Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sierpień 2020 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Nie śpię, czuwam..... a jednak zaspałem

A zatem króciutko ... wszystkim skuto moto riderom życzę na nadchodzący czas udanej pogody, fajnych polatanek, dużo lenistwa oraz szerokości i przyczepności na maxa

No i pamiętajmy że sierpień jest miesiącem bezalkoholowym

Miesiąc sierpień uważam za otwarty, do zobaczenia w trasie, LwG

Odnośnik do komentarza

Mirek mówiłem nie śpij. No to jak życzysz miłych polatanek to ubieram się zaraz i lecę nad morze.Z tym alkocholem to będzie trochę gorzej ale ograniczać można

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pojechali i wrzucili, dziękujemy ze wspólne spotkanie
beac4d0ed928cc17bd9c5407471b0814.jpgbe28024c9b7cd5d8eb87708016da38f1.jpg7a4c071992365d2d41c5f3c78d49e12e.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dzięki za mile spędzony dzień i atrakcje w przemiłym towarzystwie i nowymi znajomymi. Nie mogę dodać zdjęć spróbuje pozniej

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

My z Asią jak co roku na przełomie lipca i sierpnia odwiedzamy Gdańsk z jego Jarmarkiem Dominikańskim. Klimat tego miejsca jest nie do podważenia, nie wspominając o możliwości zakupu czegoś oryginalnego z czego postanowiła skorzystać Joanna.

IMG_20200801_172135.jpg

IMG_20200801_172204.jpg

IMG_20200801_193102.jpg

Odnośnik do komentarza
Dnia 1.08.2020 o 22:02, bilety napisał:

Pojechali i wrzucili, dziękujemy ze wspólne spotkanie
beac4d0ed928cc17bd9c5407471b0814.jpgbe28024c9b7cd5d8eb87708016da38f1.jpg7a4c071992365d2d41c5f3c78d49e12e.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

Pięknie dziękuję za odwiedziny 🥰

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, bilety napisał:

Jutro czwartek, ja mam wyjazd czyli mnie nie będzie, ale może ktoś przyjedzie?

Ja będę się kręcił po mieście, to podjadę podtrzymać tradycję.

Odnośnik do komentarza

Nie spieszcie się, lepiej spokojnie a dojechać.

513069e233816acad33fab4a407fd91f.jpg

Nikogo nie ma, lecę do Polic na konsumpcję.

d61ce10e99746075006ea2520a9a00a8.jpg

A jednak mały spocik jest. Rodzinka Hondy.

Odnośnik do komentarza

No, w końcu uprawnienia zrobione 😃 teraz tylko czekac na wydanie prawa jazdy i w miedzyczasie kupno jakiegoś motocykla 😉

Co było najgorsze na samym egzaminie to to że jeździłem w kurtce która wogóle powietrza nie przepuszcza, po zdjęciach będzie widać wrażenia z jazdy 🤦‍♂️😅

Ciekawostka mała, motocykl którym jezdziłem (nr 34) miał wygięty drążek zmiany biegów więc generalnie z tą zmianą biegów to trzeba się pilnować. Jeszcze sie smiałem bo dali mi taki kask że prawie go swobodnie obracałem wokół głowy (integralny mi dali jakiś), pozostałe kaski albo za małe albo problemy z intercomem były 😅

Ale generalnie to egzamin, jego forma jak i sama egzaminatorka jak najbardziej ok 👍

Resized_20200807_125848_8416.jpeg

20200807_130325.jpg

Odnośnik do komentarza



No, w końcu uprawnienia zrobione teraz tylko czekac na wydanie prawa jazdy i w miedzyczasie kupno jakiegoś motocykla
Co było najgorsze na samym egzaminie to to że jeździłem w kurtce która wogóle powietrza nie przepuszcza, po zdjęciach będzie widać wrażenia z jazdy



Gratulacje.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
6 godzin temu, ChaoticEvil01 napisał:

No, w końcu uprawnienia zrobione ..................

Gratulację ze zdanego egzaminu. o jakim moto myślisz?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, romeo1971 napisał:

Gratulacje.

50 minut temu, bilety napisał:

Gratulację ze zdanego egzaminu. o jakim moto myślisz?

Dziękuję 😉

Na przyszły sezon "planuję" Suzuki V-Strom 650 albo coś podobnego z nastawieniem na turystykę ale w tym sezonie na 1 moto będę brał coś w okolicach 6 tys zł (tym bardziej że ten rok po kieszeni mi troche dał + za buty i rękawice poszedł 1 tyś a jeszcze kurtke trzeba kupic za 1,7 tyś 🙄) czyli w sumie standardowe motocykle na początek (GS500, CB500, GPZ500) no chyba że znajdzie się coś godnego uwagi w dobrym stanie. Niby jakieś TDM850, CBF600, Hornet, Bandit, Fazer, ER-6N etc. sie znajdą ale pytanie w jakim stanie, tym bardziej że strasznie dużo km nabijam (skuterem w +/- 7 miesięcy 10 tyś km zrobione) a kupić padło co się rozsypie po kilku tyś to nie sztuka niestety 😅. Może fundusze się trochę powiększą ale na ten moment nie licze zbytnio na to, tym bardziej że to już "końcówka" sezonu teoretycznie (w praktyce wiemy jak to w zeszłym roku wyglądało 👍)

Odnośnik do komentarza
Dnia 7.08.2020 o 23:20, ChaoticEvil01 napisał:

Dziękuję 😉

Na przyszły sezon "planuję" Suzuki V-Strom 650 albo coś podobnego z nastawieniem na turystykę ale w tym sezonie na 1 moto będę brał coś w okolicach 6 tys zł (tym bardziej że ten rok po kieszeni mi troche dał + za buty i rękawice poszedł 1 tyś a jeszcze kurtke trzeba kupic za 1,7 tyś 🙄) czyli w sumie standardowe motocykle na początek (GS500, CB500, GPZ500) no chyba że znajdzie się coś godnego uwagi w dobrym stanie. Niby jakieś TDM850, CBF600, Hornet, Bandit, Fazer, ER-6N etc. sie znajdą ale pytanie w jakim stanie, tym bardziej że strasznie dużo km nabijam (skuterem w +/- 7 miesięcy 10 tyś km zrobione) a kupić padło co się rozsypie po kilku tyś to nie sztuka niestety 😅. Może fundusze się trochę powiększą ale na ten moment nie licze zbytnio na to, tym bardziej że to już "końcówka" sezonu teoretycznie (w praktyce wiemy jak to w zeszłym roku wyglądało 👍)

Kolego, jeżeli chciałeś wszytkim na forum zakomunikować rozstanie się ze squtem to gratulacje🤮.

Wkurzaja mnie takie posty i nie bardzo wiem czemu mają służyć😬. W moim garażu oprócz trzech skuterów {yamaha tmax, piaggio mp3 250 i 300 yourban} stoją jeszcze dwa motocykle którymi też duzo podróżuję ale nie zaśmiecam forum.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Panowie po co ta dyskusja? Marek zapytał kolegę o jakim motocyklu myśli przy zakupie, kolega grzecznie odpowiedział i tyle. Trochę życzliwości a nie opiernicz.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, cris76 napisał:

Kolego, jeżeli chciałeś wszytkim na forum zakomunikować rozstanie się ze squtem to gratulacje🤮.

Wkurzaja mnie takie posty i nie bardzo wiem czemu mają służyć😬. W moim garażu oprócz trzech skuterów {yamaha tmax, piaggio mp3 250 i 300 yourban} stoją jeszcze dwa motocykle którymi też duzo podróżuję ale nie zaśmiecam forum.

Pozdrawiam.

Ale ja ze skuterem sie nie rozstaje i nawet nie wiem co mogło w moim poście to sugerować 😉

A jeśli chodzi o sam post to przepraszam bardzo jeśli podzielenie się na forum o tematyce motoryzacyjnej że zdałem prawo jazdy i odpowiedziałem na pytanie o jakim motocyklu myśle na początek Cię denerwuję. Najlepiej to chyba nic nie pisać co ? 🙄

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, ChaoticEvil01 napisał:

...i nawet nie wiem co mogło w moim poście to sugerować 😉

 

 

W zasadzie wszystko, bo nie ma ani słowa o jakimkolwiek skuterze...

Czytając Twój wpis miałem ważenie że pomyliłeś forum z jakimś typowo motocyklowym, nie mającym nic wspólnego z maksiskuterami.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, grota10 napisał:

Dziękuję 😁

No z tym brakiem prawka i przecenianiem swoich umiejętności to kiepska sprawa bo później prowadzi to do różnych konsekwencji gdzie już sama spaczona opinia że skuterzyści / motocykliści to dawcy organów itd. powoduje dziwne zachowania typu wymuszanie, blokowanie przejazdu w korku (ja stoje to i ty bedziesz stał) i wiele innych przejawów wrogości.

"Najlepszym" tego przykładem były 50ccm na dowód bez wymaganych innych uprawnień czy nawet jakichkolwiek szkoleń i jak takie osoby jeździły (i do tej pory zresztą jeżdżą 🤦‍♂️oczywiście znajdą się wyjątki)

Ja to jeszcze z czasów gdzie w WORD robiłem kartę motorowerową jak chciałem skuterem wujka pojeździć (Motobi Wilga 50, niby chińskie ale ta konkretna sztuka to pancerna była) 😃

Na przestrzeni lat poznało się troche osób czy to w szkole czy w pracy gdzie "chwalili" się jazdą bez prawka. Na szczęście kończyło się tym że po pewnym czasie takie osoby przestawały jeździć albo policja im to wybiła z głowy 👍

 

2 godziny temu, burgifan napisał:

W zasadzie wszystko, bo nie ma ani słowa o jakimkolwiek skuterze...

Czytając Twój wpis miałem ważenie że pomyliłeś forum z jakimś typowo motocyklowym, nie mającym nic wspólnego z maksiskuterami.

A nie ma o nim słowa bo ? No bo już jest to i po co miałem wspominać o nim (w czerwcu facet wjechał we mnie na wstecznym i sprawa jego naprawy się trochę przeciągneła), skuter od samego początku był kupiony z myślą jako sprzęt "na co dzień" a motocykl na dalsze wyjazdy etc.

Jako że lubię dużo jeździć to się zarejestrowałem, wiadomo jak to wygląda przy rejestracji. Nowe miejsce, nowi ludzie, może znajdzie się jakąś ekipę do wspólnej jazdy czy to 50-125 czy czymś większym, może komuś będę mógł pomóć i podzielić się wiedzą itd.

Przyznam że jestem w szoku że mój post wśród niektorych wywołał taką reakcję i nawet nie wiem co dalej pisać, przeprosić nie przeproszę bo i nie ma za co (delikatnie pisząc, jak ktoś ma coś źle odebrać to źle odbierze i koniec) więc pozostaje tylko zakończyć ten temat.

Pozdrawiam, życzę wszystkim szerokiej i bezpiecznej drogi 😉

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
36 minut temu, ChaoticEvil01 napisał:

Przyznam że jestem w szoku że mój post wśród nie ktorych wywołał taką reakcję i nawet nie wiem co dalej pisać, przeprosić nie przeproszę bo i nie ma za co ....................

Nie przejmuj się jesteś nowy a oni  z tobą się droczą. 😃

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...