Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ognisko w celu spotkania, pogadania, pośmiania, upieczenie kiełbasy - m. Czajkowa 08.05.2022r.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Saperku, od jakiegoś czasu na MSD, fajnie było Was zobaczyć. Do następnego. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My już też w domku. Dziękujemy wszystkim za miłe spotkanie i gościnność. Fajnie było Was zobaczyć i pogadać. Do zobaczenia wkrótce. 

Odnośnik do komentarza

A i my z Bożenką bezpiecznie wylądowaliśmy w domu. Wielkie dzięki za spotkanie i ukłony dla organizatorów.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękujemy bardzo za miłe spotkanie   Organizatorom ogniska (my już w domu od jakiegość czasu ) i wszyskim obecnym , do następnego razu

Odnośnik do komentarza

My właśnie weszliśmy do domu. Powrót trochę na około, w nagrodę ostanie 30 km w lekkim deszczu 😉

Dzięki wszystkim za odwiedziny. Jeszcze raz zadowolenia z nowych sprzętów.  Burgmania RT rośnie w siłę 😃

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dotarliśmy cali i zdrowi do domku.Wielkie podziękowania dla organizatorów za super ognisko. 

Odnośnik do komentarza

Podbeskidzie całe w domu .

Wielkie dzięki organizatorom za ognicho kawę i pogaduchy.

Zapraszamy do Hutek 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękuję za miłe spotkanie, fajnie było Was zobaczyć. 

Brawa dla organizatorów.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, tomekstw napisał:

A i gratulacje dla nowych właścicieli RT i Goldenka. Oponki skopane toast wypity. Niech się pięknie toczą.
 

To i ja jeszcze pogratuluję "sprzętu" chłopakom i ich dziewczynom☺️

💪💪

Aż mi ulżyło jak zobaczyłem nowe nabytki, bo trafiłem na końcówkę rozmowy o skopaniu Pawła.. (no i tu już nie dosłyszałem 🤭

Taka refleksja: skoro Burgmanów już nie robią a ich posiadacze zmieniają sprzęt na zupełnie inny (jak się nie mylę - w przeważającej ilości ten z szachownicą) to i nazwa Burgmania będzie tylko miłą wzmianką o historii powstania nazwy grupy🥺. Nawet zintegrowanych nie było tym razem🤔

Jako dodatkową atrakcję zapamiętam z tego ogniska elektryczną cichą WSKę "na kablu" 😁

Odnośnik do komentarza

Witam.

Bardzo fajna atmosfera,to mój  pierwszy, zlot .Dzięki za miłe przyjęcie, będą śledził forum ,I jak będą mógł to zawsze będę przyjeżdżał. Co prawda  jeżdżę  125- tką,więc za bardzo nie poszaleję z wami na dalekie zloty.Jakby nie patrzeć jest to inna jazda niż na 650-tkach itp.Dzieki Saper za propozycję na Śląsk, ale nie tym razem.Dozobaczenia myślę, że na pewno sie spotkamy jeszcze. Pozdrawiam wszystkich uczestników. 

Odnośnik do komentarza

Dobrze, że przyjechałeś i Ci się podobało.

To, że jeździsz na 125ccm nie ma żadnego znaczenia, bo 70-80 km/h w trasie polecisz bez problemu, więc nie ma dramatu, a najsłabszy pojazd w kolumnie ustawiany jest zaraz za prowadzącym, żeby widział go cały czas, szybsze maszyny idą na koniec, bo sobie poradzą przy dochodzeniu.

Rozumiem, że w Radomyślu Wielkim mamy na Ciebie nie czekać 15.05.2022r.?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 godzinę temu, Agent napisał:

Co prawda  jeżdżę  125- tką,więc za bardzo nie poszaleję z wami na dalekie zloty

Z Bielska przyjechał kolega na 125 w towarzystwie Hondy 1100XX i Kawasaki 1400 GTR no i mojej skromnej SW-T600 .

Więc się da i w 'Kupie" różnych pojemności.

Odnośnik do komentarza

@Agent  no i fajnie że założyłeś konto na forum 👍  🙂  wprawdzie oficjalne powitanie to nie w tym dziale, ale ponieważ to już nie jako mamy za sobą po ognisku zapraszam do obserwowania szczególnie tych wątków  klik 1   i  klik 2   

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam słowa kolegów: wielokrotnie jeździłem już ze 125tkami i jedny problem to był - jak prowadzący nie potrafił prowadzić😉

Ani to ujma, ani problem jechać ze 125☝️ Ważne jak prowadzący zaznaczy, że trasa jest i dla 125 wtedy masz pewność, że jesteś w dobrej grupie👍

Na Sapera i Artura możesz spokojnie liczyć☝️ No chyba, że zaznaczą, że raczej nie przewidują 125 bo... trasa za długa a czasu za mało, bo będzie autobana... 

Ale myślę, że 90% tras jest wspólnych - mamy już swoje lata 🤪

albo umiejętności (piszę o sobie🤭

Odnośnik do komentarza

Przy dzisiejszych mandatach 125 to taki mały bacik.😉 Czasem dosiąde 125 i jest spoko.

A jak chce pozapie....ć to się NIE umawiamy na tempo wycieczkowe tylko lecę sam.

Odnośnik do komentarza

Chłopaki dzięki za miłe słowa.Bede pamiętał o tym ci napisaliście 🙂😉.Mimo wszystko narazie na Śląsk nie pojadę .Tutaj Info. dla Sapera.

Pozdrawiam chłopaki i dozobaczenia.

Odnośnik do komentarza

Agencie drogi nie ma opcji. Jedziesz z nami, bo jak nie z nami to z kim. Czy w cylindrach125 czy 1250 nie ma znaczenia. Ważne z kim. Nie rób miękkiej faji. Zapraszamy z nami na wspólną kulankę

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
11 godzin temu, tomekstw napisał:

Agencie drogi nie ma opcji. Jedziesz z nami, bo jak nie z nami to z kim. Czy w cylindrach125 czy 1250 nie ma znaczenia. Ważne z kim. Nie rób miękkiej faji. Zapraszamy z nami na wspólną kulankę
 

No..... COŚ w tym jest..... jechaliśmy do Was we 2-ke (prawie)  kolega na 650 ja na 1200 i jakbyś z nami jechał też byś dojechał... prędkość max była może z 120, jakbyśmy nie wyprzedzili ze 2-3 samochody też by się nic nie stało, spalanie mieliśmy bardziej niż zadawalające (4.1L/100), tempo rekreacyjne...pooglądać widoczki i takie tam..... Agent nie stresuj się, nie napinaj tylko korzystaj z okazji wspólnych wycieczek

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, robert1973 napisał:

(...)tylko korzystaj z okazji wspólnych wycieczek

Głos rozsądku, popieram w całej rozciągłości 👍.

Więc jeśli zmienisz zdanie, to daj znać i spotkamy się koło samolotu.

Odnośnik do komentarza

Też mocno się zastanawiam nad niedzielą ale prawdopodobnie nie będzie jak się wyrwać. Jeśli coś się zmieni dam znac że będę na punkcie.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...