Skocz do zawartości
Forum Burgmania

"Bieszczady 2008"


pilot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 307
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pilot

    65

  • orzech

    22

  • Worlan

    15

  • krzytro

    13

Top użytkownicy w tym temacie

Gość deleted1

Heh he to ja w poniedziałek wstaję o 17 żeby zd?żyć na obiado-kolację !happybth !happybth .

A własnie, Pilot my?lisz ze ktokolwiek z pilotów paralotni wytrzyma ze mn? na górze?? !happybth Bo ja bardzo chętnie polecę !happybth

Odnośnik do komentarza

Ponawiam pytanie do osób które bed? w Bieszczadach lub chc? przyjechać po zlocie aby uczestniczyć w wyjężdzie na Ukrainę. W programie 3 dni przeprawy przez lasy Ukrainy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam,prosze o wpisanie mnie na liste ;),jeszcze jedno pytanie ,jak z oplata za dziecko 11 lat?Jak by co jestem mechanikiem{samochodowym}ale z motocyklem sobie radze moge byc pomocny

Odnośnik do komentarza

Pilocie zgodnie z nasza rozmowa uprzejmie Cie prosze bardzo, wpisz mnie na liste.

:lol::)

Obawiam sie, ze dokladnej rozmowy mozesz nie pamietac, mnostwo procentow miescilo sie tu i ówdzie w Twoim ciele.

Wszak wiedz, ze mam swiadkow !!!

:):D

Dwoch !!

No to pozdrowko

Ysabel

Odnośnik do komentarza

Do wszystkie osóby które otrzymały zaproszenia w formie elektronicznej lub pisemnej proszone s? o potwierdzenie swojego uczestnictawa w Zlocie Bieszczady 2008 do dnia 15.07.2008. Potwierdzenia proszę przysyłać na PM. Po zgłoszeniu zostana dopisane do listy uczestników.

Potwierdzenie takowe jest konieczne ze wzgledu na sprawy organizacyjne które muszę rozpocz?ć w połowie lipca.

Ps. Zgłoszenie będzie ważne gdy potwierdzaj?cy poda swój nick oraz ODPOWIE NA PYTANIE :

Jak się nazywa pojazd Pilota i Smoczycy ? ;)

Ps 2: Osoby które już wiedz? że nie mog? uczestniczyć w/w Zlocie proszone s? o wcze?niejsze powiadomienie ;)

Odnośnik do komentarza

Nie ?miało ponawiam pro?bę do ewentualnych sponsorów którzy chcieli by wspomóc organizacje II Zlotu Maxi Skuterowego "Bieszczady 2008". ;)

Zgłoszenia proszę kierować :

mail: pilotkrak@poczta.fm

tel. 790498847

Również prosił bym aby osoby które w jaki? sposób chciały by wspomóc akcje charytatywn? która jest organizowana równocze?nie ze zlotem przy wpółpracy z Fundacj? " Pomocna Dłoń " o kontakt pod ten sam numer telefonu lub maila. Informacje na temat na jaki cel będ? przeznaczone fundusze napisałem w po?cie rozpoczynaj?cym temat.

Pomóżmy osob? które tej pomocy potrzebuj?.

Odnośnik do komentarza
(...)w wyjeĽdzie do Lwowa w zwi?zku z tym uczestników zlotu proszę o zabranie za sob? paszportów.(...)

Niestety nie posiadam, nie chcieli dac :D ... nawet za pieniadze ;) . Cale szczescie nie ma juz kontroli na granicach...

Odnośnik do komentarza

Ustalone s? końcowe kwoty uczestnictwa w Zlocie Bieszczady 2008.

Wpisowe : 260 pln ( wszystkie atrakcje które będ? organizowane podczas zlotu,off road, żaaglówki, jazda konna, loty balonem, ogniska, dojazd na lotnisko i wiele innych atrakcji).

Nocleg + wyżywienie : 60 pln za dzień osoba dorosła

45 pln za dzień dzieci do lat 10

0 pln za dzień dzieci do lat 4

Oddzielnie płatne s? loty szybowcem i paralotni?.

