Skocz do zawartości
Forum Burgmania

"Skuter-dwumiesięcznik" - już (NIE) do nabycia


pablos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • regis

    26

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    9

  • Mr.T

    7

  • Slavequs

    6

  • Klubowicze

Gratulacje dla autorów i wydawców!

Drugi numer o wiele lepszy - tendencja jako?ciowa na plus - tak trzymać

Pozdrówko!

Odnośnik do komentarza

a widziałem już ,widziałem...syto w ?rodku. fajny artykuł o helixie !zeby i test Mariusza o malagutti...my?lałm że trafi na burgmanie...a tu prosze. !yawn

Odnośnik do komentarza

nie ukrywamy tego, że redjakcja robi to za pieni?dze. wiec gdy lektura nie będzie odpowiadała to wystarczy nie kupowac, i problem sam zniknie.

jezeli natomiat z ciekawosci kupujemy co dwa miesi?ce, żeby zobaczyc o czym tam pisza to dwumiesięcznik jako tako będzie sie utrzymywał.

nie możena na kliku stronach napisac wszystkiego a nawet wiele,

nie oczekuje z tego pisma wiele, traktuje je jako uzupełnienie, kupuje jeszcze motocykl, ?wiat motocykli i teraz skuter, zobaczymy jak szybko mnie znudz? wymienione gazety w powtazajacych sie artykulach nie wspomne o reklamach, ale wszak w tym temacie nie szybko sie co? zmienia. raczej trzeba traktowac to jako ciekawostki.

pozdrawiam, tommi, rybnik

Odnośnik do komentarza

kfcent: helka jest akurat wlasnoscia brata - wczesniej smigał nia Kris, ciesze sie ze art sie podobal.

tommi: mam nadzieje, ze Skuter pozostaje w kregu lubianych pozycji. Staramy sie jak mozemy, a powtarzajace sie arty? Raczej nie powinienes znalezc tego samego w Skuterze co w Motocyklu czy Swiecie Motocykli...

Odnośnik do komentarza

Dzis wyciagn?łem ze skrzynki kolejny numer. IMHO gazeta na poziomie, trochę obawiałem się na pocz?tku, że robi?c pronumeratę na rok jeszcze przed ukazaniem się pierwszego numeru daję duzy kredyt zaufania, ale kolejny numer utwierdza mnie w przekonaniu, że inwestycja była dobra !OKK . Szkoda, że dwumiesięcznik nie jest miesięcznikiem, ale może kiedy?...

Co do zawarto?ci - mimo, że tego typu sprzęty s? poza moimi zainteresowaniami, to musze przyznać, że o Helixie czytałem z ogromn? przyjemno?ci?, naprawdę ?wietny tekst.

Za to test Madisona trochę zachwiał moimi przyszłorocznymi planami zakupowymi - do dzi? moje dylematy obracały się wokół UH200 i X-Maxa250 ewentualnie używane X9evo, a teraz pewnie wybiorę się do Free&Fun obw?chać tego sprzęta z bliska :D - w sumie fajny sprzęt za przyzwoite pi?niadze. W te?cie zabrakło info o skuteczno?ci układu hamulcowego i czy jest on zintegrowany.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nabyłem i obczytałem nr 3.

Wizualnie i tre?ciwie poprzeczka coraz wyżej - oby tak dalej.

Pozdrówko!

Odnośnik do komentarza
Supiotr: w nastepnym numerze bedzie test X-Maxa 250, i tekst ten postawi yamahe w zupelnie innym swietle niz dotychczasowe publikacje...

Bardzo się cieszę :)

Mam nadzieję, że nie będzie to złe ?wiatło :D Test na Burgmanii jest bardzo zachęcaj?cy.

BTW w artykule o Ufo :) wkradł sie bł?d - pstryczki przy kierownicy s? opisane odwrotnie (str45).

Jest jeszcze jedna uwaga, IMHO na stronie 3 miło by było, aby tekst od redakcji ujawniał swojego autora.

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza

Bedzie wprost wymienione co jest jak to młodzież mówi: "żenua" w x-maxie... a pare rzeczy będzie.

