Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Mototarg Służewiec - giełda motocyklowa w Warszawie


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

W pewnym momencie pod namiotem było tyle Klubowych kamizelek, że zaczęło to budzić spore zainteresowanie "zwiedzających" moto targ :). Później doszli znajomi, znajomi znajomych i zrobiła się namioto- kawiarnia :Jumpy:

:pile: :pile: :pile:

Fajnie było się spotkać i pogadać o tym i owym :)

A co do samego bazaru... większość sprzedawców kwituje ten weekend tak: dziś liczy się tylko (albo przede wszystkim) CENA. :tongue_ss: Kiedyś było widać w rękach świeżo zakupione kaski Schoei, Schuberth a teraz co najwyżej LS2.

Kilku znajomych przyjechało na bazar sprzedać swoje moto. Wylizane, wychuchane, KOMPLETNE. Przy próbie uzyskania rozsądnej ceny spotykali się z brakiem większego zainteresowania... ale za to tam gdzie stały poklecone (często zdekompletowane) wraki z Francji, Belgii czy Szwajcarii ruch był znacząco większy. Oczywiście tutaj ceny wabiły klientów :laughing:

Sporo było przecen, wyprzedaży i można było upolować ciekawe kąski. Dr.Wrzonio i kilka innych z Klubu byli ukontentowani po zakupach :)

No i najważniejsze- pogoda, jak na tą porę roku, dopisała :notworthy:

Ps. Bardzo smutnie wyglądał zaparkowany przed wjazdem od strony Puławskiej T-max z kartką do sprzedaży. Widać, że był świeżo po "odrestaurowaniu" i z zamontowanym przednim błotnikiem (chyba) od Majesty 400 lub X-maxa :msn-cry: . Zresztą drugi na terenie bazaru, który stał na lawecie do sprzedaży (biała perła) też był świeżo "po remoncie" :laughing: Echh, ten nasz rynek :tongue_ss:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 157
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Domel

    12

  • Cormoran

    11

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    10

  • pgizi

    8

Też byłem, ale później, przed 14:00 i już co najmniej 1/3 straganów zwinęła się lub była w trakcie zwijania. Niemniej jednak udało mi się zakupić spodnie na zimniejszą porę w bardzo fajnej cenie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Co prawda z zakópów to tylko bilet, jednak cel został osiągnięty a tym samym warto było. Pozdro dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Faktycznie White Pearl T-Max nie należał do perełek tego wydania Moto Bazaru. Generalnie pojazdów z płozami było dzisiaj mało więc nie było co oglądać. Stała fajna Lambretta po odrestaurowaniu i to był chyba jedyny pojazd jaki na dłużej zwrócił moją uwagę. Fajnie chociaż, że tyle znajomych można było spotkać :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja wyskrobię czas w sobotę. Niedziela niestety odpada. Ktoś leci w sobotę ? Ja mam "parę" rzeczy do kupienia :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panowie, sorki, Panie i Panowie, wiem, że jeszcze mnóstwo czasu ale jak mawia Cormoran: kto i kiedy... bo już mnie nosi!

Najbliższy Motobajzel jest 11-12 kwietnia, info tutaj: http://www.mototarg.pl/

a termin ten zbiega się z otwarciem sezonu Youngtimer Warsaw : https://www.facebook.com/events/1537706359842377/?ref_newsfeed_story_type=regular

Więc zapowiada się ciekawy weekend poprzedzający II Wiosenne. Jak co roku mam propozycję na połączenie tych dwóch imprez, czyli rano pojedźmy na Bajzel a potem pod Stadion większą grupą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...