Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ognisko w celu spotkania, pogadania, pośmiania, upieczenie kiełbasy - m. Czajkowa 08.05.2022r.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.
Zima minęła, więc pora na powtórkę ogniska w m.Czajkowa.
Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych na ognisko które odbędzie się w dniu 08.05.2022r. godzina 12.00, (bo rano trzeba pospać, wszak to niedziela ), w miejscu zatrzymania Czajkowa, czyli TUTAJ, klik.  Współrzędne GPS:   50° 22´ 26˝ N, 21° 33´ 19˝ E. Miejsce niektórym już znane , a dla tych, którym jest nieznane - to trzeba poznać , żeby nadrobić zaległości.
Pismo o wyrażenie zgody do Nadleśnictwa Mielec już poszło, jak tylko dostanę odpowiedź, nie omieszkam powiadomić.

Dla jasności - na ognisko każdy przywozi co lubi i co zamierza upiec, że o konsumpcji nie wspomnę.
Wszelkie informacje będę zamieszczał w tym poście, żeby nie trzeba było ich szukać po całym temacie.

953aaedfeeb76d160f5f0732fea96cb5.jpg
 

Edit:

Mamy zgodę Nadleśnictwa Mielec na rozpalenie ogniska w wyznaczonym miejscu i czasie. W przyszłym tygodniu jestem umówiony z Leśniczym w sprawie drewna i dogrania szczegółów tego przedsięwzięcia.

Stan na dzień 04.05.2022r.

Drewno na opał dogadane z Leśniczym, będzie też udostępniony kibelek, żeby las nie ucierpiał 😉.

Można więc stwierdzić, że z technicznego punktu widzenia ognisko może się odbyć .

 

20220504_145158_HDR.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Tytuł został zmieniony na Ognisko w celu spotkania, pogadania, pośmiania, upieczenie kiełbasy - m. Cajkowa 08.05.2022r.
  • Tytuł został zmieniony na Ognisko w celu spotkania, pogadania, pośmiania, upieczenie kiełbasy - m. Czajkowa 08.05.2022r.

Ostatnio było wyśmienicie💪 a ludzie mają być ci sami, więc mega mnie ciągnie na Wasze 🔥 i spotkanie z Wami😃

Dodaję się jako chętny na wspólne biesiadowanie w Czajkowskim lasku!

Tym sposobem zwiększam pulę chętnych Ślązaków😜

Wychodzi na 4/4 - Ślązaki kontra reszta🤭🤣

PS

Proszę mnie nie rugać ☝️- tak wiem😉 - reszta z oczywistej oczywistości jeszcze tylko nie napisała😜

Odnośnik do komentarza
Ostatnio było wyśmienicie a ludzie mają być ci sami, więc mega mnie ciągnie na Wasze i spotkanie z Wami
Dodaję się jako chętny na wspólne biesiadowanie w Czajkowskim lasku!
Tym sposobem zwiększam pulę chętnych Ślązaków
Wychodzi na 4/4 - Ślązaki kontra reszta
PS
Proszę mnie nie rugać - tak wiem - reszta z oczywistej oczywistości jeszcze tylko nie napisała
Nawet jak zabierzecie ludzi z Sosnowca to się niepogniewamy... W kupie siła.
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, tomekstw napisał:
9 godzin temu, Nazir napisał:
Ostatnio było wyśmienicieemoji123.png a ludzie mają być ci sami, więc mega mnie ciągnie na Wasze emoji91.png i spotkanie z Wamiemoji2.png
Dodaję się jako chętny na wspólne biesiadowanie w Czajkowskim lasku!
Tym sposobem zwiększam pulę chętnych Ślązakówemoji12.png
Wychodzi na 4/4 - Ślązaki kontra resztaemoji2960.pngemoji1787.png
PS
Proszę mnie nie rugać emoji3516.png- tak wiememoji6.png - reszta z oczywistej oczywistości jeszcze tylko nie napisałaemoji12.png

Nawet jak zabierzecie ludzi z Sosnowca to się niepogniewamy... W kupie siła.

🤣🤣 Się nie łobrazem bom zza Bryny (czyt. rzeka Brynica - już niy granica😜) - tak wysło🤷‍♂️🤭🤣🤣

Podobno Sosnowiec jest mi bliższy🤭😜

PS

Jak mawiają wielbiciele Bryny ( i Szarlejki) : w kupie siła💪🤭🤣🤣🤣😁

Odnośnik do komentarza

Dołożyłem do pierwszego postu edycję. Mamy zgodę nadleśnictwa na ognisko 👍.

Wszelkie nowe informacje będą się pojawiały w pierwszym poście, więc trzeba śledzić 👀.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
30 minut temu, krzysiu napisał:

Hmmmmm 

Dajcie jakiś pretekst....

Mówisz i masz:

Napewno nie dasz rady. To za daleko dla Ciebie. Masz miękką du..ę 🤣

Może być?

Odnośnik do komentarza

no i jeszcze to co na kracie 🤣  o zaje....ym  towarzystwie przez skromność nie wspomnę 😜

 

 

P1080901.JPG

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Saper napisał:

Dodatkowo - prognoza pogody przewiduje 21 stopni i słońce. 😀

więc i frekwencja powinna być taka jak na wyborach w KRLD

Odnośnik do komentarza

@tomekstw  to rozumiem że banda na "biegowcach" ze stajni "będziesz miał wydatki" 😃 zamelduje się w komplecie ? 

Zaprosiłem Waldka z Dorotą  - mają być   -   też na beemce  🙂 

Odnośnik do komentarza

 

8 minut temu, EndriuBis napisał:

@tomekstw  to rozumiem że banda na "biegowcach" ze stajni "będziesz miał wydatki" 😃 zamelduje się w komplecie ? 

Zaprosiłem Waldka z Dorotą  - mają być   -   też na beemce  🙂 

Tak, Janusz przyjedzie z nami. Ulubiony kolega Sapera, też sprzedał B650 i kupił RT, ale nie przyjedzie. Nie dostał u mnie akredytacji.

Odnośnik do komentarza

Daleko   lecz nie mówię nie, w dwa tygodnie 3000 km  już zrobiłem,  czekam tylko na iskrę  i ....... Krzysiu damy radę ?

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...