temu wrócili?my z Ostrzyc ( jest dobrze ) miejsc noclegowych mamy zaklepane więcej ( w s?siednich domach) około 250-300m od miejsca biesiadowania.

Miejsce Imprezy http://www.zabidwor.tp2.pl/modules.php?nam...=showpage&pid=9

Koszta po negocjacjach !OK więcej inf. zostanie przesłane na PM do zainteresowanych.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 144
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Mareczek

    20

  • orzech

    14

  • Tomekgdz

    13

  • robson

    9

Top użytkownicy w tym temacie

Wielkie Dzięki za wpłaty. Nie tylko ja będę zaliczko dawc?. :lol:

Bank ma w tej chwili przerwę techniczna, bezzwłocznie po jej zakończeniu wstawię inf. kto wpłacił. !OKK

Odnośnik do komentarza

Melduje się Burgerman. Rezerwacja dla mnie + plecaczek !OK !OKK . Przelew złożony w banku. Kasa będzie w poniedziałek. Do zobaczenia.

W celu sprostowania - Siemik też jedzie ze swoim plecaczkiem.

Pozdrowienia :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Strzałka

Pierwszy zlot tuż tuż

Mareczku proszę o rezerwację jednego wyrka dla mnie, niestety Meduzka zostaje w domu (może to lepiej) ;)

Do zobaczenia whist

Odnośnik do komentarza
26) Kasik +1

Widzę, że muszę poważnie porozmawiać w domu z kim to moja żona sobie jedzie.

Chętnie poznam "numer 1" :lol:;):)

Odnośnik do komentarza
26)   Kasik +1

Widzę, że muszę poważnie porozmawiać w domu z kim to moja żona sobie jedzie.

Chętnie poznam "numer 1" :):lol::)

!scooter Czy to znaczy ,że jest to niespodzianka !V ;)

Odnośnik do komentarza
26)   Kasik +1

Widzę, że muszę poważnie porozmawiać w domu z kim to moja żona sobie jedzie.

Chętnie poznam "numer 1" ;):):(

:D Czy to znaczy ,że jest to niespodzianka :):(

Niespodzianka? :( !scooter !V

Niby dla kogo!!! Piętna?cie lat w zwi?zku i taki numer!!!

Ech......

Odnośnik do komentarza
Na obecna chwile jest komplet uczestników

Wielkie dzięki za zainteresowanie i chęć przybycia na nasze spotkania (nie mylić to nie jest zlot) na Kaszubach tylko spotkanie. !happybth !happybth !happybth :P;)

Na dzień dzisiejszy znowu mamy komplet uczestników i nie będziemy przyjmowani kolejnych chętnych uczestników. :D

Nasze spotkanie w Ostrzycach -„ Żabi Dwór” nie jest standardem w wykonaniu tego dworku-obiektu tylko impreza i menu jest na specjalne zamówienie moje i Tomka.

PS. Jeżeli komu kolwiek , nie odpowiada nasza impreza-spotkanie proszę o nie wpłacanie i nie zgłaszanie chęci wzięcia udziału.(nie blokować miejsc)

Wielkie dzięki za wyrozumiało?ć. ;) !piwko !OK !V

Odnośnik do komentarza
Mareczku, czy dobrze zrozumiałem, symbol "@" = dokonana wpłata, przy nick'ach zainteresowanych? !happybth

@ Jest oznaczenie wpłaty jedna @ = jedna osoba

Odnośnik do komentarza
Na obecna chwile jest komplet uczestników

Ze względu na liczne zapytania? o wolne miejsca.

ODPOWIEM - nie wiem. :lol: Wpłat dokonało około 50% zdecydowanych na wzięcie udziału w spotkaniu. :D !happybth !piwko

* Kaszuby Pierwszy dzień wiosny 2009r *

Pozostała czę?ć może zapomniała lub zrezygnowała z uczestnictwa. !w00t

Więc bardzo proszę osoby rezygnuj?ce o zdeklarowanie się , jest kilka osób czekaj?cych na wolne miejsca.

Odnośnik do komentarza

UWAGA

Prosimy osoby zapisane o dokonanie wpłaty do dnia 5.03.2009, ponieważ musimy rozliczyć się z wła?cicielami. :D

Osoby,które nie wpłac? do tego terminu zostan? automatycznie skre?lone B) z listy.

Przepraszam, że się upominam o kasę, ale ja też zostałem ponaglony telefonicznie. B)

Odnośnik do komentarza

Byli?my dzisiaj w „Żabim Dworku” w celu dogadania szczegółów i wpłaceniu kasy.

Uczestników Imprezy którzy wpłacili kasę jest nas 40 osób, będziemy zajmowali jako miejsca noclegowe 2-a domy. (pretensje proszę kierować tylko do Tomka) a pochwały do mnie. !flower

PS. Byli?my w składzie 3-y kobitki i 3-ech chłopaczków i miejsce wszystkim się podoba to może i będzie fajnie. !flower !flower !flower

Odnośnik do komentarza

PS. Byli?my w składzie 3-y kobitki i 3-ech chłopaczków i miejsce wszystkim się podoba to może i będzie fajnie.  :)  !scooter  !TAZ

W takim gronie (40 osó;) fajnie będzie na pewno (jak zwykle) !OK !piwko

P.S My?lę ,że większo?ć przyjedzie na 2 00 !V !TAZ

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Postaram się przyjechać :) , chyba że warunki będ? naprawdę zimowe , choć zapowiedzi nie napawaj? optymizmem !OK , ale po cichu liczę , że pogoda będzie chociaż taka jak wczoraj lub dzisiaj !piwko . Pozostało niecałe 2 tygodnie !TAZ !scooter

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...