Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Stary Młyn nowym miejscem spotkań Klubu Burgmania


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

No cóż... Baryłka lokalizacyjnie jest super ale lokalowo niestety, jak pod nas- LIPA. Przede wszystkim ciasnota ale to nie jedyny problem.

W zwiazku z powyzszym wypada naprawde myslec o nowej lokalizacji bo chyba nie zagrzejemy miejsca w Baryłce :lol: .

Mamy jak widzę dwa nowe miejsca:

Jedno fajne lokalowo ale gorzej zlokalizowane (to które zapodał Artix) i drugie fajne lokalizacyjnie ale widzę, że trochę gorsze je?li chodzi o warunki bytowe (namiot to zawsze namiot).

Dacja... A czy wiesz od kiedy lokal tam istnieje (kojarze to miejsce i chyba jest od niedawna) i czy dobrze rokuje na przyszło?ć? Pytanie wbrew pozorom ma spore znaczenie bo knajpy w dziesiejszych czasach tak samo szybko sie otwieraj? co i zamykaj? :) a nie chce zeby?my np. w przyszlym roku znów szukali nowej lokalizacji.

Miejsce, które proponuje Art jest też bardzo fajne a poza tym wła?ciciel knajpki nie jest osobom obc? co zawsze daje nam jakie? możliwo?ci ruchów na przyszło?ć.

My?lę, że każdy z Warszawy powinien się wypowiedzieć w tym temacie i pisać wszelkie "za" i "przeciw".

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 613
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    70

  • Artix

    53

  • pablos

    39

  • MAXIMUS

    30

witam. jestem moze poczatkujacym skuterowcem ale jezeli moge wtracic skromne slowo to knajpa stary mlyn o ile pamietam dobrze istnieje conajmniej trzy lata i pare razy mialem okazje byc tam w zimie-nie jest zimno. jest komfortowo. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Może przyszłe spotkanie zrobimw młynie, następne w miejcu zaproponowanym przez Artixa. Przetestujemy jedno i drugie i wtedy wybierzemy lepsze. Bo dyskutować maj?c tylko zdjęcia nie jest zbyt dobrze.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Może przyszłe spotkanie zrobimw młynie, następne w miejcu zaproponowanym przez Artixa. Przetestujemy jedno i drugie i wtedy wybierzemy lepsze. Bo dyskutować maj?c tylko zdjęcia nie jest zbyt dobrze.

Pozdrawiam

Propozycja Ravenki jest całkiem ok - najlepiej będzie jak przetestujemy obie knajpki.

Ja w Starym Młynie byłam po raz pierwszy więc niewiele moge powiedzieć więcej o tym miejscu niż to co napisałam.

Może Spinka jako pomysłodawczyni tego miejsca ma więcej informacji .

Może pozwole sobie zrobić mał? analize SWOT jaka wyklarowala sie u mnie w tej chwili :

Propozycja Arta - Piwnica na Smolnej :

Szanse-

- fajne kameralne wnętrze ( na fotach wyglada malinkowo ) - taaa kanapa :)

- dobra lokalizacja ( centrum Warszawy )

- znajomy wła?ciciel ( co faktycznie sporo ułatwia )

Zagrożenia -

- mały parking dla samochodow to problem( ja moge sie nie zmie?cic i nie zaparkuje :) )

- brak widoku latem skuterkow ( siedzimy w piwnicy a skuterki na zewn?trz )

- w lecie przy dużej ilo?ci klubowiczow moze byc malo miejsca ( porobia sie grupy przy oddzielnych stolach )

- w menu nie widzialam piwa ????? :) ( czy to przypadek, czy brak koncesji ?)

Teraz

Propozycja Spinki - Stary Młyn

Szanse -

- Dużo miejsca , zawsze będziemy mogli się pomie?cić i siedzieć obok siebie

- dobry parking , zarówno na auta jak i dużo miejsca latem na skutery ( mysle, że mozna latem znalesc jakies miejsce i ustalic, że w czwartki beda staly tam tylko skutery )

- bardzo komunikatywni i otwarci i chetni do wspołpracy Menadzerowie

- miejsce na ognisko ( mozna zawsze zrobic rezerwacje i organizowac latem kameralne spotkania klubowe )

- piwo :) i mozliwosc napelnienia pelnych piwa rur :)

- możliwo?ć róznych takich klubowych imprezek kiełbaski , łódki , ł?czki itp... bo okolica temu sprzyja

