Skocz do zawartości
Forum Burgmania

"Bieszczady 2008"


pilot

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z wcze?niejszymi zapowiedziami rozpoczynam temat Bieszczad 2008 w o?rodku "Olimp" a dokładniej imprezy, która chcę zorganizować po raz 2-gi i mam nadzieję, że nie ostatni. Jak nie, którym wiadomo Bieszczady 2007 według opinii uczestników bior?cych w niej udział była imprez? udan? (tak mówili i pisali).Miała to być impreza organizowana, co 2 lata, ale skoro uczestnicy z roku 2007 namawiali mnie do organizacji w roku następnym, więc to chcę uczynić. W roku 2007 było nas około 50 osób, co było dla mnie zaskoczeniem. Wiem też, że niektórzy jechali z pewn? obaw?, co zastan? na miejscu i jaki to będzie zlot. Co będzie w tym roku zobaczycie sami?

W skrócie przedstawię plan Bieszczad 2008

05.09.2008. - pi?tek

1) Przyjazd do Krakowa ( tu niektórzy przypomn? lata młodo?ci nocleg w domach studenckich).

2) Zwiedzanie Krakowa: wieczorna posiadówa w obecno?ci organizatorów zamieszania (wieczór panieńsko-kawalerski).

06.09.2008 –sobota

9:00 - Zbiórka wszystkich uczestników i przejazd pod Dworek Biało-Pr?dnicki

10: 00 – Ceremonia ?lubowania (takiego jednego z taka jedn?)

11: 00 – Wyjazd z Krakowa w kierunku Ustrzyk Dolnych

16: 00 -17:00 - Dojazd do Ustrzyk

18: 30 Uroczysta kolacja z zabaw?, je?li dacie radę do białego rana.

Dzień pierwszy

9:00 – ?niadanie

11:00 – wycieczka skuterowo-piesza na taras widokowy w miejscowo?ci Ustianowa Górna lub pierwsze rejsy po solinie i zabawy nad wod?.

15:00- Obiad

16: 00- Walne zgromadzenie zlotowiczów Bieszczady 2008 i rozpoczęcie zabaw, kolacja z ogniskiem w akompaniamęcie zaespołu Blusowego Krzyż Południa oraz ?piewy przy ognisku. ( Ze względu na kontuzje ręki basisty zespołu zmuszony jestem na odwołanie koncertu zespołu)

Dzień drugi

8:00 ?niadanie

9:00 wyjazd do Polańczyka (żaglówki)

18:00 Obiadokolacja

20:00 Ognisko

Dzień trzeci

8:00 ?niadanie

9:00 wyjazd w lasy Bieszczadzkie (off-road, wspinaczka na linach zabawy sprawno?ciowe obiad w plenerze jazda qudami,motocyklami enduro)

18:00 Kolacja

20:00 Ognisko

Dzień czwarty

8:00 ?niadanie

9:00 Objazd duż? pętl? zwiedzanie Bieszczad (między innymi Zapory w Solinie, cerkwi w Wołkowyji,wizyta z na słodko w Oberży Biesisko w miejscowo?ci Przysłup

16:00 Obiad

19:00 kolacja

20:00 ognisko

Dzień pi?ty

8:00 ?niadanie

9:00 wyjazd na lotnisko (loty szybowcami)

18:00 obiadokolacja

20:00 Ognisko

Dzień szósty

8:00 ?niadanie

9:00 jazda na orientacje i podziwianie uroków Bieszczad (konkursy, paintball, strzelanie z łuku, loty balonam.

19:00 kolacja

20:00 ognisko

Dzień siódmy

8:00 ?niadanie

9:00 powtórka atrakcji na życzenie uczestników zlotu

19:00 kolacja

20:00 Ognisko pożegnalne

14:09:2008 – niedziela

9:00 ?niadanie

Wyjazd uczestników zlotu do domu

Atrakje które s? przewidziane podczas zlotu dopasowywane będ? do aury jaka będzie panowała w poszczególne dni.

Koszt zlotu wynosi około 800 pln wtym jest zawarta opłata zlotowa wynosz?ca 260 pln oraz pobyt 60 pln za osobo-dzień z wyżywieniem.