Co do UFO: faktycznie wkradł się bł?d merytoryczny :P

Odnośnik do komentarza

nie podobaj? mi się zdjęcia "kaskaderów" pokazuj?cych mozliwo?cie skuterów gdzie pokazuj? sie bez ochraniaczy, jak dla mnie tacy własnie zawodnicy powinni sie reklamowac wył?cznie w ochraniaczach i promowac to w?ród młodziezy.

wszak opinia jest jedna, motocykli?ci dziel? się na ty co zaliczyli lub zalicz? glebę.

druga uwaga to bardzo szkoda, że gazeta to dwumiesięczni, to bardzo ogległy termin i długi czas wyczekiwania na następny numer a zawarto?c czyt się znacznie szybciej, nawet gdy się analizuje.

po trzecie, działa odblokowywania skuterów jest jak dla mnie dosyc ryzykowny przynajmniej dla tej czę?ci uzytkowników młodszych. ja bowiem juz przejechałem samochodami parę kilometrów i mnie juz jazda samochodem sama w sobie nie cieszy a przynajmniej nie lataja mi ręce na my?l że musze lub moge sie gdzie? przejechac. poprostu dawno mi wyszło z mody stwierdzenie z cyklu : polonezem taty uzyskałem....".

może to skłonić i napewno skloni młodsz? czę?c motocyklistów do raczej nieprzemyslanych ruchow potem sa tematy do napisania artykułów z cyklu" chińskie skutery -najgorsze z najgorszych"

z drugiej jednak strony laik taki jak ja może pobawić się odblokowywaniem sprzętu dla samego sprawdzenia i ciekawo?ci.

cało?c oceniam na razie dobrze ale bez rewelacji, oczywi?cie sa artykuły wchłaniane jednym tchem np o helixie, ale to temat artykułu jest nietuzinkowy.

pozdrawiam, tommi, rybnik

Odnośnik do komentarza
Supiotr: w nastepnym numerze bedzie test X-Maxa 250, i tekst ten postawi yamahe w zupelnie innym swietle niz dotychczasowe publikacje...

Nabyłem 4 numer i niestety nie znalazłem nic na temat X-Maxa 250… :angry::ph34r::angry: Szkoda, bardzo na to liczyłem.

W opisie Vecrtix’a powiało chłodem odno?nie przyszło?ci naszych spalinowych maxi… brrrr. :lol:

W te?cie T-Maxa, autorstwa Burgiego, zabrakło mi oceny skuteczno?ci przedniej szyby (ochrona przed wiatrem i hałas).

Agility 125 - zawsze twierdziłem, że to super sprzęt na miasto za rozs?dne piedni?dze.

Poza tym sporo o 50-tkach, odrobina prawa, wycieczka i jak zwykle k?cik dla Vespiarzy.

Dla mnie SKUTER nadal trzyma wysoki poziom i pozostaję mu wierny.

Pozdrawiam Redaktorów !wchair

Odnośnik do komentarza
Nabyłem 4 numer i niestety nie znalazłem nic na temat X-Maxa 250… whistling1.gif whistling1.gif whistling1.gif Szkoda, bardzo na to liczyłem.

Wybacz, tak spodziewałem się, że będzie zamieszczony artykuł o x-maxie, wyszło trochę inaczej.

Natomiast na 100% w numerze 5 będzie x-max, zreszt? zobaczysz okładkę od razu humor Ci się poprawi... tekst natomiast pewnie nieco wkurzy :ph34r:

Odnośnik do komentarza

wczoraj listonosz dostarczył nowy numer do r?k własnych !OKK

a w ?rodku ? wstyd - test runnera 180 zarejestrowanego na 50?

i druga rzecz - czy nie s? w nim założone odwrotnie opony? my?lałem że oponę z pionowym rowkiem zakłada się na przód a "pełn?" na tył ?

poza tym te połamane plastiki .... fuj

Odnośnik do komentarza

Wstyd nie wstyd.

Kwestia moralnosci wlasciciela.

Co ciekawe, choć mało fajne, skuter dwa dni po zrobieniu zdjęć do gazety został skasowany, przez katamaraniarza, ktory "nie zauważył" że hamuj?cy i zjeżdżaj?cy do ?rodka jezdni pojazd, ma wł?czony lewy kierunek...

Odnośnik do komentarza

Nobody is perfect, tylko ze w tym przypadku wstyd to za malo, bo to juz przegiecie !OKK . Ciekawe co nastepne bedzie propagowane, jazda bez prawka czy moze bez kasku :(:):lol::D ? A moze "wypozyczenie" sobie skuta z ulicy, bo to w koncu tez tylko "moralnosc" ;):) ?

Skoro testuje sie moto zarejestrowane na motorower, to moze w nastepnym numerze "przetestowac" jak najlatwiej zlamac stacyjke, czy pozbyc sie innych zabezpieczen ;):( ? Beka, po prostu :(:):( .

Odnośnik do komentarza

Dzięki Big za kilka tematów na arta... !OKK :lol:

PS. To nie był test tylko opinia użytkownika o pojeĽdzie. Bynajmniej nie moja, gdyż ponieważ owego pojazdu nie posiadam.

