Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Stary Młyn nowym miejscem spotkań Klubu Burgmania


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Niestety stało się to co wła?ciciel Route66 sygnalizował mi już od jakiego? czasu... knajpa została zamknięta a powód jest do?ć prozaiczny- Knajpa była niedochodowa. Nie ma sensu dociekaać dlaczego tak się stało bo nie mamy na to żadnego wpływu. Jak to powiedział dzisiaj Kefir- Nastał kapitalizm :D

W zaistniałej sytuacji musimy wymy?leć do przyszłego czwartku nowe miejsce.

Czasu jest mało a problem wbrew pozorom wcale nie łatwy :D

Nasze nowe miejsce spotkań grupy Wawa zone nie może być barem ani restauracj?. Musi mieć duży parking a w zimie powinno być cieplutko. Knajpa musi posiadać w swojej ofercie żarełko a w dodatku nie kosmicznie drogie... miło jak będziemy honorawani rabatem :D .

Dzi? padło kilka pomysłów ale żaden tak naprawdę nie był do końca dobry.

Ja sam mam już kilka pomysłów gdzie uderzyć ale nie ukrywam, że miejsce spotkań musi być wybrane jednogło?nie a każdy pomysł rozpatrzony przez ogół osób z Warszawy.

Rozpoczynam dyskusje na, nie ukrywam bardzo ważny dla nas temat.

W końcu wybieramy nowe miejsce spotkań czwartkowych, które będzie aktualne przez kolejne długie lata.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 613
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    70

  • Artix

    53

  • pablos

    39

  • MAXIMUS

    30

  • Administrator

Chodza mi po glowie dwa pomysly, nawet juz przeprowadzilem wstepne rozmowy z wlascicielem ktory chetnie by nas widzial u siebie jako stala siedzibe. Ma 2 knajpy obie sa do rozwazenia. Obie sa w centrum, obie to miejsca gdzie mozna cos przekasic, choc tylko w jednej jest piwo. W obu miejscach mamy parking. Zobaczymy mysle ze mozna by to przedyskutowac, w jednym miejscu mielibysmy rezerwacje i wylacznosc na uzywanie sali gdzie zaden obcy by sie nie szwedal.

Odnośnik do komentarza

UUUU :D

Dzi? nie dali?my rady wpa?ć, a tu takie wie?ci, nawet nie byłoby gdzie wpadać :D

Nowe miejsce powinno być w gdzie? w centrum, aby każdemu w miarę było blsiko i co ważne, nadchodzi zima więc w ?rodku musi być cieplutko co aby nam uszy za bardzo nie marzły :D

Przemy?le sprawę może jaka? fajne miejsce wpadnie mi do głowy.

Pozdrawiam

ciochin

Odnośnik do komentarza

Juz po moich pierwszych odwiedzinach w R66 dziwilem sie, jak ta knajpa moze funkcjonowac. Zero ruchu, czy to w dzien czy wieczorami. Ze 2- 3 razy sie tam zatrzymalem bedac w poblizu i zawsze bylem jedynym klientem :D . Ogolnie nie bede plakal po R66, nie byla to az taka wspaniala knajpa jesli chodzi o wyszynek, jedynie atmosfera byla calkiem ok. No i plusem okazywalo sie jednak to, ze malo kto tam zachodzil, bylismy zawsze w swoim gronie :D .

Odnośnik do komentarza

Mariuszu szkoda, że nie pojechali?cie razem z Nami do Kaczki na Polach Mokotowskich... dużo miejsca na skutery/katamarany ,ładny wystrój , ceny mocno umiarkowane, bardzo duży i dobry wybór żarełka, w czwartki miła atmosfera do 21.00 muzyka w klimacie Magdy czyli po rosyjsku ale dance, od 21.00 Karookee i naprawdę jest tam ciepło, normalne ogrzewanie + kominki, można nawet podensić :D i co ważne wstęp za okazaniem DOWODU OSOBISTEGO co ogranicza dostęp przypałowcom i niegrzecznej młodzieży.

Przed wej?ciem ochrona pilnuj?ca porz?dku także i Naszych skuterów.

Starsze wiekowo grono ekipy, która jeĽdziła do CP tam się przenosi tak więc można by poł?czyć wspólne siły ... bo w większej grupie zawsze przyjemniej.

