Skocz do zawartości
Forum Burgmania

VII Wakacyjny Leniwiec nad Niegocinem 16 - 18.08.2019r.


Campto

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Po długich acz bardzo owocnych negocjacjach, nasz rejs będzie superancki!!!  Zaczynamy o godz. 12 z portu w.. LOK czyli statek zabiera nas bezpośrednio z ośrodka. Płyniemy szlakiem Wielkich Jezior Mazurskich około dwóch godzin do Sztynortu. Tam mamy około godziny przerwy na zwiedzanie okolic ( polecam piękny zamek). W drodze powrotnej trwającej też około 2 godzin ( wracamy inną drogą ) na statku mamy grilla. Szacowany czas powrotu około 17.00. Kawa, herbata oraz grill wliczony w cenę. I to wszystko tylko za 50 zł od osoby!!!

Podsumowując: rejs 5 godzin + grill na statku ( kiełbasa, kaszanka, karkówka, ogórki, pieczywo) + kawa, herbata za jedyne 50 zł od osoby!!

Nie chwaląc się alem ja to uczynił  

NAPOJE ALKOHOLOWE I BEZALKOHOLOWE WE WŁASNYM ZAKRESIE!!!! 

Jeszcze jedna sprawa organizacyjna: proszę zaopatrzyć się w monety dwuzłotowe, gdyż część toalet w ośrodku

ma zamek wrzutowy na te właśnie monety.

 

 

Odnośnik do komentarza

Gitara brakuje kilku akcentów folklorystycznych w stylu latino party taniec na rurze i nasza ukochana jarzebina Sławku postaraj się

Wysłane z mojego H4113 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
43 minuty temu, jackm napisał:

BRAWO TY .  Super już mamy banany na gębie i wiśniówkę w kieszeni 

Co by tylko nie kwaskowa. ? 

 

Odnośnik do komentarza

My powoli ruszamy na leniwca.?

Plan na dziś Bielsko Biała-Świnoujście

Nocleg u Slawoy (Sławka) w Świnoujściu.

Jutro dalej wybrzeżem powoli do Gizycaka :cheers:.

20190811_073839.jpg

Screenshot_20190811-064313_Maps.jpg

Odnośnik do komentarza

Sławek jak zawsze staje na wysokości zadania oferta rejsu pierwsza klasa.
My już na próbę rozłożyliśmy większą kwaterę, musiałem sprawdzić czy jest kompletny.
Doczekać się nie mogę jak dziecko
fdd2b5a7a58165543e50591718de48b3.jpg

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
57 minut temu, czadzo napisał:

My już na próbę rozłożyliśmy większą kwaterę, musiałem sprawdzić czy jest kompletny.

Chłopie jak ty się zabierzesz chyba ciężarówką , domek drewniany , trampolina i namiot ?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, czadzo napisał:

Doczekać się nie mogę jak dziecko emoji16.png

Czyli dzisiejsza noc już w namiocie, w ramach treningu i żeby aklimatyzację zaliczyć, aby szoku nie było. ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

@Adik zrobione. Ja też już doczekać się nie mogę. Namiot przygotowany a sam czekam w blokach startowych. Myślę, że będę czkał na pierwszych "leniwych" w czwartek już od południa. Oczywiście w koszulce leniwcowej ? 

Odnośnik do komentarza

Sławku jak są jeszcze miejsca na statek lub ktoś zrezygnuje dopisz mnie i Justyne na rejs statkiem. 

My będziemy od pt wieczorem, zaklepaliśmy sobie nocleg w "hotelu" obok pola namiotowego

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dnia 12.08.2019 o 12:39, subaru gtb320 napisał:

Co raz bliżej na leniwca.

Dziś Świnoujście-Białógra

Nie śpieszcie się tak bardzo, bo za wcześnie zajedziecie do Giżycka i będziecie musieli bez nas Leniwcować ?

Odnośnik do komentarza

Cholera, wszyscy w blokach startowych, Czadzo namiot już rozstawił, niektórzy już w drodze, a ja nawet nie spakowany, jutro muszę się wziąć do roboty i nadrobić zaległości.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka.

Fajnym zbiegiem kilku okoliczności będę już od jutra z Sylwią na 2oo wieczorem w tym samym ośrodku. Kurteczka. Fajnie.

Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

O, kurteczka! Fajnie będzie zobaczyć paskudną Siemikową gębę ? I Sylwię śliczną ? Pozdrawiam i do zo. ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...