Skocz do zawartości
Forum Burgmania

VII Wakacyjny Leniwiec nad Niegocinem 16 - 18.08.2019r.


Campto

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

My też już prawie w domu, było super jak zwykle . Za rok też będziemy

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jest kordziuk jest zabawa Sławek leniwiec pierwsza klasa zostają wspomnienia i odliczanie za rok koniecznie ta miejscówka aha i rejs poproszę na Twojej lajbie

Wysłane z mojego H4113 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

My też już się meldujemy w domu czyli na działce . Jak za każdym razem na Leniwcu było poprostu MEGA. Sławek, jeszcze raz dzięki za ogarnięcie tematu Perfect
A całej ekipie dziękujemy za miłe towarzystwo. I oczywiście do zobaczenia za rok. 066d0cad2dc6701cc760efcf95ba1721.jpgd10f688eab8d5ddf056f372a9db895c1.jpgc4574cea5e728faea737baff9d0919e9.jpg15569eb2a240fefe05e05b7ecc0ca64b.jpg29a6085973fd9225329b2d9538a74771.jpg

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

My jeszcze w trasie bo zajechalismy jeszcze do Mikołajek ale już tęsknimy za następnym leniwcem ,który co roku jest udany ale w tym roku to mistrzostwo świata i miejsce i przecudny rejs po mazurskich jeziorach dzięki Sławek za ogarnięcie tematu bo jak nie Ty to kto ,dla nas jesteś wielki ps. Podłączamy się pod kordziuka w przyszłym roku tą sama miejscówka i twoją łajbą ???

Odnośnik do komentarza

Ekipa jadąca ze Mną też już na kwadracie Sławuś wielki szacun za wszystko było po prostu zaj...ście Dzieki Wszystkim że Wam się chciało i do zobaczyska za rok.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak to napisał Tatko Jestem już na bazie.

Sławku Wielkie podziękowania za organizację tak zacnej imprezy

Jak Leniwiec. Mam nadzieję że za rok też coś ogarniesz.?

Wszystkim obecnym na spotkaniu dziękuję za miło spędzony czas i pogaduchy przy stolikach w blasku gwiazd i szumnie jeziora. 

Do zobaczenia za rok.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Melduję się z Wawy. Dziękuję wszystkim za towarzystwo w leniwcowaniu. Sławkowi już dziękowałem za pomysł i organizację w nowym miejscu i potwierdzam też tutaj trafność decyzji. Wszędzie blisko, choć od domu daleko. Dla zachowania wspomnień przesyłam link do leniwcowych zdjęć TUTAJ.

Odnośnik do komentarza

Myślę że nie będzie innej opinii. Bez wątpienia Leniwiec 2019
Był najlepszy z dotychczasowych. Dzięki Sławek jesteś wielki że tak wszystko udało Ci się ogarnąć.
Dzięki wszystkim leniuchom.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

18.30 hanysy melduja przybycie do bazy

To był nasz pierwszy leniwiec(i nie ostatni) 

Impreza bardzo nam się podobała. A powrót do przeszłości (namiotowej)  po 20 latach miał dodatkowy smaczek 

Dzięki  wszystkim za fajnie spędzony weekend i do zobaczenia ?

P.S

Szczególnie chciałbym podziękować 

Makiemu za zorganizowanie klocków hamulcowych do mojego  motora 

I Siemikowi za dostarczenie w/w z Ełku do Giżycka 

Oraz za zaangażowanie chłopaków na polu przy wymianie 

Wielkie DZIĘKUJĘ 

 

 

Odnośnik do komentarza

Też już jakiś czas temu dotarłem do domu.

Cieszę się, że już kolejny raz mogłem z Wami leniuchować.

Sławku miejscówka bardzo fajna. 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Kolejny leniwiec już za nami, u mnie od Leniwca wszystko się zaczęło, cała przygoda z Burgmania.
Z roku na rok Sławek przechodzi samego siebie.
Zawsze wszystko organizacyjnie perfekcyjnie, widać że wkładasz w to całe serducho.
Jedyną osobą która może pobić Ciebie w sprawach ogarniania super niepowtarzalnych imprez jesteś Ty sam.

Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom za miłe chwile, Jacek i Iwona dziękuję za możliwość skorzystania z Waszego zaplecza.
Gieńka dosłownie uratowałaś mi dupę

Do zobaczenia wszystkim na kolejnych zlotach



Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Bielsko również dotarło do domu bez przygód.

Kolejny leniwiec za nami było mega .

Wszystkim dziękujemy za wspólne pogaduchy i razem spędzony czas.

Sławek nie możemy się już doczekać następnego.

Na leniwo na leniwca zrobione 2600km

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My też już dawno w domu. Również wszystkim bardzo dziękujemy za tak mile spędzony czas a w szczególności Sławkowi za ponowną organizację. Wielki szacun.

Pozdrawiamy wszystkich "Leniwców" i do zobaczenia za rok na kolejnym Leniwcu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękuję Cieszę się z ponownego Leniwego ? spotkania z Wami ?, Dziękuję bardzo Sławkowi za zorganizowanie tego spotkania, z LOK-u  wyjechałem przed ostatni, potem spotkałem się z koleżanką  z Giżycka i do domu wróciłem po g. 16 Przemek ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...