Skocz do zawartości
Forum Burgmania

"Bieszczady 2008"


pilot

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko Orzech i Orzech, a po flaszki to musiałem 5 razy dziennie latać pod tę pieruńsk? górę.

Orzech Ciebie pocieszę a innych zmartwię bo bedziecie musieli wykazać się apstynencj?.

Chyba że bedziecie butelkę 0,25 rozlewać na wszystkich obecnych no to prawda wtedy się uchodzisz.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 307
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pilot

    65

  • orzech

    22

  • Worlan

    15

  • krzytro

    13

Top użytkownicy w tym temacie

Pilot,

ja nic nie mówiłem, że za wysoko. To Orzech marudził !OK . Niech on idzie do namiotu, a ja poproszę o domek.

PS. Tylko nie tak wysoko. Wyżej niż sauna nie dam rady. :D:D;)

Ten problem został rozwi?zany bo sałna jest już przeniesiona wyzej niż był wasz domek, a to ze względu na to aby do sauny wchodzić wstępnie spoconym.

Odnośnik do komentarza
Gość Borówka

Pilocie Drogi!

Tak jak rozmawiali?my, jeżeli tylko czas pozwoli i zdrowie to zjawimy sie napewno ale tylko na 2-3 dni. Szczegóły omówimy bliżej ostatecznego zgłaszania sie na listę.

Ciepło pozdrawiam Aga vel BORówka !V

Odnośnik do komentarza

Zołza :D !V ,

Dragon !czary !!!!

No ...czeka Was chyba długa rozmowa ze mn? :D:) ,a literki po niewielkiej obróbce paintem odczytałem !!!

I nie ?miej się z wieku bo sam za niedługo tyle będziesz miał :)

Co do żagielków to ja jestem za, choćby trzeba by było przez cał? Solinę wiosłować !!!

Szczury l?dowe niech siedz? na brzegu !bicz

Błotko tak, ale z borowiny ;)

A zreszt? nie obiecujcie sobie za wiele bo pewnie jak poprzedno będzie drętwo i nudno ;);) ..........(to tak aby Pilota sprowokować coby się wytężył :) )

Pozdrawiam Organizatorów i potencjalnych Uczzestników

Do zobaczenia (oby !)

RobB. :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
16:00 Wyjazd w stronę Ustrzyk Dolnych

20:00 Uroczysta kolacja z zabaw? je?li dacie radę do białego rana.

To ja mam pytanie, Pilocie! :D

Jak ma wygl?dać przejazd z Krakowa do Ustrzyk Dolnych?

Bo chyba nie cał? "watah?" skuterów razem... !V

Odnośnik do komentarza

Dolacze do pytania Karoliny, czy 4 godziny przeznaczone na przejazd to aby nie za malo? Nie znam tamtejszych drog, ale jazda po kretych, podgorskich drogach moze okazac sie bardziej czasochlonna !V .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jeżeli ten obiad ma być w okolicy Gromnik to pozostaje nam tylko 150 km a to raczej da radę zrobic w 4 godziny nawet na 50-tce.

Odnośnik do komentarza
To ja mam pytanie, Pilocie! :D

Jak ma wygl?dać przejazd z Krakowa do Ustrzyk Dolnych?

Bo chyba nie cał? "watah?" skuterów razem... !V

Jak napisałem s? to narazie przymiarki do zlotu.

1) Co do przejazdu istnieje duże prawdopodobieństwo że będziemy jechali w obstawie policji (przynajmniej odcinkami).

2) Chcę zorganizować to w ten sposób że jesli nawet kto? się zatrzyma to reszta grupy jedzie dalej a zostaje 1 dyżurny pojazd i pomoc drogowa która bedzie do naszej dyspozycji wiec grupa nie bedzie się zatrzymywac. Paliwa powinna starczyc bo w trakcie objadu bed? dotankowywane pojazdy.

3) Licze na dyscypline w grupie co myslę że nie bedzie problemem.

4) W grupie bed? wyznaczone osoby które jesli nawet się rozłaczymy to oni beda prowadzić poszczególne "watahy"

5) Tak jak napisał orzeszek mamy do przejechania 185 km i myslę że nie będzie problemu ze ?redni?

6) S? to wstepne czasy poszczególnych przystanków i wyjazdów a jesli beda jakie? zmiany to bede informowł na bierz?co w pierwszym rozpoczynaj?cym temat zlotu po?cie.