W koszt wliczone jest: noclegi, wyżywienie, żaglówki, kajaki oraz impreza nad Solin?, off-road, dojazd na lotnisko szybowcowe, paintball, lot balonem, piwo na ogniska, jedzenie na grilla, wspinaczka, zjazdy na linie, konkursy i zabawy, grupowe ubezpieczenie uczestników zlotu.

Załatwiane jeszcze s? quady, motocykle enduro.

Koszty, które nie s? wliczone w zlot: lot szybowcem 50 pln.

Lot paralotni? 60 pln.

Je?li będzie zainteresowanie uczestników zlotów odbęd? się też strzelania z broni palnej.

Koszty mog? jeszcze w nieznacznym stopniu się zmienić, ale wszyscy zostan? powiadomieni o ewentualnych zmianach.

Program może ulec zmianie tak jak miało to miejsce na poprzednim zlocie a wykładnikiem będzie panuj?ca pogoda.

Nie podaję kosztów udziału w zlocie, ponieważ lista atrakcji nie jest zamknięta.

Więcej informacji w terminie póĽniejszym.

Skutery mile widziane.

Organizatorzy:

O?rodek Aktywnego Wypoczynku "Olimp"

Pilot i Smoczyca

Sponsorzy:

Czekamy na sponsorów

Wiadomo?ć dla tych, którzy będ? chcieli przedłużyć sobie pobyt w Bieszczadach lub uczestniczyć w wyjeĽdzie na Ukrainę ( podobny wyjazd, jaki ma być zorganizowany w marcu) proszeni s? o wysyłanie takiej informacji do mnie na PM w celu rezerwacji miejsc.

Aktualno?ci:

10.02.2008: potwierdzono loty paralotni?

29.04.2008: Informacja że akcja chrytatywna będzie przeznaczona na rzecz osób niepełnosprawnych ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawno?ci z przeznaczeniem na rozbudowę obiektu w Zawadzie Uszewskiej, siedziba Warsztatu Terapii Zajęciowej.

25.06.2008: Swój przyjazd w 90% potwierdziła jedna z ekip balonowych.

Prowadzone sa rozmowy na temat lotów na spadochronie ci?gniętym za quadem.

16.07.2008 Z przyczyn organizacyjnych nie odbędzie się impreza chrytatywna :lol:

18.07.2008 Poprawiam bł?d w obliczeni kwoty za cały pobyt na zlocie. Policzyłem jeden dzień za dużo.

Lista uczestników "Zlotu Bieszczady 2008"

1) Mamu?ka .

2) Emiksik .

3) Więcek *

4) Bargacz

5) Mareczek*.

6) Maria* (lepsza połowa Mareczka).

7) Rob.B.

8) Spinka*.

9) Lechu*.

10) Qwaki.

11) Gosia (ukochana żoneczka Qwakiego vel.Qwakini).

12) Pollacco

13) Pollacca

14) Makówka*.

15) Mak*.

16) Witold

17) Scottie

18) W?ski*.

19) Worlan *.

20) Żona Bargacza

21) Smerfetka .

22) Abach .

23) kolce de

24) Arecki

25) Meduza*.

26) Szuwarek*.

27) Lupak*

28) Orzech.

29) Jerzyk*

30) krzytro*.

31) andrea-toruń*.

32) Migu*

33) Halina*

34) Przesio

35) ZYBEX*.

36) Grażynka*.

37) młody (krzytro)*.

38) Kicia

39) Krzyżówka

40) Maniek

41) Krzysiek

42) Żona Krzy?ka

Numer konta do wpłaty zaliczki. ( Opłata zlotowa)

O?rodek Wypoczynku Aktywnego

38-700 Ustrzyki Dolne

ul.Strwi?żyk 28

Bank BPH :63106000760000320000799239

z dopiskiem "Burgmania" oraz swoim Nickiem

Po dokonaniu wpłaty proszę o zawiadomienie o wpłacie na PM w celu potwierdzenia na li?cie uczestników.

Wpłaty proszę dokonywać do 15 sierpnia 2008 lub zawiadomienie PM kiedy wpłata zostanie dokonana.

