Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wietnam 2023 i 2024


xmarcinx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Wybieram te krabony w czerwonych szelkach :) i świńskie nóżki na galaretę! Ślinka pociekła? 

Powodzenia chłopaki!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panowie szacunek śledzimy Waszą relacje z Haliną. Po powrocie będziecie mieli co opowiadać.

Pozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pięć godzin podróży autobusem z Kuala Lumpur do Singapuru. Dwie kontrole paszportowe, hotel i wyjście do miasta. Takim autokarem jechaliśmy, było trochę problemów przy odjeździe.

IMG_20230511_120937.jpg

IMG_20230511_121917.jpg

IMG_20230511_121809.jpg

IMG_20230511_122006.jpg

Ceny paliwa w Malezji.

IMG_20230511_134132.jpg

Złotówka mniej więcej 1 do 1 z ringgitem malezyjskim. W mieście zobaczyliśmy pagodę hinduską. 

IMG_20230511_181315.jpg

IMG_20230511_181824.jpg

IMG_20230511_181838.jpg

I zaskoczenie w środku.

IMG_20230511_182057.jpg

IMG_20230511_182002.jpg

Poszliśmy zjeść coś smacznego do Chinatown i dobre było.

IMG_20230511_182835.jpg

IMG_20230511_193338.jpg

IMG_20230511_193320.jpg

Jadąc autostradą zauważyłem pod mostami zjazdy dla motocyklistów na wypadek deszczu 

IMG_20230511_123622.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
7 godzin temu, AndrzejMyslowiceS napisał(a):

Złotówka mniej więcej 1 do 1 z ringgitem malezyjskim. W mieście zobaczyliśmy pagodę hinduską. 

Co za bzdury. To nie jest 1 do 1 🤬

To jest dokładnie 1 do 1,07 🤪

 

Tak mi się przypomniała Rumunia 🤣

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, AndrzejMyslowiceS napisał(a):

Ceny paliwa w Malezji.

Można? Można!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
16 godzin temu, arturo-bb napisał(a):

Co za bzdury. To nie jest 1 do 1 🤬

To jest dokładnie 1 do 1,07 🤪

 

Tak mi się przypomniała Rumunia 🤣

Jacek ty musisz przypiąć zawsze człowiekowi łatkę , było minęło . Taki jestem i nic i nikt tego nie zmieni, jestem za stary. Mogę czasami trochę odpuścić ale to wraca mimo mojej woli. Masz za to fotkę z Marina bay i może to cię trochę uspokoi.

IMG_20230512_160636.jpg

Odnośnik do komentarza

Kaj ty ciulu jesteś. Się pyta Tuszek 

 

 

My jesteśmy na zlocie Vstromclub w Sycowej Hucie, pozdrowienia od chłopaków 

20230512_222806_copy_2016x1512.thumb.jpg.0ecedc10f13efdc72e32a4df285d111e.jpgByliśmy w reszłym roku też w Serpelicach Tuszek to ten 3 z prawej 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Andrzeju i Marcinie, było miło powitać Was (chyba jako pierwsi 😅) po tak wspaniałej wyprawie tuż po powrocie 😊👍

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
6 godzin temu, Ewik napisał(a):

Andrzeju i Marcinie, było miło powitać Was (chyba jako pierwsi 😅) po tak wspaniałej wyprawie tuż po powrocie 😊👍

Spotkanie pełne zaskoczenia, stoimy przy taśmie bagażowej i idzie ktoś znajomy. Była to Ewka i Wrzonio.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
W dniu 14.05.2023 o 06:42, Krzynio66 napisał(a):

powrot do rzeczywistosci

Niestety to zawsze po nawet najkrótszej podróży. Po dalszych podróżach, w kraju przychodzi mi smak na ogórki kiszone. W Warszawie żona Marcina odbierała nas z lotniska i wręcza mi paczkę. W środku kanapki na moją dalszą podróż i słoik ogórków kiszonych. Może jeszcze parę zdjęć z Singapuru.

IMG_20230512_143540.jpg

IMG_20230512_143505.jpg

IMG_20230512_143358.jpg

IMG_20230512_142837.jpg

IMG_20230512_142847.jpg

IMG_20230512_175551.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Tytuł został zmieniony na Wietnam 2023 i 2024
  • Administrator

IMG_1606.thumb.webp.2d7ea43dc2034afccd39e3a4a8cb230d.webp

 

Wietnam Reaktywacja

Kontynuujemy jazdę po północnym Wietnamie i w tym wątku będziemy relacjonować naszą podróż.

