Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Alpy 2008


pilot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

No to je?li to ten zamek to ja rezerwuję już dorożkę bo jest to jedyny ?rodek transportu pod bramę zamku z parkingu (pieszo 40 min. !YES )

A plany, na dzień dzisiejszy wiemy że jedziemy zwiedzać i podziwiać widoki, a nie nabijać kilometry.
Znaczy się będziemy kontemplować otoczenie <_<
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 174
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pilot

    50

  • orzech

    16

  • dr.big

    12

  • Pleban

    9

Top użytkownicy w tym temacie

Też bym pojechał, ale za cienki ze mnie bolek. Tylko 150 ccm. Może za rok jak się trochę podszkolę i kupię co? większego ..... .

Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza

  !OKK . Gorzej z tym gotowaniem  :P .

;) Grzesiu, spokojnie każdy co? tam potrafi......

......jeden wodę na twardo inny jajka, a trzeci dzika upoluje....

a jak wrócimy troszkę odchudzeni to nadrobimy za tydzień na Burgmanii :D

Wła?nie ostro się zastanawiamy na wyjazdem. !tut !TAZ

Jak się uda to stronę gastronomiczn? macie z głowy !V :lol::lol:

Odnośnik do komentarza

Wła?nie ostro się zastanawiamy na wyjazdem. !czary !bicz

Jak się uda to stronę gastronomiczn? macie z głowy !w00t !w00t !w00t

To się nie zastanawiajcie tylko podejmujcie decyzje bo chcieli by?my zamkn?ć liste zgłoszeniow? :lol:

Na poważnie: jeszcze jest troche czasu ale warto by było wiedzieć do kogo się zwracać w sprawach organizacyjnych. Tak samo zastanawia się Pollacco i Pollacca, Worlan, więc i wy macie troche czasu. Ale jak się wszystkie te osoby zdecyduj? to będziemy mieli juz zamknięta liste chyba że Lechu wygospodaruje jeszcze ze 2 lub 3 miejsca. Więc czekamy na wasze decyzje.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pilocie może jaka? aktualizacja listy. Z tego co wiem Worlan definitywnie nie jedzie. Generalnie ostatnio nie ma chętych na większe wycieczki :( , zalatana Burgmania albo za mała zachęta. Dajcie wiecej info co do wyjazdu :)

Odnośnik do komentarza

Z aktualnych info na temat Alp to to że :

1. czekamy na zamknięcie listy startowej.

2. s? już opracowane dwie trasy które niedługo opublikujemy.

3. zaktualizowano liste uczestników w pierszym poscie.

Odnośnik do komentarza
Niestety...

Po pierwsze - komunie

po drugie - za dwa dni jadę na 14 dni na "wypoczynek"... nie chcę nadużyć cierpliwo?ci i wytrzymało?ci żony...

Cięzki sezon...

Dragon zastanów sie bo warto może będzie i Monaco (F1) na Węgrzech juz byłe?.

Odnośnik do komentarza

A więc mamy kolejnych pewniaków na wyjazd: Pollacco i Pollacca.

Z informacji które uzyskałem będziemy często jedli nale?niki specjalno?ć Pollacco.

Dzisiaj jeszcze jak się uda opublikuje trasy przejazdu dla zainteresowanych i miejsca które zamierzamy ogl?dn?ć.

Czekamy jeszcze na zgłoszenia koło 15 maja chcemy ustalić końcow? liste uczestników wycieczki.

Odnośnik do komentarza

Pilocie, tak jak rozmawiali?my - jest szansa na cud = że pojedziemy.

My?lę że wszystko rozegra się w ci?gu najbliższych dwóch tygodni czyli wyrobimy się do 15 maja z deklaracj? 100%.

Mam nadzieję że wszystko się dobrze poukłada i będziemy mogli wyjechać.

Baaaaaardzo by?my chcieli - wiesz o tym Marku dobrze.

Pozdrawiam

Mamu?ka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Marku nie chcę negować Twojego po?więcenia i trudu ale na tej mapie gucio widać niestety !OKK Zaznacz może bazę noclegow? i ewentualnie punkty jakie mamy odwiedzić. Będzie wtedy jaki? zarys ogólnego planu.

Odnośnik do komentarza
Marku nie chcę negować Twojego po?więcenia i trudu ale na tej mapie gucio widać niestety !OKK Zaznacz może bazę noclegow? i ewentualnie punkty jakie mamy odwiedzić. Będzie wtedy jaki? zarys ogólnego planu.

Na razie g widać bo to próbna mapa. Na każdy dzień przygotowuje oddzieln? trasę tylko zbieram dane do tras.

