Skocz do zawartości
Forum Burgmania

VII Wakacyjny Leniwiec nad Niegocinem 16 - 18.08.2019r.


Campto

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Sławku jak wszyscy to i mnie też dopisz na rejs.

Ps. Można tam pić? ?

Dodaj jeszcze koszulkę XL.

Dzięki i do zobaczenia. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
36 minut temu, .maniek napisał:

 

Ps. Można tam pić? ?

 

Mariusz, po to bierzemy czarter a nie kurs rejsowy. Nawet jest wskazane, aby mieć ze sobą wiśnióweczkę  - oby tylko nie kwaskowa. ?

Odnośnik do komentarza

Witam ?

Bardzo proszę o dopisanie nas do listy na koszulki i na statek.

Avanturnik - koszulka męska - największa 2XL - jak jest to 3XL

Wandalistka - koszulka damska - XL

Odnośnik do komentarza

Sławku drogi. Prośba o dopisanie jednej koszulki do mnie. Rozmiar L dla skolima który prawdopodobnie przyjedzie ale samochodem. Dzięki.

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

@Zenek99 dopisałem Ciebie na listę na pozycji nr 7. Listę uaktualniłem. Jestem na dużych wojażach w Afryce i mam ogromne problemy zarówno z internetem jak i telefonem. Wracam po 3 sierpnia. 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy trochę nie za późno, ale proszę dodać mnie do listy,
Wraz z koszulką XL. Oczywiście na rejs też.
Dzięki, pozdrawiam.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Hej

Również proszę o dopisanie do listy:

Kacperduch + Justyna

Jak jest jeszcze możliwość zamawiam 1 koszulkę męska rozmiar M

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Sła2wku ja chyba będę na Leniwo po południu w piątek, rano mam być w Warsztacie Terapii Zajęciowej po raz 1, proszę dopisz mnie do listy chętnych na rejs statkiem, bardzo dawno nie pływałem statkiem

po naszych jeziorach

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i pech mnie dopadł mam złamany duży paluch w prawej stopie na skutek uderzenia o krawężnik chodnika i nie będę z Wami nocował ... ? tylko będę Was odwiedzał,, ze do Giżycka pojadę Zacną,  ...  ?  ...  ?

 

Odnośnik do komentarza

Sławku dopisz i nas ))) Szyszczak koszulka XL i Kasia koszulka L. Proszę też zapisać nas na rejs statkiem.Pozdrawiam)))
 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wreszcie wróciłem do normalnego klimatu. ? Wszystko już aktualne i poprawione. Osobom, które wyraziły chęć na koszulkę a zapisały się po 26 lipca nie obiecuję koszulek, ale robię co mogę. Po rozmowie z Arturasem ostateczna cena koszulki to 40 zł. O cenie za rejs powiadomię wkrótce, gdyż po ostatnich zapisach muszę zmienić statek na większy ? - ale jeśli już to będzie tylko taniej. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

O! Kapitan się odnalazł ?

Proszę o dopisanie do listy moich znajomych:

- Monia i Misiek.

Wszyscy (czyli Agatka, Jack, Monia, Misiek) jesteśmy od czwartku. Nocujemy w hotelu przy porcie. Oczywiście integrujemy się z grupą, przynosimy stoliki i krzesła na pole namiotowe i wspólnie biesiadujemy (chyba, że nas wygonią). Niestety na statek się nie piszemy, gdyż my nie matriosy, my tankisty ? Natomiast mamy plan ryb połowić. Jak się uda, będzie smażenie i wyżerka ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czy jest jeszcze możliwość odbycia rejsu w Waszym towarzystwie ? Jeżeli tak to proszę dopisać 4 osoby. Przyjechalibyśmy tylko na sobotę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

@bargacz oczywiście, że jest możliwość  -dopisuję. Info od Artura w sprawie koszulek jest takie, że będą zrobione dla spóźnialskich.

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...