Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Alpy 2008


pilot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy
ale dzwoniłem do Lech i ma cos napisać na ten temat

:) chyba nie wierzysz w to co piszesz, prędzej kaktusy by nam powyrastały i jak wtedy jeĽdzić??? :) ......

A odpowidaj?c :

- baza noclegowa to pensjonat z pokojami dwuosobowymi, czyli po parze na jeden

- pokoje do wyboru i koloru bo będziemy tam sami

- łazienki s? na korytarzach ale jakby co zawsze możemy zrobić grafik

- kuchnia do naszego użytku

- stajnia/podwórko na skutery jest

- możliwo?ć grilowania zapewniona

- wła?ciciel podobno przyjazny człowiek

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 174
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pilot

    50

  • orzech

    16

  • dr.big

    12

  • Pleban

    9

Top użytkownicy w tym temacie

Jutro o godzinie 14 nast?pi zamknięcie listy chętnych na wyjazd w Alpy. W zawi?zku z tym proszę o szybkie decyzje.

Pozdrawiam pilot i Smoczyca

Odnośnik do komentarza

Ostateczne na wyjazd w Alpy zgłosiło się 11 osób.

5 skuterów jeden motocykl.

A więc impreze zaczynamy 21.05.2008 spotkaniem w Czerwonej Wodzie koło Zgorzelca.

Odnośnik do komentarza
No to w takim razie mam już zastępczy pojazd dla mojego plecaka na podjazdach w Alpach :D

Na to bym nie liczył Sosna jeĽdzi sam.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Bede trzymal kciuki za wasz wyjazd :ph34r: ja tez nie moge sie juz doczekac swojego :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nie będę podwieszał nowego tematu w regionalnych bo chyba nie ma takiej potrzeby. Mianowicie chcę ustalić wstępn? godzinę wyjazdu z Warszawy. Z wawki lec? 4 skutery z tego co się orientuję: Polaki, Lechu i Spineczka, Emiksiki i Ja. Ustalmy jak?? wspóln? godzinę wyjazdu.

Propozycja to 17:30 Donald w Jankach. Jakie? sugestie? Proszę o wypowiedĽ zainteresowanych.

Odnośnik do komentarza

Nie mam nic przeciw ustawce tylko czy nie lepiej na 17t? ustawić wyjazd? My?lę że uda mi się mojego Emiksiora zmusić żeby się wyrobił na t? godzinę. PóĽniej to już zaczyna się robić masakra... My?lę że w ogóle we wtorek będziemy wiedzieć czy jakim? cudem nie uda nam się wyrobić jeszcze wcze?niej co byłoby lepszym rozwi?zaniem. Orzechu mamy do siebie "numerki" więc nie grzej się - zgadamy się telefonicznie !happybth

Pozdrawiam

Nie mog?ca się już doczekać ?rody Mamu?ka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Niech będzie 17:00. Bardziej mnie interesuje co na to Lechu i Polak. Spinka może daj znać czy jedziecie z nami? Polak pobudka!!!

Odnośnik do komentarza

Dzięki Rozłupańcu jeden!!! !happybth

Spinka z Lechem nie wiedz? i będ? wiedzieć nie wiem kiedy bo to zależy od pracy Lecha a z ni? nie wiadomo więc nic nie wiadomo. Rozumiesz? :D

A Jarek chyba jednak ?pi bo jak się do niego dzwoni to słychać chrapanie !piwko a tak poważnie to nie odbiera. :angry: Zajęty pewnie jest ... może szuka profilaktycznie punktów Manicure w Moos !tut (żarcik oczywi?cie !tut )

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

:angry: ufffff........ a się bałam że może nam jakiego? figla zmalować po dzisiejszej ciepłocie w Stolycy :D

Uprzedzam wszystkich którzy w jakikolwiek sposób chcieliby zapeszyć pogodę :D:D;)

Odnośnik do komentarza

Bedziecie mieli swietna pogode, moze troszeczke przelotnie pokropi, ale ogolnie slonce i upaly :angry: .

Milego wyjazdu w poludniowo- zachodnie krance republiki :D .

Odnośnik do komentarza

Witam,

Nie bedzie to przyjemny post dla mnie, bo nienawidze odwolywac rzeczy na ktore sie umowilem, ale jestem po dosc powaznej rozmowie z nowym A&R-em ze swojej firmy plytowej.

Rezultatem tej rozmowy jest decyzja ze nie jedziemy....

Powtorze tylko kwestie za Maklakiewiczem z filmu "Benek Kwiaciarz" ktora tu sie nadaje na maksa - " Nie ma juz wolnych ludzi, Panie, nie ma....."

pozdro.Pollacco.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No to szkoda, że musisz się Polaku wycofać, mus to mus. Następnym razem może damy radę zorganizować wspólny wyjazd. Powodzenia przy płycie i nie zmarnuj tego czasu.

Pozdr :angry:

Odnośnik do komentarza

Fak! Fak! Fak! Mega zpyli?cie niefajnie!

Ale co zrobić... :angry: Skoro tak stawiaj? sprawę... :D Zwykły brak ludzi w ludziach :D

Uczcimy to po drodze godzin? ciszy - żadnej muzy!

A na znak protestu Gosiu nie zabiorę lampy (wiesz jakiej :D ) A co!

Życzę wam owocnej pracy. Wyrabiajcie się żeby jak powstanie koncepcja jakiego? niezapowiedzianego wyjazdu to żeby?cie mieli wyklarowan? sytuację biznesow? - chociaż w tej branży wszystko się może zdarzyć - jak widać ;)

Pozdrawiam

Mamu?ka

Odnośnik do komentarza

No to zaczeło się pierwszy z ekipy na Alpy wyruszył w drogę i dojechał do Warszawy. Lechu 350 km za Tob? i oby tak dalej. !happybth

Odnośnik do komentarza

W kwesti informacji.

Ja i Smoczyca wraz z Sosn? z Krakowa wyruszamy koło godziny 11 i udajemy się w stronę Katowic gdzie około 12:30 spotkamy się z Lupakiem a dalej już w trzy 200 ruszamy do Zgorzelca ale jeszcze po drodze chcemy spotkać się z Lechem i Spink? którzy w tym samym czasie wyjad? z Wa-wy.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No to szerokiej drogi. My ruszamy z Wawy dopiero około 17 więc dotrzemy na 23. Grzejce dla nas wyrka !happybth

Odnośnik do komentarza

My ze Smoczyc? i Sosn? wyjeżdzamy za godzine i bedziemy koło 13 jechali koło Kubo może nam pomacha. Jak dojedziemy do Czerwonej Wody odezwiemy się.

No to nara. !piwko

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...