Fakt wtopa jest z t? tablic?, miała być wyblurowana, ale to chyba nie jest najważniejsze.

Odnośnik do komentarza

piesz : Wstyd nie wstyd.

Kwestia moralnosci wlasciciela. "

ale to wła?nie w tym pismie wczesniej czytałem jak rozblokowac 50` na skuter o większej prędko?ci.

a to juz jest wasza moralno?ć.

zreszt? jest to umozliwianie łamania zasad ruchu drogowego.

50` to 50` czyba że dla gogo? zasady sa łamliwe.

Odnośnik do komentarza
ale to wła?nie w tym pismie wczesniej czytałem jak rozblokowac 50` na skuter o większej prędko?ci.

a to juz jest wasza moralno?ć.

Hmm... a doczytałe? się informacji, iż odblokowanie skutera zmienia statut prawny pojazdu? Było na pocz?tku tekstu...

Odnośnik do komentarza
Dzięki Big za kilka tematów na arta... !OKK  :( (...)

Nie przejmuj sie, to tylko moje zdanie napisane w formie kpiny :lol: . Nie sadze, aby pismo dostepne w calym kraju zamiescilo takie artykuly.

Wiec dlatego ta beka :D .

PS. Po drugie nie wiem kto pisal ten artykul, ani jakie zdjecia zostaly zamieszczone i sobie "zazartowalem" z reszty :) ...

Odnośnik do komentarza
a w ?rodku ? wstyd - test runnera 180 zarejestrowanego na 50?

!OKK :D:lol:

Je?li kto? uważa, że nic się nie stało to współczuję.

Je?li takie pismo nie poczuwa się do roli propagowania przestrzegania prawa, to KTO, pytam ma być w tym temacie wzorem dla młodych skuteromaniaków?

Oczekuję w kolejnym numerze skruchy i artykułu szeroko i dobitnie opisuj?cego konsekwencje takich rejestracyjnych kombinacji .

Wielokrotnie na tym forum otwarcie i z cał? stanowczo?ci? potępiane były praktyki rejestrowania maksi jako motoroweru więc jest z czego czerpać…

Odnośnik do komentarza

Test testem. Tylko nie wiem, po co kto? się chwali, że ma co? innego niż motorower zarejestrowany na "50-tkę"?

Ja tam mam 50cc i bzykam oczywi?cie max. 45km/h (choć to moim zdaniem samobójstwo na drogach w mie?cie - najwyraĽniej co? ze mn? nie tak, ale przepisowo!) :lol:

Mi się ten "Skuter" podoba - choć czasami niektóre artykuły s? takie jakie?... Nijakie. Ale dobrze, że mamy tak? gazetkę - niech tylko ciut więcej o maxi !OKK będzie (tych większych, nie 125 czy 200ccm).

Odnośnik do komentarza

Oczekuję w kolejnym numerze skruchy i artykułu szeroko i dobitnie opisuj?cego konsekwencje takich rejestracyjnych kombinacji .

Sugeruje zapoznać się z poprzednim numerem gdzie o ile dobrze pamiętam był art o planowanych uprawnieniach do kierowania pojazdami jedno?ladowymi oraz poruszony w?tek rejestrowania motocykli jako motorowery.

Sam jestem przeciwny tego typu praktykom i rozumiem Wasze oburzenie.

Nigdzie jednak nie zostało napisane, że pojazd zarejestrowano jako 50ccm ani, że popieramy tego typu rozwi?zania. Zdjęcie niefortunne.

Nie przejmuj sie, to tylko moje zdanie napisane w formie kpiny wink.gif . Nie sadze, aby pismo dostepne w calym kraju zamiescilo takie artykuly.

Aluzje zrozumiałem :lol:

A co do 50 na 125... jak będziecie mieli przyjemno?ć zatrzymać się na wskazanie pana policjanta, to zapytajcie się co robi? w przypadku gdy zatrzymaj? skuter 50ccm przekraczaj?cy prędko?ć....

Mi miły pan policjant powiedział, że może tylko mandat za przekroczenie prędko?ci dać. I to nie za przekroczenie 45km/h a za przekroczenie ograniczenia obowi?zuj?cego na danym odcinku... ba wielokrotnie na pytanie o traktowanie 125 na 50 uzyskiwałem odpowiedĽ w stylu: "ale przecież to jest skuter" albo "to nie można skutera 125 na 50 rejestrować?" !OKK

P.S.

Tak się jeszcze zapytam.

Od jakiego? czasu chodzi mi po głowie wykonanie prowokacji dziennikarskiej wła?nie poruszaj?cej w?tek rejestrowania 125 na 50.

Mam w głowię parę pomysłów chętnie jednak wysłucham wszelkich porad itp.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...