Skocz do zawartości
Forum Burgmania

"Bieszczady 2008"


pilot

Rekomendowane odpowiedzi

Pilot...

Qw@ki miał takiego fajnego małego "kłada" który służył do odprężenia się po jeĽdzie wła?ciwej na niejakim "misiu co gryzli"...

Nie wygłupiaj mi się i proszę aby? ruszył głow? i dopisał do każdego dnia imprezy kolejn? atrakcję: jazda w terenie "kładem 4x4, 800 cm3"... poł?czona z elementami przeprawowymi... pamiętasz????

Dragon, ale masz marzenia ja też bym pojeĽdził tylko sk?d te quady wzi?ć nie wiem czy nasz poprzedni sponsor Toyota Inter Cars będzie chciał nam użyczyć takie sprzęta. Czas pokaże!.

ChodĽ fajnie by było jak już wszyscy, którzy nie chc? zostać dłużej wyjad? zabrać takie pojazdy i jechać na Ukrainę potaplać się w błotku.

Fajnie nie?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 307
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pilot

    65

  • orzech

    22

  • Worlan

    15

  • krzytro

    13

Top użytkownicy w tym temacie

Dragon, ale masz marzenia ja też bym pojeĽdził tylko sk?d te quady wzi?ć nie wiem czy nasz poprzedni sponsor Toyota Inter Cars będzie chciał nam użyczyć takie sprzęta. Czas pokaże!.

ChodĽ fajnie by było jak już wszyscy, którzy nie chc? zostać dłużej wyjad? zabrać takie pojazdy i jechać na Ukrainę potaplać się w błotku.

Fajnie nie?

Pilotku a wła?nie odno?nie Ukrainy obywatele Polski potrzebuj? paszporty tak ? i nic więcej ?

... a co jest z inostrańcami typu ( Belg ? )

Odnośnik do komentarza
Dragon, ale masz marzenia ja też bym pojeĽdził tylko sk?d te quady wzi?ć nie wiem czy nasz poprzedni sponsor Toyota Inter Cars będzie chciał nam użyczyć takie sprzęta. Czas pokaże!.

ChodĽ fajnie by było jak już wszyscy, którzy nie chc? zostać dłużej wyjad? zabrać takie pojazdy i jechać na Ukrainę potaplać się w błotku.

Fajnie nie?

Pilotku a wła?nie odno?nie Ukrainy obywatele Polski potrzebuj? paszporty tak ? i nic więcej ?

... a co jest z inostrańcami typu ( Belg ? )

Dacja sprawdzę to.

Ale dopiero jutro bo wybieram się do organizatora i wtedy go spytam.

A może go przemycimy ;) w kufrze.(tego Belga) :D

Odnośnik do komentarza
A może go przemycimy ;) w kufrze.(tego Belga) :D

Chyba nie damy rady !V))) (Ten) Belg rozmiarów jest słusznych ;)

Ok poczekam do jutra ;)

Magda.

Skoro Jurgen jest słusznych rozmiarów to dam jemu swój paszport... Muszisz tylko nauczyć Jurgena kilku słów aby mógł się dogadać z celnikami...

Pilot.

Je?li Toyota stanie Ci okoniem daj im numer do mnie... niech zadzwoni?... postaram się użyć swojego jakże wielkiego uroku osobistego ;) aby ich przekonać, że nie mog? oni tego Tobie zrobić... ;)

"Kłady" być musz?... :P

Odnośnik do komentarza
Pilotku a wła?nie odno?nie Ukrainy obywatele Polski potrzebuj? paszporty tak ? i nic więcej ?

... a co jest z inostrańcami typu ( Belg ? )

Dacja

Zgodnie z zapowiedzi? sprawdziłem o inaczej dowiedziałem się że twój Belg ( m?ż ) nie będzie miał problemu z przejazdem przez granicę z Ukrain?.

Czyli Jurgen (Belg) jedzie z nami na Ukrainę. :)

Odnośnik do komentarza

ok dziękuje bardzo Pan m?ż został poinformowany o wyprawie na Ukraine i bardzo się cieszy bo zna ten kraj tylko z filmu / ostatnio bardzo popularny tutaj serial o ukraińskich tancerkach erotycznych /

Ostatnie pytanie: Czy do przekroczenia granicy musimy Jurgenowi zrobić paszport ? czy przekroczy granice z tzw dowodem ososbistym ?

Odnośnik do komentarza

Skoro Bieszczady 2008 s? na razie na klubowym to chciałbym rzucić temat organizacyjny. Nie ulega w?tpliwo?ci że Bieszczady s? dużym wyzwanie gdyż jest to impreza inna niż wszystkie na których miałem okazje być i nie ukrywam że potrzebna mi pomoc kilku klubowiczów w kwestii porz?dkowo-organizacyjnej co usprawniło by nam przeprowadzenie zlotu.

1) do zabezpieczenia trasy przejazdu kolumny

2) do udzielaniu pierwszej pomocy

3) do pomocy technicznej (ewentualne usterki, pomoc przy tankowaniu)

Wszyskie osoby które s? chętne lub czuj? się na siłach aby pomóc w przebiegu zlotu proszone s? o zgłaszanie się czy to na forum czy to przez PM.