Zagrożenia :

- Namiot - to mówi samo przez sie

- malo kameralne wnetrze w lecie oprócz nas bedzie napewno dużo innych klientów

- czasami odbywaj? sie koncerty ( może nas spotkać co? podobnego jak w Klamrach :):lol::)

No i narazie tyle- jak co? mi przyjdzie do głowy to dopisze :)

Wybierajmy

:) or :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Stary Młyn zrobił na mnie dobre wrażenie jeżeli chodzi o wielko?ć jak i podej?cie wła?ciciela do takich ludzi jak my(troszkę był zawiedziony że nie będziemy stawać na gumie :lol: ). W czwartek trafili?my na zamknięcie lokalu w którym nie grzano i powiem że nie było powalaj?co zimno. Co do propozycji Ravenki jestem za zbadaniem obydwu przybytków organoleptycznie :) , kolejno?ć dowolna.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

W Piwnicy Smaku maja oczywiscie nie tylko piwo, nie dawalem karty alkoholi bo nie widze potrzeby umieszczac 20 stron menu na forum. Parking jest obok spory, smialo i TIRa mozna tam zaparkowac, zdjecia byly ze srodka tak zwanej studni gdzie latem mozemy wjezdzac skuterami ale autami nie. Najlepiej jak przetestujemy oba miejsca i wtedy sie wybierze. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Popieram pomysł przetestowania obu miejsc bo faktycznie dopiero na żywca wyjdzie co i jak... Zgwałcimy barmanke, spalimy, ograbimy bar, zatańczymy na stołach i będzie wiadomo czy miejsce spełnia nasze oczekiwania :):lol:

Więc za tydzień w czwartek, godzina 19- sta: Piwnica Smaku na WISŁOSTRADZIE :)

Odnośnik do komentarza

"Piwnica Smaku".... Jak apetycznie toto brzmi.....

Jednak zauważam, że jaki? ten lokal niepewny ideologicznie. :lol:

Wnętrze niby mieszczańskie, a na ?cianie plakat lewaka Che.

Ale może ja siem czepaim? Poza tym ja nie z Wawy :)

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

:lol: no i zagoniła mnie Dacja w "maliny......"

w tym młynie i to starym ja nigdy nie byłam,w ten czwartkowy wieczór to był mój pierwszy raz :):)

więc przył?czam się do propozycji Ravenki

:) niech wygra lepszy !!!!! :)

Odnośnik do komentarza
:lol: no i zagoniła mnie Dacja w "maliny......"

Nooo ... ja jak gonie to tylko w jagody .... :)

Je?li nie z Tob? to z kim był tam wcz?niej Maxiumus ... ??? :):) gdyz wspominał co?, że jak był wcze?niej to było sporo ludzi :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Je?li nie z Tob? to z kim był tam wcz?niej Maxiumus ... ??? :lol::) gdyz wspominał co?, że jak był wcze?niej to było sporo ludzi :)

Dacja... a ja my?lałem, że ty jeste? dyskretna... brrrr :)

Odnośnik do komentarza

Dacja... a ja my?lałem, że ty jeste? dyskretna... brrrr :)

No no .... Tylko nie pomidorem ... :lol: a wspominał gło?no i przy mnie i przy Spince - tak, że nie ma w tym nic niedyskretnego

:)

Odnośnik do komentarza
Popieram pomysł przetestowania obu miejsc bo faktycznie dopiero na żywca wyjdzie co i jak... Zgwałcimy barmanke, spalimy, ograbimy bar, zatańczymy na stołach i będzie wiadomo czy miejsce spełnia nasze oczekiwania

no chyba przyjade skoro się tak impreza zapowiada. :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nooo ... ja jak gonie to tylko w jagody .... :)

Je?li nie z Tob? to z kim był tam wcz?niej Maxiumus ... ??? :):) gdyz wspominał co?, że jak był wcze?niej to było sporo ludzi :lol:

:) hi hi jagody na spodniach/Twoich/ to ja pamiętam z Kefirowej tratwy :)

a je?li chodzi o MAXIMUSA, gdzie i z kim chodzi i co tam robi, to ja się ogólnie nie wtr?cam :) ponoć jest dorosły i odpowiada za swoje czyny :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
a je?li chodzi o MAXIMUSA, gdzie i z kim chodzi i co tam robi, to ja się ogólnie nie wtr?cam   :) ponoć jest dorosły i odpowiada za swoje czyny :lol:

Oooj... i już Cię lubię jak nie wiem co :)

Żeby tak każda kobieta podchodziła :)

A co do Maximusa i jego odpowiedzialno?ci to ja bym go, tak na wszelki wypadek- ubezwłasnowolnił :)

alejaja0fl.gif

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A co do Maximusa i jego odpowiedzialno?ci to ja bym go, tak na wszelki wypadek- ubezwłasnowolnił !

