Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Mototarg Służewiec - giełda motocyklowa w Warszawie


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Ja mam bardzo blisko. Jak nie będzie jakiegoś nieprzewidzianego wydarzenia rodzinnego to będę !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 157
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Domel

    12

  • Cormoran

    11

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    10

  • pgizi

    8

  • Administrator

Chyba będzie to I-wszy w historii bazar wiosenny na Służewcu ze śniegiem w tle :fireman2:

Patrząc na prognozy weekendowe sobota ma być taka sobie zima3_(www.e-gify.pl).gif ale w niedzielę będzie już +4 st i słoneczko.

Jest OK ! best30_(www.e-gify.pl).gif

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No +4 st, to już jest coś a przy dzisiejszej aurze to tylko powód do uśmiechu :fireman2: , mimo wszystko będę w sobotę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Domel a o której sie wybierasz to może sie jakoś spikniemy , bo też mam zamiar sie wybrać

dogadane - 11.00

Odnośnik do komentarza

Też się melduję na 11:00 ale przy północnym wejściu (od strony Piaseczna / ul. Poleczki).

Może was gdzieś w środku spotkam.

PS.: To chyba pierwszy zimowy targ motocyklowy? (z naciskiem na: "zimowy").

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Byłem, widziałem, Wrzonia z Ewikiem spotkałem, z chłopakami i z dziewczynami połaziłem i w końcu nic kupiłem :)

Odnośnik do komentarza

Trochę ludzi było, jak masz coś konkretnego na oku, to warto, bo ceny są niższe niż normalnie w sklepie.

Ja sie nie rozglądalem po ludziach tylko po towarach, więc nikogo nie spotkałem, ale za to conieco kupiłem. Na koniec oddałem kurtkę do reklamacji (uszkodzony zamek), więc ~2 tyg jestem uziemiony ;(

Odnośnik do komentarza

plecak na bak kupiony, jak wjezdzalem na gielde o 13, to sie przerazilem, taka kolejka do wyjazdu, 2 godziny spacerku i sie rozladowalo. nikogo nie spotkalem, bo nikogo jeszcze osobiscie nie znam, ale rozmawialem ze sprzedawcami, to ogolnie szalu nie ma. podobno jest jakas inicjatywa stworzenia gieldy motocyklowej na jagiellonskiej, polaczona z moto-piknikami i innymi atrakcjami (jakis facet chce sprobowac). ogolnie moje dziecko najbardziej zadowolone z wyjazdu, bo zobaczylo koniki :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ludzie kochane! Dajcież spokój. Na co drugim stoisku to samo. Kaski, ciuchy, manetki, reflektorki, kaski, ciuchy, manetki, reflektorki, kaski, ciuchy ... Piwo, grill! Wszystko błocie i powodzi. Być może tylko poszukiwacze staroci mogli znaleźć coś ciekawego. Tak "na siłę" kupiłem letnie rękawice, żeby nie wyjść z pustymi rękami.

Odnośnik do komentarza

a o to juz sie nie dowiedzialem :) na razie to chyba koncepcyjnie byl zapodany temat firma wystawiajacym sie, bo najpierw trzeba rozpoznac placalnosc tego typu imprezy, jak sie cos wiecej dowiem, to am znac, podobno ma byc reklama w radiu, gazetach, itd...

sam sie zastanawialem nad zorganizowaniem czegos na wzor gieldy narciarskiej na stegach i wlasnie w tym miejscu - mam tam swoich ludzi na odpowiednich stanowiskach, tylko brakuje mi koncepcji i czasu na ogarniecie tematu, poza tym jeszcze nie sezon - chetnie bym zorgnizowal jakis zlocik tam - nawet zamkniety, poniewaz moglibysmy byc za ogrodzeniem, a nie tylko na pargingu ogolniedostepnym...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A ja tam zadowolony jestem, spotkałem się ze znajomymi, wciągnąłem metrową kiełbasę, i w sumie jak bilet kosztował 12 zł to ie strata.

PS

Jacek widziałem tam fajne lampy naprzód do Ciebie zamiast tych co masz :) Strażak widział :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Obejrzałem wszystkie reflektorki, jakie tam były. To przede wszystkim był mój cel. Owszem, ładniejsze były od tych, co mam, ale żadne nie urzekły mnie na tyle, żeby zakupić. A w ogóle reflektorki to trzeba od razu przymierzyć do sprzęta, inaczej nie ma sensu kupować.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ludzie kochane! Dajcież spokój. Na co drugim stoisku to samo. Kaski, ciuchy, manetki, reflektorki, kaski, ciuchy, manetki, reflektorki, kaski, ciuchy ... Piwo, grill! Wszystko błocie i powodzi. Być może tylko poszukiwacze staroci mogli znaleźć coś ciekawego. Tak "na siłę" kupiłem letnie rękawice, żeby nie wyjść z pustymi rękami.

Jacek zawsze tak było, od bidy można połazić i sie pogapić chyba że (tak jak ja) masz zamiar konkretnie coś nabyć to własnie korzystając z tego że jest dużo konkurencji to możesz się potargować albo coś trafić z tzw. wyprzedaży. Ja na ten przykład przyzwoicie trafiłem AIROHa S55 za jedyne 430PLN, no i klimat poczułem :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jacuś ale te co widzieliśmy to były takie ....... że jak byś je odpalił to samochód stojący przed tobą by się stopił hehe :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

I'wsza gieda moto na Jagiellonskiej niby 27 kwietnia. Ma sie odbywac w kazda sobote... przynajmniej tak mi dzis meldowano :-)

Tapatalk 2 by A93

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bazar zaliczony, rzeczywiście stoisk i ludzi zdecydowanie mniej niż na poprzednich, ale można było spokojnie popatrzyć na stragany. Specjalnie nic ciekawego nie wypatrzyliśmy. Wrzonio w akcie desperacji zakupił odlotowe motorowe kapcie w kształcie CBR-ki :) .Obecnie mam ubaw bo cały czas jeździ nimi po domu cichutko powarkując udając głos silnika (zastanawiam się czy nie wysłać go do jakiegoś lekarza). Do tego kupił rękawice na upał :clapping: .

Dziękuje za miłe pogaduchy na bazarze i za tak nieoczekiwany sympatyczny gest Pawła :) .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...