Temat ten poruszam dlatego bo je?li nieuda mi się załatwić konwoju policji, pomocy drogowej ,oraz obsługi medycznej to wtedy te osoby które zgłosz? się bed? pomocne w zast?pieniu w/w służb. Z osobami które zgłosz? się do pomocy postaram się kontaktować osobi?cie w celu omówienia z nim ewentualnych zadań i obowi?zków.

Z góry dziękuje za tak liczne zgłaszanie się. !scooter :D

Odnośnik do komentarza

3) do pomocy technicznej (ewentualne usterki, pomoc przy tankowaniu)

Zgłaszam swoj? chęć pomocy i czuje się na siłach aby pomóc przy zlocie. !TAZ

Jeżeli zajdzie taka potrzeba, wystarczy jedno słowo Organizatora a na zlot Bieszczady 2008 pojadę

T4 7-o osobowy :D;) + przyczepa.B)

Odnośnik do komentarza

Pilocie...

"Wiesz co mam", wiesz co umiem... jeżeli będę mógł jako? pomóc - dzwoń...

Jeżeli mogę co? zasugerować - nie wiem czy nie warto ubezpieczyć takiej imprezy w zakresie "assistance na awarie"... Jutro się zapytam "swojego" agenta czy występuje taka opcja... wtedy zminimalizował by się problem ze skutami z awari?... Kierowca na plecaka a skut na lawetę...

Odnośnik do komentarza
Pilocie...

"Wiesz co mam", wiesz co umiem... jeżeli będę mógł jako? pomóc - dzwoń...

Jeżeli mogę co? zasugerować - nie wiem czy nie warto ubezpieczyć takiej imprezy w zakresie "assistance na awarie"... Jutro się zapytam "swojego" agenta czy występuje taka opcja... wtedy zminimalizował by się problem ze skutami z awari?... Kierowca na plecaka a skut na lawetę...

Dragonie o tym to ja juz pomy?lałem.A poza tym mam w zanadrzu mam dwie pomoce drogowe. Co do Ciebie to mam inne plany a mianowicie potrzebny będzie samochód do przewozu sprzęt medyczny do Lwowa ale nie znam jeszcze jak duże auto będzie potrzebne.

Z góry dziękuje za chęci pomocy w zlocie. :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja oczywi?cie Pilocie mogę pomagać przy organizacji.

Na trasach przejazdów mogę być zabezpieczeniem medycznym :D z własnym sprzętem oczywi?cie.

Odnośnik do komentarza
!TAZ :DB);)
.. wtedy zminimalizował by się problem ze skutami z awari?... Kierowca na plecaka a skut na lawetę...

a co z plecaczkami??? B);):P

B):DB)B)B)

Kasiu...

Je?li chodzi o Ciebie to zostały by wprowadzone w życie kolejne nowe procedury plecaczkowe z czerwonej koperty...

Czy to Cię uspokoiło???

Odnośnik do komentarza

W zwi?zku z tym, że Bieszczady 2008 s? poł?czone z imprez? charytatywn? mam pro?bę do osób, które będ? uczestniczyć lub nie w zlocie proszone s? w miarę możliwo?ci o przygotowanie przedmiotów, które będziemy mogli wystawić na licytację. A zebrane fundusze zostan? przekazane a cel charytatywny. Licytację t? chciałbym przeprowadzić jeszcze przed zlotem, aby w trakcie imprezy przekazać zebrane ?rodki lub przedmioty.

Z góry dziękuje wszystkim, którzy przył?cz? się do mojego pomysłu i wspomog? t? inicjatywę.

PS.Je?li będ? osoby które będ? chciały zachować anonimowo?ć uszanuję ich wolę.

Ewentualny kontakt w tej sprawie na maila: pilotkrak@poczta.fm

Odnośnik do komentarza
Kasiu...

Je?li chodzi o Ciebie to zostały by wprowadzone w życie kolejne nowe procedury plecaczkowe z czerwonej koperty...

Czy to Cię uspokoiło???

uuufffff...

Dragonie !bicz to co napisałes sprawiło, że kamień spadł mi z serca...

Odnośnik do komentarza
Kasiu...

Je?li chodzi o Ciebie to zostały by wprowadzone w życie kolejne nowe procedury plecaczkowe z czerwonej koperty...

Czy to Cię uspokoiło???

uuufffff...

Dragonie !bicz to co napisałes sprawiło, że kamień spadł mi z serca...

Ziemia dla ziemniaków, księża na księżyc a plecaczki na plecy ?? :lol:

Sorki za OT ale tak jako? wyszło... :)

Odnośnik do komentarza
Taki off-road przewidziany jest w tym roku.

klik

W zwi?zku z zapotrzebowaniem na nowy węzeł sanitarny Jacek postanowił go zmodernizować.

klik

Pilot... przestań już "to" wdychać... :D

To Ci naprawdę szkodzi... !happybth

!happybth !happybth !happybth

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...