Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Mototarg Służewiec - giełda motocyklowa w Warszawie


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

I'wsza gieda moto na Jagiellonskiej niby 27 kwietnia. Ma sie odbywac w kazda sobote... przynajmniej tak mi dzis meldowano :-)

Tez mnie doszly, ze ma byc co tydzien, ale nie wiem, czy to bedzie mialo sens ???

Generalnie milo bylo popatrzec na maszynki stojace po calym bazarze, poniewaz w ciuchy sie juz zaopatrzylem okolo tygodnia temu, to nie mialem co przymierzac, ani sprawdzac.

Tylko sie przekonalem, ze przeplacilem za oponke (chyba), poniewaz jak pytalem o rozmiar do mojego GSX'a to rzucili chaslo 220 zl zu BRIGESTON'a. Ja kupilem w zeszlym tygodniu DUNLOP'a za 330, ale przynajmniej juz jest - tylko ja zamontowac.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 157
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Domel

    12

  • Cormoran

    11

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    10

  • pgizi

    8

  • Klubowicze

Do froster: ja w zeszłym roku tam kupiłem kapcia na przód ( Heidenau - jestem zadowolony). Jednak trzeba pochodzić i popytać bo głównie gumy do motocykli są oferowane.

Do Ewika: Ewcia lejesz miód na moje skołatane serce! W tym "geście" jest duży udział mojej Córci Agaty, komentarz przekażę.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Warto było się wybrać na Mototarg. Pogoda wiosenna, pogaduchy z Mariuszem i Mussolem na wiadomy temat - t-max, prędkość, przyśpieszenie ;)

No i kupiłem kurtkę skórzaną, bo Morwa obiecał mi choppera na wiosnę. Trzeba jakoś wyglądać na armaturze. ;) Tak się zastanawiam nad ceną zakupionej kurtki Buse Nogaro :). 1/4 ceny oferowanej w Moto Akcesoriach to chyba jakaś podróba jest :) , ale dobrze podrobiona to niech już zostanie :).

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panowie , czy po opony skuterowe to warto jechać ? Mają nasze rozmiary ?

Nie za duży wybór do maxi. Ja szukałem, pytałem, do SW nie znalazłem. Chyba lepiej wbić się w gogogla i zamówić. Parka do SW - 4 stówki i 5 zeta.

Jacuś ale te co widzieliśmy to były takie ....... że jak byś je odpalił to samochód stojący przed tobą by się stopił hehe :clapping:

Chopaki, a konkretnie co to było ???

Ja widziałem takie cóś http://aukro.technet.idnes.cz/mini-reflektor-lampa-lightbar-halogen-z-daszkiem-i3084612601.html

na jednym stoisku po 130 zeta. Teraz żałuję, że nie kupiłem ani nie wziąłem namiarów na sprzedawcę.

Jak ktoś widział jakieś ciekawostki w temacie dodatkowych reflektorków, to proszę wrzucać do wątku w "Technicznych".

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Tak się zastanawiam nad ceną zakupionej kurtki Buse Nogaro :clapping:. 1/4 ceny oferowanej w Moto Akcesoriach

Trafiają się takie strzały na Mototargu ;)

A przy okazji przypomnę, że w następny weekend jest kolejna giełda moto na Służewcu. Zważywszy na końcówkę sezonu można oczekiwać ciekawych ofert... tak myślę :clapping:

http://www.mototarg.pl/

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Słuszna decyzja Wrzonio, ja tak kupiłem w ubiegłym roku kurtkę SECA na zamknięcie giełdy o ponad 100 zł taniej niż cena w sklepie. Teraz też się wybieram polować na okazje.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Najważniejsze, że na jutro zapowiadają 19st i bez deszczu. W niedzielę podobnie :confused1:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W niedzielę jadę na Okęcie po klienta - przy okazji bym zajechał , bo muszę swojej połówce jakiś ciuszek na moto zakupić - tylko !?

Mam dylemata - czy w 1godz.20min zdołam obskoczyć Bazar? i jeszcze coś konkretnego w rozsądnej cenie wyszukać ? No nie wiem- nigdy nie byłem na takich targach .

Odnośnik do komentarza

Godzina wystarczy jak wiesz czego szukasz i nie będziesz zatrzymywał się przy mniej lub bardziej interesujących stoiskach. Od strony południowej mozna podjechać pod samą giełdę i jest dużo wolnych miejsc zwykle. Potem na lotnisko też masz lepszy wyjazd. Bądź jak najwcześniej i licz się z tym, że sporo już będzie przebrane (sprzedawcy nie wracają na noc po towar do siebie w 2 koniec Polski - co się sprzeda w sobotę to tego już nie będzie w niedzielę).

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Panowie weźcie poprawkę, że przez weekend jest frezowana ul.Rzymowskiego i mogą być problemy z dojazdem od strony Marynarskiej, (Galeria Mokotów).

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Byłem i sporo z nas widziałem, największą niespodziankę sprawił mi "szczypie cycki", którego nie widziałem z 2 lata :). Było tak fajnie że jutro tez pojadę ;). Ale najważniejsze, gumki do szyby nabyte i to za 30 zl :clap: Czarnula szczęśliwa bo właśnie jej zapodałem nowiutkie mocowania.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Myślę że 10.00 pod Toyota na Puławskiej będzie ok. ?

EDIT

No to umówiliśmy się o 11.00 pod Toyota Puławska w Piasecznie.

Zspraszsm chętnych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...