Mariusz "wypadków" to Ty już MAXIMUSOWI lepiej nie kracz :lol:

a je?li ubezwłasnowolnić /ufff.... trudne słowo/ to trzeba się po s?dach i lekarzach włuczyć, a znam przyjemniejsze i ciekawsze sposoby spędzenia wolego czasu :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ermi, dzięki ale nie robię takich " kawałów" nawet wrogom....... :)

:) raczej jestem pokojowa nastawiona do cało?ci otoczenia

hmmmm...... chociaż z drugiej strony, nigdy niewiadomo co się w życiu może przydać :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No proszę nie było mnie chwil kilka i już jakie? legendy zaczynaj? kr?żyć :) . Co do lokalu to przejeżdżali?my tam ze Spink? dwa czwartki temu a że namiot jest przejżysty(czytaj przeĽroczysty :) ) to widzieli?my zgoła nie małe grono klienteli, pod tym pokaĽnym namiocikiem w którym o zimowej porze jest 140 miejsc :lol: .

Co do odpowiedzialno?ci to różnie u mnie z tym bywa ale chyba nie jest najgorzej , poza jazd? na skuterku w naturalnej skórze i z samego rana(ostatnio dostałem radę żebym slipy zmienił na stringi co bym lepsz? prezencję miał :)

Odnośnik do komentarza

Hejka,

Tak po zdjęciach to Stary Młyn całkiem fajnie się prezentuje no trzeba oblukać w realu i przetestować, co nam bardziej podejdzie.

Więc za tydzień w czwartek, godzina 19- sta: Piwnica Smaku na WISŁOSTRADZIE  ;)

Ok to będziemy po kolei testować, tylko gdzie się spotykamy w ten czwartek ;) Młyna czy Piwnica bo co? mi się tu adresy nie zgadzaj? B)

Pozdrawiam

ciocin

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Więc za tydzień w czwartek, godzina 19- sta: Piwnica Smaku na WISŁOSTRADZIE :)

Proszę o nie wprowadzanie zamentu przez Ojca Dyrektora (nie wzorować się na tym z Torunia :rolleyes: ) i nie podawać dwuznacznych informacji.

Wszyscy czekamy na oficjalne zapowiedzenie czwartkowego miejsca spotkania przez Wasz? Ojcowsk? |więtobliwo?ć :):):)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Proszę o nie wprowadzanie zamentu przez Ojca Dyrektora (nie wzorować się na tym z Torunia  :) ) i nie podawać dwuznacznych informacji.

Wszyscy czekamy na oficjalne zapowiedzenie czwartkowego miejsca spotkania przez Wasz? Ojcowsk? |więtobliwo?ć :)  :)  :)

Faktycznie w ostatnim okresie (nie mylić z "okresem" :) ) zakręciłem się jak słoik dżemu :rolleyes: i myli mi się biały z czarnym, Żaba z Rybk?, Burgman z Questem i Piwnica smaku ze Starym Młynem :)

Reasumj?c...khy, khy... w najbliższy czwartek o godzinie 19- stej spotykamy się w Starym Młynie na Wisłostradzie ... :)

Uff... dobrze napisałem? :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Reasumj?c...khy, khy... w najbliższy czwartek o godzinie 19- stej spotykamy się w Starym Młynie na Wisłostradzie ... :)

No teraz może być informacja godna pochwały a czym że innym chwalić jak nie hymnem Ojca Dyrektora :)

Ref.: Moherowy beret sobie włóż

i przy radiu stój jak anioł stróż.

Pokaż im, jak Polakiem być,

Pokaż, jak uczciwie z Bogiem można żyć.

:rolleyes::):)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wyci?gam temat na wierzch gdyż dla niektórych będzie on potrzebny podczas dojazdu do jutrzejszego miejsca spotakania W-wa zone ;)

Więc do miłego zobaczenia w jutrzejszy wieczór whist

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...