Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Mototarg Służewiec - giełda motocyklowa w Warszawie


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

Byli?my, byli?my i to nawet większ? ekip? ... a Brodatego Mika niestety nie widziałam - ale za to widzieli?my, że klucze w zamku od mieszkania zostawił !OKK

<_<

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 157
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Domel

    12

  • Cormoran

    11

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    10

  • pgizi

    8

  • Administrator

A ja tez widzialem Mika i Helixa kolo ktorego sie krecil. !OKK Grupa sie troche rozpelzla ale potem sie jakos odszukalismy. Zreszta jak mogles nie zauwazyc "kiosku"

Odnośnik do komentarza
i co nikogo nie bylo na "moto-bajzlu"?

nikt nie dzieli sie swoimi wrazeniami. ja tam bylem rekawice kupilem

Też byłem (nawet dwa razy - za każdym razem innym pojazdem !OKK ) i też kupiłem m.in. rękawice.

Odnośnik do komentarza

Ja też byłem, połaziłem z Mikiem i Raqiem.

Zakupiłem spodnie i pas na nery, no i najważniejsze - podkładka klubowa jest już założona na Helkę.

Z ciekawych rzeczy - widziałem jaki? jeżdż?cy kiosk !OKK .

Odnośnik do komentarza

!NOT Dacja, zamiast lazic po terenie Wyscigow Konnych i szukac miejsca gdzie mieszkam, trzeba bylo poszukac na terenie gieldy (na tym wygrodzonym), a bylem tam razem z Małżonk? :lol: o czym pisza chlopaki w postach! !w00t !NOT

Co do samej gieldy to kupilem rekawice Probike 60zl i spodnie z protektorami z podpineczka 178zl firmy ktorej nazwy nie pamietam ale dopisze! !V

Odnośnik do komentarza

A ja motobajzel zalatwialem w biegu - bo podczas pracy. Zakupilem sobie kurteczke BUSE oraz kask AIROH BABY MARTIN dla mojego malego urwisa B) Szukalem ale nie znalazlem szyby do mojej ypki, ale mimo to zakupy uwazam za udane.

-koniec chwalenia sie-

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Az nie wierze, ze Kefir zamienil parcha na to gowno ;) ;) ;) ...

Hmm... !placz1

S? gusta i "gu?ciki" ;););)

A co do tematu... Moto bajzel w moim odczuciu, je?li chodzi o sprzęty stał pod znakiem "Big kupa". Jedynie jeden Helix był naprawdę warty uwagi mimo słusznego wieku 15 lat.

Dużo kurtek, kasków a ludzie latali i kupowali jak w amoku ;)

Ogólnie ilo?ć ludzi była przytłaczaj?ca (kolejki 15 minutowej do wej?cia jeszcze nigdy nie widziałem ;) )--- czuć było wygłodnienie po braku motobajzlu lutowego.

Najważniejsze, że póĽniej zrobili?my sobie wycieczkę nad Zegrze do naszego znajomego (Restauracja Szanty) gdzie posmakowali?my tamtejszych specjałów kulinarnych (Kefir, ciekawe jak Twój cholesterol ;) ).

W moim odczuciu zeszła sobota należała do bardzo udanych ;)

Odnośnik do komentarza

Pora odświeżyć troszkę temat jako że w ten weekend 17-18 września odbywa się tam gdzie zwykle moto bajzel NADUŚ

Ktoś śmiga ?? (może jakaś ustawka a później jakieś wspólne kulanko ? - miałem jechać do Ełku ale nie dam rady).

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jakieś wrażenia po wrześniowym moto-bazarze?

Było coś wartego wzmianki? Np. mega duży ruch (popyt ;) ) lub gigantyczna podaż towarów za pół darmo? :o

Odnośnik do komentarza

Jak to się mówi, było moto i był bajzel... Ja generalnie nie zauwarzyłem naprawdę nic ciekawego co by mnie powaliło na kolana cenowo (spodnie, buty ;) ). Raczej ceny takie jak w necie można znaleźć :) a i wybór jakiś taki skromny... nie to co na wiosnę :o

Odnośnik do komentarza

Kicha była straszna, może biegowcy by sobie coś powybierali, ale dla Nas — Burgmaniaków — niczego nie było. Duże wrażenie zrobiła na mnie olbrzymia ilość złomu (w całym tego słowa znaczeniu). Gdyby nie spontaniczne spotkanie z Valdim, uznałbym niedzielę za straconą.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czy ktos wybiera sie jutro z samego rana !scooter na moto bajzel, tak na otwarcie czyli 8.00??

Dajcie znac jakby co na PW... :)

Odnośnik do komentarza

podbiłem na bajzel ok. 11.00 wytrzymałem w kolejce pół godziny i stwiedrdziłem że odpuszczam. Wolę polatać skutem z plecakiem zamiast szukać nie wiem czego na bazarze. W sumie bardziej podjechałem z ciekawości niż potrzeby. Z Burgmani wpadł mi tylko w oko klubowy czarny Burgman 650 , z kierownikiem w pomarańczowj kurtce . Długo kolego walczyłes z wyjazdem z trawy :)

Odnośnik do komentarza

Dojazd — 1h, dojście — 20 min, kolejka — 20 min, 12 pln — bilet, łażenie — 2h, kask kupiony — 35 pln taniej niż na Allegro, powrót — razem ok. 1h. Warto było!

Bezcenne spotkanie z Grupką Burgmanii z Mazowsza. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wczoraj na spocie padła propozycja, że jak ktoś ma ochotę w większym gronie zwiedzać Motobajzel to zbiórka o 10.00 pod bramą od strony Puławskiej.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Sugeruję wam spotykać się od strony Poleczki. Macie tam zdecydowanie lepszy parking i jest luźniej. Ja niestety mam inne plany na ten weekend. Miłego shoppingu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

o.k.

Żeby nie było jak przed wczorajszym spotem :D

SPOTYKAMY SIĘ 21 KWIETNIA 2012r. OK. GODZ. 10.00 PRZY BRAMIE OD UL. POLECZKI.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...