Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Stary Młyn nowym miejscem spotkań Klubu Burgmania


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 613
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    70

  • Artix

    53

  • pablos

    39

  • MAXIMUS

    30

Byli?my więc dzisiaj zobaczyć jak tam w Starym Młynie

Z mojego punktu widzenia było bardzo przyjemnie :

- nie było zimno

- żurek był smaczny, smalec też ( ale trzeba wnioskować o większy przydział chlebka )

- stół był też ok ( wszyscy siedzieli?my w miare blisko siebie )

- zaparkowałam mój samochodzik bez problemu

i takie tam - inne !holiday

Na dzień dzisiejszy mog powiedzieć jedno

( Podobało mi sie )

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Potwierdzam... Nowe miejsce jest bardzo papu?ne.

Dobre papu, fajne duże zbiorniki z napojem chmielowym podawane prosto na stół, duże stoły... no i mamy już swój k?cik !holiday

Ogólnie jestem bardzo na TAK... Podobało mi się.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Ja tez jestem na tak :)

Chociaż by? przyjechał i zobaczył a nie zgrywał ;) w końcu już bliżej ciebie nie można wybrać :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Ja tez jestem na tak ;)

Twoja smycz tylko tam sięga???

Ogólnie jestem na tak, gdy załatwimy grzej?ce słoneczko będzie idealnie. Teraz jednak mimo nie za niskich temperatur na dworzu, należało siedzieć w kurtce :) . Jedzonko ok, piwko też ok (chociaż bez żywca).

To co w następny czw testujemy knajpę polecan? Artixa?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pierogi z kapustk? i grzybem smaku?ne ;) a i skwareczki były!!!

:) zmarzły tylko nóżki ale to może wina butków mało zimowych :)

k?cik fajny i dojazd chyba o.k

ale napewno trzeba przetestować drug? propozycję

:)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Teraz jednak mimo nie za niskich temperatur na dworzu, należało siedzieć w kurtce :lol: .

Muszę zaprzeczyć widziałem osoby nie siedz?ce w kurtkach :lol:

Odnośnik do komentarza
Aritix jak tam żurek???

Żurek to ja jadłam - Artix ( wraz z nami ) zjadł smalec i oscypki z grila w 3 smakach :lol:

Ravenku? - nie wiem co się z Tob? dzieje ale, przychodzisz z osobistym ,,kaloryferkiem'' :D i siedzisz w kurtce .... Mi tam zimno nie było i siedziałam w krótkim rękawku :lol:

Aby jednak było w klubie demokratycznie to proponuje aby?my w czwartek pojechali do piwnicy smaku proponowanej przez Arta a potem zrobimy głosowanie na forum i podejmiemy decyzje ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Mi tam zimno nie było i siedziałam w krótkim rękawku :lol:

Coż jestem zwierzak ciepłolubny i najlepsza temperatura dla mnie to +30, czyli blisko (o ile nie na) dmuchawie. Tam jednak nie będziemy siadać, bo jest za gło?no :lol:.

Poza tym wszyscy wiedz? Dacja, że jeste? napalona dziewczyna, więc wszędzie Ci będzie ciepło. :D

Ermi, jest większy wybór jedzonka niż w R66, jak wszystko smakuje, jeszcze nie przetestowali?my.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

W nastepny czw. testujemy jeszcze Piwnice Smaku i juz. Decyzja zostanie podjeta i nowa siedziba wybrana. Co do smalczyku jest niezly, ale chleba za malo do niego podaja, ogory do niego sa takie sobie, a oscypki w 3 smakach sa tak naprawde w 2 smakach i odrobine za slone. Zreszta salatki nie zjadlem do oscypkow bo mi obsluga zabrala zanim zdarzylem zaprotestowac. Generalnie miejsce nie bylo zle, choc jak dla mnie zdziebko za zimno.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
W nastepny czw. testujemy jeszcze Piwnice Smaku i juz. Decyzja zostanie podjeta i nowa siedziba wybrana.

Nie wiem czy z racji wieku whist już nie dowidzę czy też rzeczywi?cie nie ma proszę o dokładny adresik owej Piwniczki a jeżeli to możliwe jak?? mapkę dojazdu dla mniej zorientowanych ;) coby więcej osób się zjawiło w czwartek niz poprzednio w Starym Młynie .

Czwartek już pojutrze więc przypominam ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Piwnica Smaku

ul. Smolna 40

Niedaleko palmy, od ronda Charles de Gaulle'a obok Nowego Swiatu, wchodzi sie w podworko i potem na dol. Latwo jest znalezc.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Mario wiesz co...? Ty to poszukaj sobie bujanego fotela, kapciochy i siedĽ przez TV bo do ludzi to ty się już nie nadajesz !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
ps. chodzi o te 2 dychy dla Kefira za pasek , nie wiecie czy dzis ma być ?

