Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ognisko w celu spotkania, pogadania, pośmiania, upieczenie kiełbasy - m. Czajkowa 08.05.2022r.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Paul napisał:

Daleko   lecz nie mówię nie, w dwa tygodnie 3000 km  już zrobiłem,  czekam tylko na iskrę  i ....... Krzysiu damy radę ?

 

Daleko 🤣 Paul nie rób jaj rzut beretem masz . I jeszcze na BMW 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Był cichy plan żeby podjechać,ale ważniejsza impreza pokrzyżowała plany.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
9 godzin temu, EndriuBis napisał:

@tomekstw  to rozumiem że banda na "biegowcach" ze stajni "będziesz miał wydatki" 😃 zamelduje się w komplecie ? 

Zaprosiłem Waldka z Dorotą  - mają być   -   też na beemce  🙂 

to może i jakieś * FUJARKI * dołączą

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, arturo-bb napisał:

Mówisz i masz:

Napewno nie dasz rady. To za daleko dla Ciebie. Masz miękką du..ę 🤣

Może być?

"Kurcza" ......ruszam już jutro.😂🤣😂🤣

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, tomekstw napisał:

(...) więc i frekwencja powinna być taka jak na wyborach w KRLD

Coś mi się wydaje, że możesz mieć rację, szykuje się niezły najazd 👍. Dobrze, że miejsc stojących nie zabraknie 🤣.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Godzinę temu, Saper napisał:

Dobrze, że miejsc stojących nie zabraknie 🤣.

Jak to stojących  ?

A gdzie hamak do relaksacji ? 😜

Odnośnik do komentarza

Artur, hamaków nie będzie , aleee... możesz mieć miejsce leżące , musisz tylko uważać, żeby Cię nie rozdeptali .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zgoda Nadleśnictwa Mielec jest, drewno dogadane z Leśniczym, chęci są, nie ma wyjścia trzeba będzie pojechać.

Do zobaczenia 

Odnośnik do komentarza

Nie połączenie pierwszego wyjazdu tego sezonu z ogniskiem w takim towarzystwie, to byłby grzech. Też się wybieram.

Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza

My z Robertem już na miejscu! 

Niestety nikt na nas tu nie czeka a ognia jakby brak🤷‍♂️

Może przyjdą🤔 

IMG_20220508_112825.jpg

A jednak to obok jest🤭

IMG_20220508_120822.jpg

IMG_20220508_120819.jpg

IMG_20220508_120817.jpg

IMG_20220508_113049.jpg

Odnośnik do komentarza

Dzięki wielkie wszystkim za miłe spotkanie :) . Ja juz w MSZ . Grzesiek dzięki :) 724520c4a112fbeba8fd69cf825c88d9.jpg9dc1fc7e1be7baa44f3b1ce0d15cff75.jpgcab52f041cf3534b91ee07bbcc2d9d6d.jpg269dd7b45d6047dd1ae91c8655c46448.jpg478188347bfa89f2802bb7c6dd558707.jpg

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Teren posprzątany, ognisko zgaszone, czyli do kolejnego. 

Dzięki Wszystkim za tak liczne przybycie, że się Wam chciało. Ja co prawda już w MSD, ale inni jeszcze w trasie, więc dla Nich szerokości.

Za wiele zdjęć nie zrobiłem, ale kilka zamieszczam. 

 

20220508_141431_HDR.jpg

20220508_113550_HDR.jpg

20220508_141419_HDR.jpg

20220508_124123_HDR.jpg

Odnośnik do komentarza

Super było się spotkać, mam nadzieję, że wszyscy cało wrócą do domu.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

My też już w domu. Dzięki wszystkim za liczne przybycie. Wracajcie bez przygód. Nas ustrzelili 64/50 na 15 km przed domem. Pouczenie, no bo i za co mandat. A i gratulacje dla nowych właścicieli RT i Goldenka. Oponki skopane toast wypity. Niech się pięknie toczą.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja też melduje ze jestem w domu a kunik w stajni. Dzięki Grzesiu i całej Grupie Podkarpatczyków za organizacje no i wszystkim przybyłym za rozmowy i śmiechy. Nazir Tobie też dziękuję że męczyłeś się że mną przez 400km

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

My również już w domku🙂 dziękujemy, za jak zwykle, wspaniałe przyjęcie. Miło było was wszystkich zobaczyć. Jeszcze raz dzięki 😘

Odnośnik do komentarza

Ja też, w domu, jeszcze na koniec myjnia obowiązkowo zaliczona, bo sezon na wszelkie robactwo i motyle można ogłosić za rozpoczęty.

Podziękowania i ukłony dla Organizatorów, oraz dla wszystkich uczestników, że się chciało parę kilometrów na ognisko podskoczyć.

Jędrek, dzięki za trasę w obie strony, było trochę slalomów ale i fajnych winkli na bocznych drogach z extra widokami.

Gratulacje dla posiadaczy nowych nabytków, niech się sprawują i radochę dają. Przysiadłem się i do RT i do Goldasa..

"Sarepska u Sapera, druga edycja" zaliczona
Do następnego!

Odnośnik do komentarza

Ja także w domu. Dziękuję za miło spędzony czas przy wiosennych pogawędkach. Bardzo miło było się z Wami spotkać. Do następnego!

Odnośnik do komentarza

Zgodnie z poleceniem Sapera melduję się po osiągnięciu celu nr. 2

Za cel nr 1 - 🔥 - serdecznie dziękuję organizatorom: za przywitanie, klimat, miłe pogaduchy no i budzącą kawę😉

Jak zawsze atmosfera dopracowana💪

Dzięki i Robertowi, że przetrzymał ze mną tę drogę🤭 Męczyć się z Tobą Robert🤔🤔🤔 No chyba kpisz🤪

Do zobaczenia Wszystkim za tydzień👍

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...