Odnośnik do komentarza

Ja i moja Żona cały urlop 14-o dniowy przeznaczyli?my na wyjazd w Bieszczady.

Plan zlotu bardzo fajny, jest w nim zaplanowanych kilka nowo?ci jakich nie było jeszcze na żadnym ze zlotów. Może jak tylko zdrowie i organizator pozwoli będę mógł zrobić jeszcze co? czego jeszcze nigdy w życiu nie robiłem. !bicz

przeloty balonami. :D

loty szybowcami !czary

Odno?nie żaglówek bardzo się cieszę może jakie? regaty ( oczywi?cie bez wioseł ). Osoby które się boja pływać mogły by w tym czasie obserwować regaty z powietrza - (balonu) !V

Odnośnik do komentarza
Gość deleted1

Zołza - wydała? nas... to miała być przecież tajemnica... Mam nadzieję, że RobB nie przeczyta takich malutkich literek. !bicz W jego wieku... :angry:B):lol: !czary

ehh i przeczytał...

I tak sie tym przej?ł, ze prawie cudownie ozdrowiał i juz my?li o pucowaniu Devila na tak zacn? imprezę.

BTW.: Zapomnij, że wsadzisz mnie na łajbe!!Ja sie poopalam i poszukam grzybów B)

Pozdrawiam !V

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zanosi się na to że planowanie urlopu w tym roku mam już z głowy :angry: .

Pilocie, wprawdzie termin imprezy przypada na pocz?tek roku szkolnego ale mam nadzieję, że uda mi się tak zorganizować żeby skosztować choć czę?ci tych atrakcji jakie przygotowujesz.

Jak na razie proszę o wpisanie mnie na listę chętnych !V .

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,

‘skrótowy program’ na BIESZCZADY’2008 wydaje się prze?wietny, Pilocie.

MUSZĘ zrobić wszystko, aby być tam ponownie!!!

Może tylko udałby się jeszcze zmie?cić w programie zaliczenie jakiej? ‘górki’?

Do zobaczyska we wrze?niu

Odnośnik do komentarza
Gość wojtasss

Chętnie bym się zabrał. Tylko jest jedno ale narazie nie mam skutera tak dużego . mam 125 Elyseo i nie wiem czy szybko?ci z jak? jedziecie nie jest za duża !happybth 110 km zapakowany w dwie osoby jade bez problemu ale 150 160 to nie da rady to nie Burgman !happybth

A pozatym Gnojnik czy Gromnik bo to dwie zupełnie inne miejscowo?ci !piwko

Odnośnik do komentarza

Prędko?ć 110 km/h dla grupy jest bardzo dobr? prędko?ci?.

Nikt z nas przy jeĽdzie w kolumnie nie porusza się 150 km/h.

Nie martw się, damy radę. Zawsze można wyodrębnić grupę wolniejsz?.

Chętnie się nawet do niej przył?czę by podziwiać ..."piękne okoliczno?ci przyrody, i tego, i niepowtarzalne".

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A pozatym Gnojnik czy Gromnik bo to dwie zupełnie inne miejscowo?ci

Faktycznie mój bł?d ale tak jak napisał Pilot damy radę. |rednia prędko?ć przejazdu wychodzi nam 50 km/h a to jest wykonalne. Słabsze pojazdy pójd? na pocz?tek peletonu i będzie po sprawie. Prędko?ć przelotowa to 90-100 km/h w grupie. Peleton podzielimy na 10 do 12 pojazdów + prowadz?cy, umożliwi to wyprzedzanie nas przez samochody nie powoduj?c zagrożenia na drodze. Grupy będ? się ł?czyły tylko w przypadku konwojowania przez policję na niektórych odcinkach trasy.

Pilocie mam nadzieję, że nie włażę Ci z buciorami w organizację Twojej imprezy !happybth

Odnośnik do komentarza

A pozatym Gnojnik czy Gromnik bo to dwie zupełnie inne miejscowo?ci

Faktycznie mój bł?d ale tak jak napisał Pilot damy radę. |rednia prędko?ć przejazdu wychodzi nam 50 km/h a to jest wykonalne. Słabsze pojazdy pójd? na pocz?tek peletonu i będzie po sprawie. Prędko?ć przelotowa to 90-100 km/h w grupie. Peleton podzielimy na 10 do 12 pojazdów + prowadz?cy, umożliwi to wyprzedzanie nas przez samochody nie powoduj?c zagrożenia na drodze. Grupy będ? się ł?czyły tylko w przypadku konwojowania przez policję na niektórych odcinkach trasy.