Spokojnie możesz przyjeżdżać... nie będzie go dzisiaj !OKK whistwhist

Odnośnik do komentarza
ps. chodzi o te 2 dychy dla Kefira za pasek , nie wiecie czy dzis ma być ?

Za dwie dychy kupiles pasek do Tmaxa? Kurcze dobra cena chyba !OKK ... Trzeba bylo jeszcze "stargac" na 17,50 zl whist ...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Za dwie dychy kupiles pasek do Tmaxa? Kurcze dobra cena chyba !OKK ... Trzeba bylo jeszcze "stargac" na 17,50 zl ;) ...

Za dwie i to jeszcze na f- vat więc.... -podatek alejaja0fl.gif

Wszystikm, którzy się zbieraj? na dzisiejsze spotkanie chciałem delikatnie przypomnieć...

Piwnica Smaku na ul. Smolnej- Warszawa --- countdown 2 h 05 m

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No cóż... byli?my dzi? w drugim z proponowanych miejsc i oto moje pierwsze wrażenia:

Piwnica Smaku

+ ciepło (choć były takie osoby co marudziły- co nie Ravenka? :()

+ fajny wystrój

+ dobry dojazd komunikacj? miejsk? (tylko kto tak naprawdę przyjeżdża na spotkania autobusem? :P )

- brak dostatecznej ilo?ć miejsca dla samochodów (nie ma gdzie parkować)

- ograniczone miejsce wewn?trz studni (jak pojawi się tam w lecie 40 skuterów to ludzie nas przechrzcz?)

- żarełko takie sobie (Dacja marudziła bo ja nic nie jadłem ;))

- nie do końca dobra lokalizacja

- tak ogólnie - Troche tam ciasno jak pod nas

- w czasie biesiadowanie nie widać skuterów (siedzimy w piwnicy)

Stary Młyn

+ niezłe żarełko

+ dobra lokalizacja

+ fajny klimat jak pod nasze spotkania

+ dużo miejsca dla samochodów i skuterów (w lecie)

+ rozs?dne ceny

+ dobry widok na skutery w czasie spotkań

- w zimie mogłoby być cieplej

Prosiłbym wszystkich tych co dzi? przyjechali o wypowiadanie się w formie + i -.

Teraz już naprawdę musimy co? wybrać tym bardziej że za tydzień robimy wigilie i musimy j? zrobić w naprawdę ostatecznym miejscu. Ja narazie niczego nie chcę narzucać żeby nie sugerować swojego wyboru... Czekam na Wasze opinie i postulaty :(

PS. Bym zapomniał... jeszcze jednym plusem Starego Młyna jest fakt, że smycz Maria sięga do tego miejsca :( . Zapowiedział się że do Młyna będzie przyjeżdżał :(

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

+ cieplo

+ pyszny smalczyk

+ dobre ceny

+ centrum wawy mozna dojechac byle czym nawet komunikacja

+ na tyle zaprzyjazniony lokal ze mozna wiele wynegocjowac i nikt sie nie przyczepi ze przyniesiemy np wlasny alkohol na wigilie

- okres swiateczny mial zapewne na to wplyw ale klopoty z parkowaniem (normalnie jest tam pusto)

- dojazd autem problematyczny

- ciezko wytlumaczyc tak naprawde gdzie to dokladnie jest

Proponuje Wigilie zrobic jednak na Smolnej

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hahaha widzę, że ł?dnie sobie używacie Wawkowicze... Hmmm testujcie, testujcie...Żebym się dobrze czuł, kiedy przyjadę do Wawki w odwiedziny...

A tak przy okazji, zaczynamy być obserwowani(-->patrz użytkownik "Stary Młyn" ;) )....

Tymczasem ciekawe co wybierzecie... No i prosiłbym co? konkretniej o tej "wigilli" za tydzien, bo temat ciekawy...

Pozdrówka, Kuba :(

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
A tak przy okazji, zaczynamy być obserwowani(-->patrz użytkownik "Stary Młyn" :( )....

Ten "stary młyn" to podgl?da nas od dawna tylko jaki? wstydliwy czy cu? :(

Nic nie napisze, nie zaprosi, nie zaproponuje rabatów (większych niż 10%) ;)

A może on nie "Nas" tylko "kogo? od Nas" podgl?da :P

A co do Wigili to będzie jak w zeszłym roku... Oj pewnie popłynie jak poprzednio trochę % :(

Oto w?tek o ?ledziku Wigilijnym 2004:

|LEDZIK BURGMANII 2004- WATEK NA FORUM

FOTOS ZE |LEDZIKA BURGAMANII 2004

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...