Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Stary Młyn nowym miejscem spotkań Klubu Burgmania


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy
A nawet zycia i smierci :D fotki wrzuce dopiero we wtorek tej knajpy o ktorej mysle, dzis niestety sie nie wyrobie, a jutro po pracy zrzucam ubranie robocze i gan na pn Polski

Czyli jutro wszyscy jad? na imprę i nie będzie spotu pod Baryłk? ? !bicz

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 613
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    70

  • Artix

    53

  • pablos

    39

  • MAXIMUS

    30

  • Administrator

Nie rozumiem Szorstki? Co ty taki szorstki? :D

Jutro jest spotkanie jak najbardziej i to własnie Pod Baryłk?!

Musimy w końcu uzgodnić ważne szczegóły i nie tylko !bicz

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Super (9), bo wła?nie my?lałem się jutro wybrać Pod Baryłe... :D

A po tek?cie Artixa wydało mi się że już jutro ruszacie na "integrale capitale" !bicz

BTW:

W pi?tkowej wybiórczej był fajny przewodnik po knajpach warszawskich.

Można by w niego lookn?ć jutro. Przywiozę go ze sob? Pod Baryłkę.

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No nie, to ja jade sobie w sina dal i nie bedzie mnie dlatego w Chelmnie. Niestety ten wyjazd mialem zaplany juz duuuuzo wczesniej. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Byłem dzi? Pod Baryłk? i zarezerwowałem dla Burgmanii k?cik (dwa, trzy stoliki+ tylny barek) na jutro od 19- stej.

Zapraszam więc wszystkich w nowe miejsce... nie wykluczone, że docelowe :)

Ps. Acha... mamy osobne wej?cie- To prawe :D .

Odnośnik do komentarza

Hej witam wszystkich ... może Kto? by opisał jak nowe miejsce "Baryłka" niestety grupa starszych Panów uczęszczaj?cych do CP stwierdziła dzi?... CP umiera ?mierci? naturaln? ... nie ma sensu reanimacji pacjenta .... st?d ta ciekawo?ć ... Route padło czyżby nowe czasy nastały ???czy ekipa starszych Panów jest mile widziana w?ród starszyzny Burgmanii w nowym miejscu ????:D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No i znowu trafiło mi się wyjechać nagle w "teren"...!pomidor

St?d moja nieobecno?ć chociaż my?lałem, że będę. :D

Wła?nie wróciłem i ciekaw jestem jak było Pod Baryłk? ?

pzdr

Odnośnik do komentarza

A dzi? ..Pod Baryłk?'' był dobry smalec :D lecz , ledwo pozostawiłam za sob? to co udało mi się ze stołu odzyskać - to : zaraz niewidzialna ręka ( byle nie czarna ) mi zabrała moj? strawę

UWAGA - b?dĽcie uważni - i nie dajcie sie niewidzialnym czarnym rękom ;)

Odnośnik do komentarza
Tak sobie pomy?lałem, że to, co znalazłem dzi? na stronce klubowej, to może raczej nieaktualne, choć napisane jest, że zawsze aktualne.....

schowek012nc.gif

Pozdrówka

Fakt czasowo na Główej Stronie powinien być napis:

,,W każde czwarteczki do Baryłeczki .... '' !V

Choć mam nadzieje, że po ostatnim czwartku znajdziemy na zimę lepsze miejsce !TAZ

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Choć mam nadzieje, że po ostatnim czwartku znajdziemy na zimę lepsze miejsce !TAZ

Widze że podczas mojej niebytno?ci ostatniej co? straciłem !V

Odnośnik do komentarza
Widze że podczas mojej niebytno?ci ostatniej co? straciłem !TAZ

Było mało miejsca ... dobrze, że Towarzystwo wynagrodziło mi wszystko

A tak przy okazji , czy mi się wydawało - czy Art deklarował wstawienie zdjęć nowej propozycji lokalowej ... na forum w pi?tek ??

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
A tak przy okazji , czy mi się wydawało - czy Art deklarował wstawienie zdjęć nowej propozycji lokalowej ... na forum w pi?tek ??

Wła?nie !

Chyba zaraz założę sondę co robimy z Artixem w najbliszy czwartek jak nie wrzuci fotek nowego miejsca !TAZ , które obiecuje nam od dwóch tygodni.

Pailimy go?

Gwałcimy? (ja popatrzę :lol: )

Ci?gamy na lince za samochodem? :lol:

A może gwałcimy, potem linka a na końcu bournout Artem zamiast opony? !V

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

!V !TAZ dzis beda zdjecia opis wszystko.