W ciągu kolejnych dwóch tygodni planujemy objechać te północne tereny, których nie zwiedziliśmy rok temu. Począwszy od zatoki Ha Long. 

Postaramy się zamieszczać ładne zdjęcia. 

Korzystamy z tej samej wypożyczalni motocykli i bierzemy zasadniczo ten sam sprzęt co w zeszłym roku. Nic innego pozornie lepszego nie jest potrzebne. 

Mały bagaż z zeszłego roku uległ dalszemu zmniejszeniu. Największa zmiana w tym roku, to wzięcie butów wysokich moto. Teraz mogą się przydać bo będziemy w górach, a w zeszłym roku były zupełnie zbędne. Nie biorę także moskitiery i rezygnuje z kilku innych drobnych elementów.

Jesteśmy podekscytowani wyjazdem. Powtarzam - Wietnam to genialny cel zwykłego zwiedzania oraz moto turystyki. 

Ruszamy 11 kwietnia, w czwartek wieczorem. 

 

Odnośnik do komentarza

Super, ta część Wietnamu jest naprawdę zachwycająca. Im bardziej w góry i dalej od asfaltu, tym fajniej 👍 Dobrej zabawy.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jestem niesamowicie podjarany wyjazdem, znowu Wietnam co prawda inny rejon. Pętla Ha Giang to jest sztos w Wietnamie, niesamowite widoki, góry, rzeki i sama trasa. Wcześniej będzie zatoka Ha Long i słynne wapienne skały wystające z morza. Chcę popływać i ponurkować w zatoce, próbuję zabrać sprzęt do snorcelingu ale za duże to, biorę tylko okulary, płetwy może da się gdzieś pożyczyć. Po drodze chcemy zajechać do słynnych wodospadów Ban Gioc przy granicy z Chinami, trasa DT206, niestety trzeba dużo drogi nadłożyć. Może nam się uda to zobaczyć a jak nie to jest powód do powtórnej wyprawy.

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, AndrzejMyslowiceS napisał(a):

Jestem niesamowicie podjarany wyjazdem, znowu Wietnam co prawda inny rejon. Pętla Ha Giang to jest sztos w Wietnamie, niesamowite widoki, góry, rzeki i sama trasa. Wcześniej będzie zatoka Ha Long i słynne wapienne skały wystające z morza. Chcę popływać i ponurkować w zatoce, próbuję zabrać sprzęt do snorcelingu ale za duże to, biorę tylko okulary, płetwy może da się gdzieś pożyczyć.

Andrzej ty jesteś jednak  inny.Oczywiscie pozytywnie Wietnam Wientam Ala jeszcze nurkowanie ' tobie to całe życie mało. A nie zapomnij jeszcze o skoku na bandzi.😆

Jesteś nie samowity w tych waszych wyprawach 🫡.Dawaj relacje .My dziś też wyprawa Hutki-Kanki 🤣.

I dawaj filmik jak coś na priv jak w zeszłym roku "ty wiesz jaki "Wariat w dziurze" .Udanego wyjazdy i czekamy na relacje 

Odnośnik do komentarza

Super💪 Znowu będzie serial-mega hit na żywo👏👏

Czekam na relację z niecierpliwością i na foty-zwłaszcza te w stroju nurka☝️😉

Andrzej jak widzę wszystkich zaskakuje mimo tego, że sporo się po nim spodziewamy!

Szerokich lotów i braku czasu na narzekania

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
9 godzin temu, AndrzejMyslowiceS napisał(a):

Po drodze chcemy zajechać do słynnych wodospadów Ban Gioc przy granicy z Chinami

Czyli Chiny będziecie mieć zaliczone od północy i od południa 👍

Z niecierpliwością czekam na relacje z kolejnej Waszej egzotycznej wyprawy.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
50 minut temu, DaniL napisał(a):

Czyli Chiny będziecie mieć zaliczone od północy i od południa 👍

Z niecierpliwością czekam na relacje z kolejnej Waszej egzotycznej wyprawy.

Jeszcze od zachodniej, jadąc przez Kazachstan i Kirgistan byliśmy blisko granicy z Chinami. Marcin już był w środku ja jeszcze nie.

Odnośnik do komentarza

Pozytywnie zazdraszczam 😉

Wspaniałych widoków i cudnej pogody

Czekam na zdjęcia

LWG

Pozdrawiam 👋 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wspaniałych wrażeń z kolejnej wyprawy Panowie, czekamy na relację 👍😊

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...