Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sierpień 2020 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
7 minut temu, Tedybear napisał:

No to mnie Panowie mocno rozczarowaliście bo czuje się jak dziecko niechciane 🙂

Ale luzik - tez można włączyć muzę i polatać sobie tam gdzie oczy poniosą samemu 🙂

p.s. skuter do odbioru wstępnie we wtorek bo czeka jeszcze na jakieś dwa nowe plastiki

Bez przesady to fajni koledzy tylko czasem piszą jak po procentach, zapraszam w sobotę na wycieczkę do Świnoujścia.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dnia 27.08.2020 o 09:07, bilety napisał:

Jak będzie pogoda do jazdy czyli nie będzie padać, jadę w sobotę do Świnoujścia. Wyjazd około 11:30 powrót jak się uda.

Jutro z melmacie i Michałem godz. 11:30 z pod Pleciugi startujemy na Świnoujście jak ktoś chętny to zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Jutro z melmacie i Michałem godz. 11:30 z pod Pleciugi startujemy na Świnoujście jak ktoś chętny to zapraszamy.
Ja na Dominikanie bez integry tak bym dołączył, Rybkę to Michał poje, szerokośći i dobrej zabawy no i pogody bo jak narazie to bez rewelacji

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Namierzyłem dziś czterech pancernych 🙂

Dziękuję za miłe spotkanie i pogaduchy. Następnym razem pojadę z Wami. 

 

 

IMG_20200829_145845.jpg

IMG_20200829_163441.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
14 godzin temu, Robsson napisał:

Namierzyłem dziś czterech pancernych 🙂

Dziękuję za miłe spotkanie i pogaduchy. Następnym razem pojadę z Wami.

I my dziękujemy Robercie za miłą gościnę w Świnoujściu

Odnośnik do komentarza

Moja Asia w sobotę po trzech tygodniach absencji po złamaniu w łokciu postanowiła spróbować sił i ..... nawinęliśmy niewinne 150 kilometrów😃. Po powrocie do garażu wypaliła; jedziemy jutro do Międzyzdrojów🤗. No weź odmów kobiecie...😜Na fotkach w drodze do i w Parku Miniatur Międzyzdroje.

IMG_20200829_173717.jpg

IMG_20200830_152338.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ale masz fajnie

13 godzin temu, cris76 napisał:

Moja Asia w sobotę po trzech tygodniach absencji po złamaniu w łokciu postanowiła spróbować sił i ..... nawinęliśmy niewinne 150 kilometrów😃. Po powrocie do garażu wypaliła; jedziemy jutro do Międzyzdrojów🤗. No weź odmów kobiecie...😜Na fotkach w drodze do i w Parku Miniatur Międzyzdroje.

Ale masz fajnie! Nie musisz szukać kompana do przejażdżek!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
22 godziny temu, Tedybear napisał:

No powiem Ci że zazdroszczę takiej kobiety. Moja stwierdziła, że nigdy, nawet jako pasażerka, nie wsiądzie na skuter.

Ja kilka razy przejechałem się z żoną na tylnym siedzeniu, ale generalnie unika tematu i nie chce jeździć...

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, ArtCho napisał:

Ja kilka razy przejechałem się z żoną na tylnym siedzeniu, ale generalnie unika tematu i nie chce jeździć...

Wspólczuję. Jeżeli nie można dzielić swojej pasji z ukochaną osobą....to jakby trudniej. Poza tym uwielbiam patrzeć na sprzęty- skutery, motocykle ale jednak w ruchu najbardziej cieszą a tą radochę zapewnia mi moja Pani.  Mam pełno filmików z kamerki, jadąc obok, przed, za, ja Asię, Asia mnie i upajam sie widokiem.

No cóż jestem szczęściarzem....😜

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, ArtCho napisał:

Ja kilka razy przejechałem się z żoną na tylnym siedzeniu, ale generalnie unika tematu i nie chce jeździć...

Mam tak samo, ale może to i lepiej 😜

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, cris76 napisał:

Współczuję. Jeżeli nie można dzielić swojej pasji z ukochaną osobą....to jakby trudniej. ....

życie to nie tylko jazda na skuterze 🙂  jest wiele innych rzeczy które można robić razem.  Ja akurat jeżdżę z żoną i faktycznie ma to swoje plusy, ale ma i minusy. 😀

12 godzin temu, ArtCho napisał:

Ja kilka razy przejechałem się z żoną na tylnym siedzeniu, ale generalnie unika tematu i nie chce jeździć...

a nie mogłeś usiąść z przodu 😜   wiem, wiem, ale jakoś tak dwuznacznie to zabrzmiało 🙂 a nie zastanawiałeś że to może np. kwestia sprzętu ?  Na jednych pasażer (pasażerka) ma lepiej na innych gorzej.    Wiadomo - że jak nie czuje tematu to pewnie nawet na Gold Wingu jej będzie nie wygodnie 😉  

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

@EndriuBis zgadzam się z Tobą: skutery, to moja pasja. Ale mamy sporo innych wspólnych, które nas łączą. Co do wygody: najlepiej jej jeździło się na Malagucie (wygoda i widok). Ale ona nie lubi przebierania się w ubrania moto, zakładania kasku i samej jazdy. Ja się nie dziwie, bo też nie lubię jeździć jako pasażer. 
 

Ale, jak pisze @kantos - może to i lepiej? 

Odnośnik do komentarza

Moja żona też nie lubi zakładać ciuchów moto o kasku nie wspomnę 😊 ja też nie lubię, szczególnie w upały, ale na "Włocha" nigdy nie jeździmy - takie zasady. U mnie jest o tyle lepiej że jeździliśmy razem  20 kg 🤣  temu na MZ, a potem na Jawie.

Jedyna refleksja jaka czasem nas nachodzi jest taka, że jazda na 2oo niesie za sobą dość duże ryzyko i gdyby nie daj Boże ..............    😬  ale dzieci już dorosłe .

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, EndriuBis napisał:

Moja żona też nie lubi zakładać ciuchów moto o kasku nie wspomnę 😊 

Moja też bo potem mówi że na każdym foto ma te same ciuchy🤣

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
57 minut temu, subaru gtb320 napisał:

Moja też bo potem mówi że na każdym foto ma te same ciuchy

I to jest dobre tłumaczenie. Kup żonie więcej ciuchów. 🤣

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Godzinę temu, Tedybear napisał:

No właśnie kup więcej ciuchów szczególnie iż to nie jest taka tania rzecz 🙂

Chyba źle to zrozumiałeś, miał to być żart - przepraszam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...