Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kaszuby Pierwszy dzień wiosny 2009r


Mareczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Dostałem oficjalny plan od jednego z organizatorów: "........ plan imprezy wyglada tak pijemy tańce i pijemy

Strasznie nie lubię wyjazdów z napiętym planem... dlatego tu najprawdopodobniej się pojawie :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 144
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Mareczek

    20

  • orzech

    14

  • Tomekgdz

    13

  • robson

    9

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator

No coz ja tez nie przepadam za wszelakimi rozpiskami kiedy kupa a kiedy jazda wiec jest szansa ze dam rade ogarnac tak rozbudowany program imprezy :)

Odnośnik do komentarza
Dostałem oficjalny plan od jednego z organizatorów: "........ plan imprezy wyglada tak pijemy tańce i pijemy

Strasznie nie lubię wyjazdów z napiętym planem... dlatego tu najprawdopodobniej się pojawie !OKK

Czytam posty i zakręcam się ze ?miechu. ;) Tego się nie spodziewałem. :huh: Spodziewałem się natomiast odpowiedzi na zadane pytanie; ( Kaszuby Pierwszy dzień wiosny 2009r, Sonda jawna pytanie, jakie jest zainteresowanie?) zaplanowałem sobie odezwać się dopiero w sobotę wieczorem ale dowiaduje się ze s? jakie? „ przecieki”

Impreza nie należy do tanich (bez napoi) koszt na jedn? osobę około 250zł/osoba.

Może być wersja uboższa to około 200zł/ osoba.

Uszczknę r?bka tajemnicy, zaplanowane jest.

Pi?tek 1)biesiada do rana :lol::lol::lol:

Sobota 2)?niadanie ;) ;)

3)obiad

4)biesiada do bólu :lol: !TAZ :lol:

Niedziela 5)?niadanie ;):)

W miedzy czasie spanie i odpoczywanie, spacerki, zwiedzanie. !OK :lol:;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Prawdopodobnie byłbym chętny , ale piszecie o 4-dniówce czyli od 20 do 23 marca , to już weekendy nie wystarczaj?? B) .

P.S. Od kiedy macie spółkę Mareczek und Tomas , i czy impreza jest w jakikolwiek sposób sponsorowana :P

Piszę się na co najmniej 2 dni - pi?tek/sobota lub sobota/niedziela , chyba że organizatorzy maj? co? przeciw ( na li?cie nie zauważyłem siebie , choć zadeklarowałem się wstępnie ).

Odnośnik do komentarza
Na obecna chwile jest komplet uczestników jaki zarezerwowany pensjonat może pomie?cić. B):)

Maru? .. ale ja to też zawsze jestem + 1 :)

przeca Magdalenki nie zostawie :P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Impreza nie należy do tanich (bez napoi) koszt na jedn? osobę około 250zł/osoba.

Może być wersja uboższa to około 200zł/ osoba.

200 zł z kiblem w lesie?????????? :P

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Impreza nie należy do tanich  (bez napoi) koszt na jedn? osobę około 250zł/osoba.

Może być wersja uboższa to około 200zł/ osoba.

200 zł z kiblem w lesie?????????? :P

Nie, chodzi o opcję z rozbiciem namiotu i podchlipk? w strumyku B)

Odnośnik do komentarza

Dlaczego nie piszecie konkretnie. Jak lista jest zakończona zaczynaj? się „problemy”

W niedziele wszystko się wyklaruje (podobno możliwe s? jakie? dostawki)

W okresie zimowo –wczesno wiosennym nie łatwo jest znaleĽć przyzwoity ciepły o?rodek lub pensjonat z duż? ilo?ć miejsc , jedzonkiem z dobrymi cenami. Jeszcze czeka mnie negocjacja cenowa.

Domków pseudo ciepłych s? tysi?ce.

PS. Orzech Ty również zacz?łe? teraz się rozmnażać. :P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
PS. Orzech Ty również zacz?łe? teraz się rozmnażać. :)

Takich dwóch jak nas trzech to nie ma ani jednego :P !OK B)

Napisałem Ci tylko w PM-ie, że negocjacje z Orzechówk? trwaj? :P:)

Łóżko zajmiemy jedno to co Ci zależy czy będzie mnie raz czy dwa, najwyżej kotleta komu? podp...... B) a napitki wezmę swoje :)

Odnośnik do komentarza

Mareczku jakby było jeszcze miejsce to proszę mnie dopisać do listy !happybth Mi dużo nie potrzeba, zreszt? mam nadzieję, że jakby co Pidżamy mi kawałek podłogi udostępni?... !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Je?li znajdzie się jeszcze miejsce dla mnie i Burgermana to chętnie zawitali by?my na jedn? nockę z pi?tku na sobotę.

Odnośnik do komentarza

Makówki też by chętnie doł?czyły !happybth. Niestety termin będziemy mogli potwierdzić dopiero na pocz?tku marca.

Marku - jak się na to zapatrujesz?

Odnośnik do komentarza

Powiem tak, że nie spodziewali?my się takiej frekwencji. !happybth Zrobimy ile się da sprawdzimy dostawki, !happybth o których mówił Mareczek !happybth

Odnośnik do komentarza

Jakby co to my z Emiksiorem też się spasujemy na jednym łóżku więc drugie możemy odst?pić Makom. Makówka i tak głównie się składa z nóg więc jakby co to się z pulpecikiem Makiem jako? poprzekładaj? na jednym. !happybth

Odnośnik do komentarza
Jakby co to my z Emiksiorem też się spasujemy na jednym łóżku więc drugie możemy odst?pić Makom. Makówka i tak głównie się składa z nóg więc jakby co to się z pulpecikiem Makiem jako? poprzekładaj? na jednym. :D

Pulpecikiem ??? !happybth !happybth

!happybth !scooter ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

lepiej póĽno niż wcale szybko zamkneli?cie listę ale liczę na ponowne jej otwarcie i zgłaszam chęć czyli fundi+1

Odnośnik do komentarza

Kurcze!

Czyżbym przegapił imprezę!

Też się piszę wstępnie, tylko gdzie???

Na 90% i na 100% na 2oo.

Od 19.03. zaczynam krótki urlop więc prawdopodobieństwo obecno?ci wzrosło o 9%.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...