Szczerze polecam

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Pablos... w sumie po twoim opisię wnoszę, że jest ok tylko jak czytam o pokazywaniu dowodów osobistych na wej?ciu to mam mieszane uczucia. Lubię kiedy w knajpie jest luĽny klimat. Nie mówię, że NIE ale...

Nie ukrywam, że dużym plusem byłoby miejsce którego wła?cicielem jest nasz znajomy... mój lub kogokolwiek z Klubu. Artix wczoraj dał pomysł takiej knajpki której wła?ciciel jest osob? znajom?- Zawsze łatwiej się gada o rabatach, oddzielnym pomieszczeniu dla nas czy oddzielonym parkingu na skutery.

Wczoraj padł pomysł na Dzika. Knajpa jest super tylko lokalizacja nie bardzo a pozatym często wieczorami s? tam imprezy zamknięte to w okresie zimowym byłoby kłopotliwe... tak więc Dzik odpadł.

Drugim pomysłem była "Baryłka" na Mariensztacie. Miejsce super od strony lokalizacji i parkingu. Czy zima czy lato zawsze będzie jak się ustawić skuterem czy samochodem bo miejsca jest full. Klimacik też fajny bo w końcu jest to starówka. Żarło i piwo też jest więc ogólnie cacy. Jedyne co nas martwiło to letnie wycieczki turystów w okresie wakacyjnym, kiedy miejsca może tam trochę mało. Z drugiej strony w lecie dostawiane s? stoliki na zewn?trz więc może......

Podjadę tam może nawet dzi? i zbadam dogłębnie temat.

Każda kolejna propozycja mile widziana.

Odnośnik do komentarza

Witam,

Ja też wczoraj nie dotarłem i okazuje się że nie miałbym gdzie docierać....szkoda.

Co do pomysłów - Baryłka jest dobrym pomysłem. Do minusów trzeba jej zaliczyć otoczenie rynku, którego mieszkańcy mog? się awantrurować że "Ľli motocykli?ci hałasuj? motorami". Drugi poważny minus to monitoring, dzięki któremu jeden z naszych klubowiczów o mało nie stracił prawa jazdy za wypicie piwa w tym lokalu i jazdę na rowerze... ;)

Odnośnik do komentarza

Drugim pomysłem była "Baryłka" na Mariensztacie. Miejsce super od strony lokalizacji i parkingu. Czy zima czy lato zawsze będzie jak się ustawić skuterem czy samochodem bo miejsca jest full. Klimacik też fajny bo w końcu jest to starówka. Żarło i piwo też jest więc ogólnie cacy. Jedyne co nas martwiło to letnie wycieczki turystów w okresie wakacyjnym, kiedy miejsca może tam trochę mało. Z drugiej strony w lecie dostawiane s? stoliki na zewn?trz więc może......

Podjadę tam może nawet dzi? i zbadam dogłębnie temat.

Byłam pod Baryłk? przed chwil? ,

miałam tam po drodze do domku :)

Faktycznie lokalizacja i miejsce jest OK , personel pokazał mi nawet całkiem fajn? sale w piwnicy ( z oddzielnym barem i długimi ławami ) która mogłaby być w czwartki dla nas otwierana ( w tygodniu w zimie jest zamknieta )

Je?li chodzi o stał? rezerwacje w czwartki od 19-tej , to wstępnie powiedzieli że jest to do zrobienia - gorzej w lecie gdy jest dużo ludzi. Wystawiane s? jednak ogródki i możnaby było nad rezerwacj? także pomy?leć - ale to jest do dokadania z menagerk? , której nie było

Podano mi telefonik do Niej i jutro można wpa?ć lub zadzwonić

826-62-39

Mariusz - działaj - bo jakby to był Menager to zadzwoniłabym ja , ale z Menagerk? to Ty chyba lepiej porozmawiasz ;)

Jedyny problem jaki wyszedł na jaw pod koniec rozmowy - to chwilowy remont kuchni - więc nici z jedzonka - ale to podobno przej?ciowe i remont już się kończy więc jedzonko ma podobno wrócić ;)

To na razie tyle :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Faktycznie lokalizacja i miejsce jest OK , personel pokazał mi nawet całkiem fajn? sale w piwnicy ( z oddzielnym barem i długimi ławami ) która mogłaby być w czwartki dla nas otwierana ( w tygodniu w zimie jest zamknieta )

Tylko, żeby tam nie było tak zimno jak w R66. Nie możemy znaleĽć normalnego miejsca, gdzie nie trzeba siedzieć w kurtkach??? W zimie to żadna przyjemno?ć...