Lista osób chętnych na wyjazd na Ukrainę po Zlocie"Bieszczady 2008" w dniach 14.09.2008-17.09.2008

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 307
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pilot

    65

  • orzech

    22

  • Worlan

    15

  • krzytro

    13

Top użytkownicy w tym temacie

Czytam i oczom nie wierzę :lol:

Tak bogato zorganizowanej imprezy dawno nie widziałem :lol:

Na pewno jeżeli nie na całej, to na czę?ci jak tylko jest to możliwe będę :lol:

Dopisz mnie do jeszcze nie stworzonej listy !OK

Pozdrawiam

Więcek

Odnośnik do komentarza

Czy ja mogłabym się zapisać na listę? :lol: :lol: Znajdzie się dla mnie i dla takiego jednego :lol: miejscówka? :lol: Bo byłabym chętna na razie wstępnie na taki wyjazd :lol:

Oczywi?cie potwierdzę obecno?ć w wymaganym terminie :):) !OK

Odnośnik do komentarza
Czy ja mogłabym się zapisać na listę? :lol: :lol: Znajdzie się dla mnie i dla takiego jednego :lol: miejscówka?  :lol: Bo byłabym chętna na razie wstępnie na taki wyjazd :)

Oczywi?cie potwierdzę obecno?ć w wymaganym terminie  :)  !OK  :lol:

|Mamu?ka co do Ciebie decyzję podejmę w ostateczno?ci :):)

No i po spełnieniu pewnych warunków( pospiesz sie ludzie czekaj?)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

:lol:

Pilot przeginasz!

Tobie się wydaje, że to Kalifornia i możesz organizowac imprezy dla VIPów? !OK

A na poważnie to jestem oszołomiony możliwo?ci? wczasów w Bieszczadach z tak wspaniałymi atrakcjami (?lub i balony, o żaglówkach nie wspominaj?c :lol: ).

Ale czy dożyję tej szczę?liwej chwili aby się tam zjawić tego nie wiem.

Póki co gor?co pozdrawiam wszystkich-ciebie Pilocie też i Smoczycę również :lol:

Odnośnik do komentarza

No dobra Pilocie i Smoczyco - weĽmiemy się i dotrzemy te 1500 km :lol:

Wszak trzeba mężowi pokazać jak piękna jest Polska ziemia :lol:

Bardzo proszę więc o zarezerwowanie i wpisanie na tworz?ca się liste Dacje i Jurgena a my zajmiemy się organizowaniem urlopów i dalszych planów wakacyjnych :lol:

Odnośnik do komentarza
 

...Jak nie, którym wiadomo Bieszczady 2007 według opinii uczestników bior?cych w niej udział była imprez? udan? (tak mówili i pisali, http://www.burgmania.net/forum/index.php?showtopic=3824 ) Miała to być impreza organizowana, co 2 lata, ale skoro uczestnicy z roku 2007 namawiali mnie do organizacji w roku następnym, więc to chcę uczynić. W roku 2007 było nas około 50 osób, co było dla mnie zaskoczeniem. Wiem też, że niektórzy jechali z pewn? obaw?, co zastan? na miejscu i jaka to będzie i zlot w tym roku chyba tej obawy w tym roku mieć nie będ?.

Pilot... Ty naprawdę nie zrozumiałe?, że te wszystkie pochlebne słowa to tylko i wył?cznie wynik naszej bardzo wysokiej kultury osobistej...?????

Ty naprawdę w dalszym ci?gu wierzysz, że Bieszczady 2007 były udanym zlotem...????????

Wiesz co... to dobrze, że w to wierzysz bo FAKTYCZNIE TAK BYŁO!!!! :lol:

Mam tylko małe pytanie - jeżeli w sobotę będzie dobra pogoda na żaglówki, przełożysz (tak jak w zeszłym roku) zaplanowane sobotnie atrakcje na inny dzień a w sobotę popływamy???? :lol::lol: !OK

Nie wiem czy przyjadę na tak długo, ale jak zdrowie da to sie pojawię chociaż na "chwilę"... pozostały czas po?więcę na spełnianie dobrych uczynków… :lol:

Czy zaplanowałe? również balony typu „XXXL”????