Konto i zasady wpłaty zamie?ciłem w pierwszym po?cie.

Odnośnik do komentarza

Zmiana w programie : W zwi?zku z fatalnymi drogami na terenie Ukrainy i samego Lwowa ustaliłem że nie ma co nadwyrężać naszych 200 i rezygnujemy z tej wycieczki, ale w zamian za to będ? inne atrakcje nie mniej ciekawe.

Oczywi?cie nie ma to wpływu na wyjazd na Ukrainę dla tych którzy chca jechać na Off-Road w terminie 14.09 - 17.09 2008 czyli po zakończeniu zlotu. Chętnych na ten wyjazd proszę o zgłaszanie się z dopiskiem Off-Road. ( dotyczy to wszystkich zainteresowanych).

Odnośnik do komentarza

Ja ponawiam pro?bę o potwierdzanie swojego udziału w Zlocie osób które już otrzymały zaproszenia do dnia 15 lipca 2008 jest to zwiazane ze sprawani organizacyjnymi.

Odnośnik do komentarza
Niestety - muszę podziękować.

Dzięki Pilocie - wszystkiego najlepszego i bawcie się miło.

Atrakcje zapieraj?ce dech w piersiach.3

Ermi przykre bo ty byłe? tym który na Bieszczady 2007 pierwszy przyjechał miałem nadzieje że w tym roku bedzie tak samo. A pamiętasz jaki miałes numer z hełmu.

Odnośnik do komentarza

Przelew Mareczek + Marysia = 520zł zrobiony. Paszporty nowiutkie odebrane.

Szkoda że z wyjazdu na Ukrainę w ramach zlotu „ nici” :lol: może warto było by pomy?leć o innej formie transportu na kiepskie drogi w kierunku Lwowa jak (Грузовик или Автобус).

W terminie 15.09- 20.09.2008 mamy zaplanowany wyjazd w inn? stronę Europy.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Marek,

potwierdzenie uczestnictwa było na PM, teraz potwierdzam zrobienie przelewu na kwotę 260 PLN.

:rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Marku,

Kaska wysłana przelewem, PM poszedł...

Proszę o dopisanie nas na listę uczestników. !happybth

Odnośnik do komentarza

Nie?miało przypominam o potwierdzenie uczestnictwa w zlocie. Zwiazane jest to z sprawami organizacyjnymi które musze zgłoscić wczesniej w urzędach.

PS. Wpisowe w póĽniejszym terminie czyli do 15 sierpnia.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pilocie ja potwierdzam przybycie na zlot ale jeszcze nie wiem czy sam czy z Orzechówk?. Kaska w sierpniu.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza

My?leli?my z mężem ,zastanawiali?my się i podjeli?my decyzję, że mimo szczerych chęci trzeba będzie sobie w tym roku już odpu?cić wszelkie dalekie wyjazdy.

Nasze maleństwo w brzuszku zacznie 8 miesi?c, więc tak daleka podróż może być dla Niego niebezpieczna a dla nas bardzo męcz?ca...

Życze Wszystkim uczestnikom wspaniałej zabawy w Bieszczadach.

Odnośnik do komentarza

Pilocie dobry kolego :lol:

przypadkowo dzisiaj trafiłem na pierwsz? stronę tego w?tku i zauważyłem, że zostałem wyróżniony. Jestem na 13 pozycji bez gwiazdki i z gwiazdk? na 18 ;) .

Potwierdzam oczywi?cie przybycie, ale tylko w jednej osobie, Młody Więcek ( Syn Marek ) w tym czasie ma szkołę i musi się uczyć, a może bł?d w pisowni zamiast Więcka powinien być Wicek.

Więcek

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

przypadkowo dzisiaj trafiłem na pierwsz? stronę tego w?tku i zauważyłem, że zostałem wyróżniony. Jestem na 13 pozycji bez gwiazdki i  z gwiazdk? na 18  !scooter .

Dzisiaj to już o?miu Więcków jedzie !kiss !scooter

Edit. Już jest !scooter :angry:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...