Jedyny problem jaki wyszedł na jaw pod koniec rozmowy - to chwilowy remont kuchni - więc nici z jedzonka - ale to podobno przej?ciowe i remont już się kończy więc jedzonko ma podobno wrócić  ;)

Jedzonko musi być obowi?zkowo. Zależy co uważaj? pod pojęciem "chwilowy", przecież nie zawsze będzie nam się chciało gdzie? jechać.;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No więc byłem dzi? "Pod Baryłk?" na Mariensztacie i zrobiłem kilka fotek*. Menadżerki nie zastałem ale jutro od 12- stej ma być dostępna więc je?li dam radę to podjadę jutro uzgodnić pewne szczegóły.

Widok na kanjpkę

zdjcie0181fq.jpg

Dużym plusem jest alejka pod filarami gdzie awaryjnie będzie można parkować. Jak udało mi się ustalić, nie powinni?my nikomu tam przeszkadzać ale jak by było w praktyce to się pewnie okaże w praniu. Najważniejsze, że jest jakie? zadaszenie w razie ulewy.

zdjcie0153cv.jpg

Knajpka w ?rodku. Foto pokazuje drugie wej?cie z którego mogliby?my podobno korzystać. Jest tam jeden stolik, dodatkowy blat a w s?siedztwie dwa stoły z ławami. Jak na moje łyse ;) oko powinno pomie?cić się w tej czę?cie knajpki ok. 15- 20 osób.

zdjcie0073eo.jpg

Bar w którym...

zdjcie0098sr.jpg

...niestety ceny nie s? specjalnie atrakcyjne choć z drugiej strony porównywalne do Route66> RedBull- 10 PLN, Piwo 0.5 l- 6 PLN ;)

zdjcie0140yx.jpg

Tuż obok knajpki jest remontowany plac przy Mariensztacie, na którym w lecie maj? być stoliki gdzie ewentualnie można by biesiadować w okresie letnim...

zdjcie0224cy.jpg

Żarło podobno od ?rody ma być dostępne. Jakie? hot dogi, smalec z chlebkiem, co? obiadowego... takie uzyskałem info.

Postaram się jutro o kolejne szczegóły odno?nie Baryłki ale czekam już teraz co o tym wszystkim my?licie.

Acha... jest tam ciepło co w zimie jest bardzo dla nas ważne :)

Przy okazji zwiedzania zauważyłem, że tuż obok Baryłki otwiera się nowy pubik. W ?rodku jest wszystko urz?dzone w drewnie i w sumie miło wygl?da.

Jest tylko jeden minus... nie ma i nie będzie tam żarła !w00t . Gadałem z włascicielem i miło nas zapraszał, rabaty też mam już obiecane jednak poza piwem i Redbulem można tam dostać jedynie paluszki lub chipsy.

Oto foto jeszcze nie otwartej knajpki. Narazie mogliby?my się tam spotykać nieoficjalnie a piwo pić po cichu bo narazie nie maj? koncesji :)

zdjcie0248up.jpg

zdjcie0239eq.jpg

A Wy jak tam... macie jakie? nowe pomysły?

Ja pracuje jeszcze nad jednym miejscem ale narazie nic nie mówię bo może okazać się lipa.

*foto by N 6230i :)

Odnośnik do komentarza

My?lę , że powinni?my zaryzykować spotkanie w czwartek - ale oczywi?cie na razie nic zobowi?zuj?cego ... tak tyć , tyć ... aby sprawdzić przydatno?ć lokalu do naszych wymagań ;)

Poskaczemy po ławach , poturlamy się po barze , 3 razy ?lizgniemy się w t? i spowrotem i takie tam .... inne też .... ;)

Wszelkie konstruktywne propozycje oczywi?cie nadal poszukiwane i oczekiwane od naszego szerokiego Burgmaniakowego Grona !w00t

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
fajne zdjecia robi ten telefon ;)

Faktycznie niezłe jak na foto telefonowe jednak obiekty wymagaj? dobrego ?wiatła ponieważ aparat nie posiada flasha :P

Je?li idzie o nowe miejsce to chyba dzi? nie dam rady tam podjechać ale postaram się.