Nie bijcie bo wszystkie wyloty z Wawy beda remontowane w trybie natychmiastowym :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Nie bijcie bo wszystkie wyloty z Wawy beda remontowane w trybie natychmiastowym !V

No to będziesz miał jeszcze wleczone po remontowanych drogach za skuterem !TAZ

Odnośnik do komentarza

Drodzy Burgmaniacy ....

Ci co byli dzisiaj w Baryłce - widzieli, że niekoniecznie jest tam tak, jak by?my chcieli aby było :)

Nim przenie?li?my się do piwnicy, po raz drugi byli?my ,,atakowani'' drzwiami , deptali?my sobie buty, stali?my jak pał?ki w wejsciu , bo .... stolik przy drzwiach jest dla Nas po prostu za mały !!!!

Ława w piwnicy ( całkiem miła ) ale czy My , chcecmy siedzieć w piwnicy gdzie z Tv ?piewa dla Nas Mandaryna ... ????

Temat nowej lokalizacji dla Klubu jest ci?gle aktualny i ... dzięki wskazaniom Spinki - udali?my się dzisiaj z Maximusem ( po spotkaniu ) popatrzeć na now? propozycje na miejsce spotkań :

Miejsce to , nazywa się Stary Młyn :lol:

Jest w Warszwie :) Wybrzeże Gdyńskie 2 , przy Wisłostradzie między Mostem Gdańskim a Mostem Grota

Lokal - wygl?da sympatyczne , i jest przyjaĽnie nastwiony do wszelkiego rodzaju Klubów i imprez zorganizowanych

Na dzień dzisiejszy mog? Nam zagwarantować stał? rezerwacje w zimie a i na jakies 40 osób latem :)

W zimie miejsc jest 120 , latem miejscówki wzrastaj? do 350 :)

Jest gdzie postawić samochody ( obszerny parking ) - nikt nie bedzie gadal , że zajmuje zbyt wiele miejsca samochodem :) , a latem Skuterki możemy mieć non stop na oku

Blisko jest Wisła i pola , gdzie możemy popływać łodziami lub pojezdzić Quadami ( to oczywi?cie jako opcja )

Najważniejsze - mamy tam miejsce zarezerwowane i możemy siedzieć , gadać i takie tam

Dla lepszego popatrzenia na miejsce podaje stronke www :

Stary Mlyn Web Strona

Dodatkowo pare zdjęć z dzisiaj, wykonanych przez Naszego Klubowego Fotoreportera Maximusa :

Wej?cie

knajpa_1.jpg

Widok na cało?ć

pod%20barem.jpg

Bar * ( a ostro?ć na to niemożliwe ... :) )

bar.jpg

Pod barem

ostatni.jpg

Więcej zdjęć wsadze jak dostane od Wła?cieciela ( podobno dzisiaj )

Piszcie co my?licie o tej lokalizacji , bo musimy co? wybrać

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Na foteczce widać grzejnik ogrodowy, więc moje pytanie: czy jest tam ciepło, czy też będziemy siedzieć w kutkach jak w R66? Ogólnie wystrój ciekawy, tylko ta temperatura mnie martwi....

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No dobra obiecalem, doczekaliscie sie wrzucam foty nowego miejsce ktore ja proponuje

IMG_0504.JPG

IMG_0508.JPG

IMG_0459.JPG

nasza salka do rezerwacji

IMG_0470.JPG

wejscie na salke

IMG_0471.JPG

bar

IMG_0474.JPG

druga salka

IMG_0489.JPG

IMG_0490.JPG

IMG_0491.JPG

IMG_0492.JPG

IMG_0496.JPG

znowu nasza salka inne ujecie

IMG_0502.JPG

parking

Wydaje mi sie ze miejsce jest super ale wy decydujcie

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Na foteczce widać grzejnik ogrodowy, więc moje pytanie: czy jest tam ciepło, czy też będziemy siedzieć w kutkach jak w R66? Ogólnie wystrój ciekawy, tylko ta temperatura mnie martwi....

Grzejników parasolowych jest parę ale jest też ogrzewanie nadmuchowe i jak nas wła?ciciel zapewnił potrafi? utrzymać przy 10 stopniowym mrozie temperaturę wewn?trz 20 stopni :lol:

Odnośnik do komentarza

Hallo

A tak poważnie

Wła?nie dostałam fotki ,,in real'' od Rafała ( Menadzera - Starszego Młynarza - Starego Młyna )

Popatrzcie - może pomog? w Waszej decyzji

Dostałam w tej chwili mailem obiecane przez Rafała fotki takie live od Niego z knajpki , więc je publikuje :

fot: один

3.jpg

fot два

4.jpg

fot : три

1.jpg

fot : Четыре

2.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...