Ale "wariat" to Ty jeste?...

Odnośnik do komentarza
 

...Jak nie, którym wiadomo Bieszczady 2007 według opinii uczestników bior?cych w niej udział była imprez? udan? (tak mówili i pisali, http://www.burgmania.net/forum/index.php?showtopic=3824 ) Miała to być impreza organizowana, co 2 lata, ale skoro uczestnicy z roku 2007 namawiali mnie do organizacji w roku następnym, więc to chcę uczynić. W roku 2007 było nas około 50 osób, co było dla mnie zaskoczeniem. Wiem też, że niektórzy jechali z pewn? obaw?, co zastan? na miejscu i jaka to będzie i zlot w tym roku chyba tej obawy w tym roku mieć nie będ?.

Pilot... Ty naprawdę nie zrozumiałe?, że te wszystkie pochlebne słowa to tylko i wył?cznie wynik naszej bardzo wysokiej kultury osobistej...?????

Ty naprawdę w dalszym ci?gu wierzysz, że Bieszczady 2007 były udanym zlotem...????????

Wiesz co... to dobrze, że w to wierzysz bo FAKTYCZNIE TAK BYŁO!!!! :lol:

Mam tylko małe pytanie - jeżeli w sobotę będzie dobra pogoda na żaglówki, przełożysz (tak jak w zeszłym roku) zaplanowane sobotnie atrakcje na inny dzień a w sobotę popływamy???? :lol::lol: !OK

Nie wiem czy przyjadę na tak długo, ale jak zdrowie da to sie pojawię chociaż na "chwilę"... pozostały czas po?więcę na spełnianie dobrych uczynków… :lol:

Czy zaplanowałe? również balony typu „XXXL”????

Ale "wariat" to Ty jeste?...

Dragon o balony to się nie boje ale te szybowce toż to bed? Jombo Jety.

Co do zmian to pogoda też będzie miała znaczenie co w który dzień się odbędzie.

Odnośnik do komentarza
Widzę że znów zapowiada się ... wielka nuda.

No cóż. Zrobimy wszystko aby ponudzić się z Wami. !OK

Tylko tym razem nie ma brania trasy na dwa razy, jedziemy razem na raz :lol:

Obiecuje, że nic nie ci?gnę i będę robił mniej ?ladów... :lol:

bigu sorry, tym razem nie mam wolnych miejsc :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Gość deleted1

Witam,

szybowce, balony liny wszystko- byle by żagli nie było :lol: . Poproszę duuużo błotka :lol: i juz zaczynam się pakować.

Pilot, a istnieje możliwo?ć dwudniowej Formuły 1??

Pilot... Ty naprawdę nie zrozumiałe?, że te wszystkie pochlebne słowa to tylko i wył?cznie wynik naszej bardzo wysokiej kultury osobistej...?????

Dragon, proszę Cię (hahaha) nie używaj słów których znaczenia nie rozumiesz... :lol: !OK . No dobra żarcik- nie bij :lol: . Ależ ja sie za Tob? stęskniłam...

Odnośnik do komentarza
Tylko tym razem nie ma brania trasy na dwa razy, jedziemy razem na raz :lol:

Obiecuje, że nic nie ci?gnę i będę robił mniej ?ladów... :lol:

I o to chodzi, o to chodzi.....

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pilot nie namawiaj bo jeszcze przyjadę. Urlop już mam zarezerwowany od miesi?ca :lol:

EDIT: Niestety mój najlepszy przyjaciel zdecydował się założyć rodzinę 13.09 więc będę zmuszony wrócić w sobotę rano. Kurde a już my?lałem, że wszystko uda się jako? dopasować :lol:

Odnośnik do komentarza
Tylko tym razem nie ma brania trasy na dwa razy, jedziemy razem na raz  :lol: 

Obiecuje, że nic nie ci?gnę i będę robił mniej ?ladów...  :lol:

I o to chodzi, o to chodzi.....