My?lę, że je?li nikt nic m?drego nie wymy?li do jutra to trzeba zaryzykować i spotkać się "Pod Baryłk?" na Mariensztacie... zrobimy test na żywo ;)

PS. A tak w ogóle to co tak Wawa zone zamarła? Spicie wszyscy czy jak? !bicz

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mnie osobi?cie pasuje Pod Baryłk? lub to obok. Bliżej powrót do domu... !bicz

Może czę?ciej uda się wpa?ć. A czy godzina spotkań nie mogłaby być nieco wcze?niejsza ?

pzdr

Odnośnik do komentarza

Hej, !bicz

Ze zdjęć wygl?da ok, zobaczymy jak będzie na miejscu.

Co do innych miejsc nic mi nie przychodzi odpowiedniego do głowy.

Jak dla mnie "Pod Baryłk?" fajna lokalizacji jak się zasiedzę w robocie to na piechotę mogę przyj?ć mam rzut beretem z firmy. Co do godziny dla mnie 19 to w sam raz i podejrzewam, że dla sporego grona też (praca, praca, praca ....).

Zawsze ciasno jest w tym miejscu w godzinach 8-17 ze względu na "darmowy parking" z którego osobi?cie też czasem korzystam ;) . Za? 19 powinno być już luĽniej.

Pozdrawiam

ciochin

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hehe Mi Pod Baryłk? także odpowiada w 100% i chce, aby się tam spotykać...Miła atmosfera i wogóle :P;):) ... :P

A tak serio to my?lę, że lokal tak naprawdę jest ?rednio ważny...Musi być w dobrej lokalizacji, musi być ciepły, musi mieć dobre i ?rednio wycenione jedzenie...

Więc my?lę, ze macie szanse potestowac kilka barów(co tydzień jeden) i zobaczycie, który Wam najbardziej odpowiada...

Może kiedy? tam do Was zawitam ;) , bo jak berlińczycy dojeżdżaj?, to czemu z Trzebini bym niemógł !bicz .

Pozdrówka, Kuba :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Oczywi?cie nie chcę nic narzucać, pisałem o wcze?niejszej nieco godzinie, bo pracuję do 17.00 i muszę czekać w pracy na ew. spotkanie. Nie opłaca mi się

z mokotowa jechać do Z?bek do domu i stamt?d na spotkanie do centrum...

Je?li większo?ci bardziej pasuje 19.00 to oczywista no problem... !bicz

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jutro czyli w srode wrzuce swoja propozycje, okraszona zdjeciami. Faktycznie ja np troche ostatnio zamarlem na forum. Niestety nowa wladza troche mi dopieka i wymysla bzdurna prace. Wiec w tym miejscu, DZIEKUJE WSZYSTKIM KTORZY GLOSOWALI NA KACZORY, bo takich debilnych szefow z ich partii dawno nie widzialem.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Eee tam... ja podam za darmo ! :P

Tylko co potem z nimi robimy?

a. na pal?

b. gwałcimy?

c. gwałcimy a potem na pal?

;)

Co do jutrzejszego czwartku to uważam, że powinni?my się spotkać Pod Baryłk?. Niestety wczoraj nie udało mi się tam dojechać aby uzgodnić szczegóły ale dzi? powinienem dać radę..

Kurcze... w Baryłce nie pasuje mi kilka rzeczy ale jak staram się dopasować jak?kolwiek inn? knajpę pod Nasz Klub to nie pasuje mi ich jeszcze więcej !bicz

Ojejkujejkujejku... cholera- jacy my wymagaj?cy ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Jesli chodzi Wam o duzy parking,ciepelko i tani? pasze to idealny bylby MacKaczord's.

Też już o tym my?lałem ale Mc. Kaczor lub kejefsi to takie banalne, pozatym nie ma tam złocistego napoju na bazie chmielu a dla niektórych to sprawa priorytetowa !bicz

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

A nawet zycia i smierci !bicz fotki wrzuce dopiero we wtorek tej knajpy o ktorej mysle, dzis niestety sie nie wyrobie, a jutro po pracy zrzucam ubranie robocze i gnam na pn Polski

Odnośnik do komentarza

W niektorych podaja ale w papierowych kubkach feeee!

To moze Ikea ? jest i browar i parking i hotdogi po 1 peelenów.

Aha i mozne sie wyk?pac w chinskim basenie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...