Odnośnik do komentarza

Nie zapomnijcie miec ze soba w alpach austryjackich apteczki pierwszej pomocy chodzi o motocykle,w austri na trasach alpejskich jest obowiazek posiadania czegos takiego,na dzien dzisiejszy nie wiem dokladnie co powinno byc w takim zestawie,ale moge sie dowiedziec

Odnośnik do komentarza
Nie zapomnijcie miec ze soba w alpach austryjackich apteczki pierwszej pomocy chodzi o motocykle,w austri na trasach alpejskich jest obowiazek posiadania czegos takiego,na dzien dzisiejszy nie wiem dokladnie co powinno byc w takim zestawie,ale moge sie dowiedziec

Ja akurat apteczkę mam nawet w Polsce. Orginalna Suzuki. Ale nie ukrywam że nie wiem jakie ma być wyposażenie w Austri.

Odnośnik do komentarza

Cały czas ?ledzę w?tek i nie powiem bardzo to kusz?ce

Dzi? dowiedziałem sie od szefostwa że je?li plan robót zostanie wykonany w terminie to jest taka opcja bym się z wami zabrał

Tak więc na razie proszę o wpisanie mnie sztuk jeden na listę rezerwow?

jeszcze nie wiem jak z urlopem mojej połówki ale my?lę ,że da sie załatwić (cii żeby nie zapeszać)

ps:

czy standardowe wyposażenie to łańcuchy skoro jest planowany wjazd na lodowiec !happybth

Odnośnik do komentarza

apteczka ktora"wydrukowal" Orzech jest taka jaka sie wymaga brakuje w niej tylko ustnika do sztucznego oddychania usta-usta w austri taka apteczka kosztuje od 14euro praktycznie jest wszedzie osiagalna cena zalezy oczywiscie od sklepu i opakowania, w austri motocykle musza tez miec winetki jezeli korzystaja z drog szybkiego ruchu kosztuje to 12miesiecy - 29,50 2 miesiace od daty wystawienia 11.10 10 dni 4.40 ceny w euro

Odnośnik do komentarza

ps:

czy standardowe wyposażenie to łańcuchy skoro jest planowany wjazd na lodowiec  !tut

Łańcuch chyba ci nie beda potrzebne. Ale wskazane jest zabrać łyżwy i raki. Jedno do wspinania a drugie do zjeżdzania. !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hej ho !

Chcialabym niesmialo zacytowac:

" pilotDonnerstag 1, 23:21:13

a ty odwiedzisz nas w alpach

pilotDonnerstag 1, 23:23:20

to tylko 488 km

kolceDonnerstag 1, 23:23:20

no i

pilotDonnerstag 1, 23:24:01

mozesz zrobic se wycieczke"

W zwiazku z tym ze to tylko 488 km chcialabym zglosic swoj udzial mimo tego, ze nie mam ponad 400 pojemnosci :lol: Nie mam rowniez 1000 euro i bede blagac o podloge do spania u Pilota i Smoczycy na jedna noc . Jakby to kogos interesowalo to 22 maja koncze 30 lat i .... byloby milo gdybysmy wlasnie tego dnia to wspolnie uczcili i.... gdybyscie kupili mi w prezencie balona... Marze o balonie, nie takim latajacym (bo mam lek wysokosci) ale takim z helem fajnym balonie :lol:

P.S. Kocham Alpy

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza

To nam się wycieczka powiększa i oprócz odwiedzin Kolec już na miejscu w Moos to dzisiaj dostałem wiadomo?ć że jadzie Mamu?ka i Esemesik.

Odnośnik do komentarza

IMPONUJˇCA PODRÓŻ!!!

Za rok jadę na taki wypad, je?li tylko się odbędzie.

Na dzień dzisiejszy mam zbyt małe do?wiadczenie, ale mocno trzymam kciuki za udany wyjazd. !OK

Odnośnik do komentarza

Pilocie a moglbys umiesicic jakies szersze info na temat bazy noclegowej? bylabym bardzo wdzieczna, jak to wyglada.. wspolna kuchnia? ( ja tam gotowac nie bede wiec mnie to nie interesuje;))) ) wspolna lazienka? ( to interesuje mnie bardzo:) ) czy wspolna kuchnia , i kazda para ma swoja lazienke? ile osobowe pokoje, zakladam ze dwu:) i wogole jak to wyglada, dzieki sliczne

Odnośnik do komentarza
Pilocie a moglbys umiesicic jakies szersze info na temat bazy noclegowej? bylabym bardzo wdzieczna, jak to wyglada.. wspolna kuchnia? ( ja tam gotowac nie bede wiec mnie to nie interesuje;))) ) wspolna lazienka? ( to interesuje mnie bardzo:) ) czy wspolna kuchnia , i kazda para ma swoja lazienke? ile osobowe pokoje, zakladam ze dwu:) i wogole jak to wyglada, dzieki sliczne

Gosia to nie to że nie chce nic napisać na temat noclegu ale więcej na ten temat wie Lechu bo to on jest incjatorem tego wyjazdu a pozaty ja znajduje sie w trakcie przygotowań do wyjazdu ale dzwoniłem do Lech i ma cos napisać na ten temat ewentualnie Spinka.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...