Pilocie mam nadzieję, że nie włażę Ci z buciorami w organizację Twojej imprezy !happybth

Orzech nie pomyliłe? się co do Gromnika to ja zrobiłem bł?d który poprawiłem w trakcie wiec jest OK. Co do sredniej predkosci to przewiduję ze bedzie wynosić 45 km/h

Mam teznadzieję że nie bedziemy się musieli rozł?czać bo dostaniemy konwój Policji. Wszystko powoli sie układa.

PS.Dopisuje nowe wiadomosci do pierwszego posta.

Odnośnik do komentarza
Odno?nie żaglówek bardzo się cieszę może jakie? regaty ( oczywi?cie bez wioseł ). Osoby które się boja pływać mogły by w tym czasie obserwować regaty z powietrza - (balonu)

Regat to chyba się nieda sfilmować ale może uda sie filmowac przejazd off-road wszystko bedzie zależało od pogody i czy tak blisko granicy można postawić będzie balon.

Odnośnik do komentarza
Prędko?ć 110 km/h dla grupy jest bardzo dobr? prędko?ci?.

Nikt z nas przy jeĽdzie w kolumnie nie porusza się 150 km/h.

Nie martw się, damy radę. Zawsze można wyodrębnić grupę wolniejsz?.

Chętnie się nawet do niej przył?czę by podziwiać ..."piękne okoliczno?ci przyrody, i tego, i niepowtarzalne".

Plebanku, tylko jak się będziecie tak wlekli i podziwiali to żeby?cie nie przejechali "kur, kaczek, drobiu ogólnie" i nie zbł?dzili w drogę na Ostrołękę :D

Pilot - "jeszcze ja, wybierz mnie, ja wiem, ja wiem" ;)

Odnośnik do komentarza
Pilot - "jeszcze ja, wybierz mnie, ja wiem, ja wiem" ;)

Ale nie wiem co wiesz,wiec jak zgłaszasz się do odpowiedzi to udzielam Ci głosu. :D

Odnośnik do komentarza

Na pocz?tku tego posta chciałbym wszystkim podziękować za tak liczne zainteresowanie zlotem, którego jestem inicjatorem i pomysłodawc? oraz ty, którzy już zgłaszaj? się do udziału w tej imprezie . ;)

Ale ;) niestety wolę ogłosić to teraz niż póĽniej rozczarowywać tych, którzy się zgłosz? a nie będ? mogli wzi?ć udział w tej imprezie gdyż w tej edycji zlotu będzie to dla mnie i mojej Smoczycy szczególny zlot, ponieważ jak już ogłosiłem na pocz?tku tematu poł?czony będzie z naszym ?lubem i z tego też powodu będziemy wysyłali indywidualne zaproszenia. Mam nadzieję, że nie obrażę tych, którzy nie wezm? udziału w tej imprezie. Robię też, dlatego że niektórzy z klubowiczów już zarezerwowali sobie termin urlopu ze względu na t? imprezę. Jeszcze raz Bardzo Dziękuję za zainteresowanie a jednocze?nie przepraszam tych, którzy tego zaproszenia nie otrzymaj?.

Czekam również na ewentualne uwagi i propozycje. :D;)

Odnośnik do komentarza
Czekam również na ewentualne uwagi i propozycje. :(  :(

Prosisz i masz...

Zabrakło mi w tym wszystkim "kładów"... Chyba nie zrobisz nam tego...???

Je?li sponsor potwierdzi mi że da quady to też będ?.

Qwaki słyszysz co oni chc?. ( pomożesz mi w tym).

Odnośnik do komentarza
Czekam również na ewentualne uwagi i propozycje. ;)  :D

Prosisz i masz...

Zabrakło mi w tym wszystkim "kładów"... Chyba nie zrobisz nam tego...???

Je?li sponsor potwierdzi mi że da quady to też będ?.

Qwaki słyszysz co oni chc?. ( pomożesz mi w tym).

Pilot...

Qw@ki miał takiego fajnego małego "kłada" który służył do odprężenia się po jeĽdzie wła?ciwej na niejakim "misiu co gryzli"...

Nie wygłupiaj mi się i proszę aby? ruszył głow? i dopisał do każdego dnia imprezy kolejn? atrakcję: jazda w terenie "kładem 4x4, 800 cm3"... poł?czona z elementami przeprawowymi... pamiętasz????

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...