To co jak zawsze na Mcdonalds pod Piotrkowem :lol:

Więcek

Odnośnik do komentarza

No bobra wy sobie piszcie a ja sobie poczytam i będę wyci?gał wnioski. Ze mn? nie tak łatwo trzeba trochę pochodzić. Niektórzy maj? już wprawę pod górę chodzili. Ale mam dla was zł? wiadomo?ć. W zwi?zku z remontem o?rodka węzeł sanitarny się zacie?ni a tym samym nie którzy będ? spali w namiotach.( tym co było za wysoko) :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
No bobra wy sobie piszcie a ja sobie poczytam i będę wyci?gał wnioski. Ze mn? nie tak łatwo trzeba trochę pochodzić. Niektórzy maj? już wprawę pod górę chodzili. Ale mam dla was zł? wiadomo?ć. W zwi?zku z remontem o?rodka węzeł sanitarny się zacie?ni a tym samym nie którzy będ? spali w namiotach.( tym co było za wysoko)  :lol:  :lol:  :lol:

Mam wrażenie, że nie dokończyłe? tego zdania... pozwól, zrobię to za Ciebie...

"... Jako dobry organizator, nie mogę jednak dopu?cić do takiej sytaucji i deklaruję, że domek w którym miałem się zatrzymać ja, jest do Waszej dyspozycji..."

Pilot - bardzo Ci dziękuję... jestem zadowolony i b?dĽ pewny, że chętnie tam zamieszkam...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pilot,

ja nic nie mówiłem, że za wysoko. To Orzech marudził !OK . Niech on idzie do namiotu, a ja poproszę o domek.

PS. Tylko nie tak wysoko. Wyżej niż sauna nie dam rady. :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Pilot,

ja nic nie mówiłem, że za wysoko. To Orzech marudził :lol: . Niech on idzie do namiotu, a ja poproszę o  domek.

PS. Tylko nie tak wysoko. Wyżej niż sauna nie dam rady. :lol:  :lol:  !OK

To ja poproszę miejsce obok Orzecha w namiocie :lol:

No chyba że domek zniesiecie niżej :):lol:

Odnośnik do komentarza
Pilot,

ja nic nie mówiłem, że za wysoko. To Orzech marudził ;) . Niech on idzie do namiotu, a ja poproszę o domek.

PS. Tylko nie tak wysoko. Wyżej niż sauna nie dam rady. :):):)

No tak... wszystko na Orzecha... bo ma tward? skorupkę? !OK :D:D

Pilot Wam nie zdradził tajemnicy, że Jacek (wła?ciciel o?rodka) zniwelował teren (specjalnie dla nas) i nikt nie będzie miał pod górę... ;);)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Tylko Orzech i Orzech, a po flaszki to musiałem 5 razy dziennie latać pod tę pieruńsk? górę. Jak mam spać w namiocie to proszę o rozstawienie go koło ogniska :D , będzie ciepło i blisko.

Odnośnik do komentarza
Witam,

szybowce, balony liny wszystko- byle by żagli nie było :) . Poproszę duuużo błotka ;) i juz zaczynam się pakować.

Pilot, a istnieje możliwo?ć dwudniowej Formuły 1??

Pilot... Ty naprawdę nie zrozumiałe?, że te wszystkie pochlebne słowa to tylko i wył?cznie wynik naszej bardzo wysokiej kultury osobistej...?????

Dragon, proszę Cię (hahaha) nie używaj słów których znaczenia nie rozumiesz... !OK ;) . No dobra żarcik- nie bij :) . Ależ ja sie za Tob? stęskniłam...

Po pierwsze Zołzo - to łódeczki s? specjaln? atrakcj? wła?nie dla Ciebie... Ale nie martw się... znowu będę mógł bezkarnie Cię przytulić... pogłasiać po policzkach... :D ale najfajniejsze z tego wszystkiego jest to, że RobB będzie mi musiał jeszcze podziękować za to... :D i nic mi nie będzie mógł zrobić... ;)

Tęskno Ci powiadasz... RobB-ie - ja zupełnie nie wiem o czym Ania pisze... Nie martw się "stary" i niech to Ci snu z powiek nie spędza... To taki młodzieńczy żargon...

Zołza - wydała? nas... to miała być przecież tajemnica... Mam nadzieję, że RobB nie przeczyta takich malutkich literek. :) W jego wieku... :):):):)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...