Skocz do zawartości
Forum Burgmania

6 Majówka Zachodniopomorska - 20-22 września 2019


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 4.08.2019 o 11:44, kunisz napisał:

Proszę o dopisanie do listy war. 1 koszulka XL pok. 2-wie osoby Melmeć- kunisz. 

Przelew poszedł.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak wyglądają jeszcze miejsca na „majówkę” i dostepnosc pokojow, poprosze o wspisanie na liste i info czy jest dostepny pok 1 osob albo 2-ka. 

Dziekuje.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No co ja widzę. Brawo za decyzję. Musisz w końcu te pająki wygonić z wydechu  TMaxa ??

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Dnia 4.08.2019 o 11:44, kunisz napisał:

Proszę o dopisanie do listy war. 1 koszulka XL pok. 2-wie osoby Melmeć- kunisz. 

Rysiu, jesteś już na liście i zgodnie z życzeniem w pokoju 2-os. z Maćkiem.

 

10 godzin temu, oakowsky napisał:

Jak wyglądają jeszcze miejsca na „majówkę” i dostepnosc pokojow, poprosze o wspisanie na liste i info czy jest dostepny pok 1 osob albo 2-ka. 

Dziekuje.

oakowsky, cieszę się z Twojej deklaracji uczestnictwa w naszej Majówce. Dostępność pokoi zarówno 1- jak i 2-osobowych jeszcze jest. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Poprosze zatem o dopisanie mnie do listy:

oakowsky - wariant 1, koszulka L, pokoj 1-osobowy. Wstepnie deklaruje od czwartku - do potwierdzenia najpozniej do 15 sierpnia.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
5 godzin temu, oakowsky napisał:

Poprosze zatem o dopisanie mnie do listy:

oakowsky - wariant 1, koszulka L, pokoj 1-osobowy. Wstepnie deklaruje od czwartku - do potwierdzenia najpozniej do 15 sierpnia.

Bardzo mi przykro, ale niestety wolne miejsca w ośrodku na  przyjazd w czwartek i zapewniony nocleg,  już się wyczerpały... ?

Odnośnik do komentarza

Proszę o dopisanie do listy. Przyjazd w piątek.  Wariant 1, koszulka XXL, pokój 3 osobowy, jak jeszcze miejsca nie rozlokowane to może być z Saperem i Vince.

Dnia 6.06.2019 o 12:34, Vince napisał:

Wojtku, proszę jeszcze o uzupełnienie śniadania w piątek. Dziękuję.

Jak kolega Vince nie ma nic na przeciwko, bo z Saperem rozmawiałem ?  

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
5 godzin temu, Urbi napisał:

Bardzo mi przykro, ale niestety wolne miejsca w ośrodku na  przyjazd w czwartek i zapewniony nocleg,  już się wyczerpały... ?

Przewaletować trzeba chłopaka gdzieś jedną noc...

Odnośnik do komentarza
Proszę o dopisanie do listy. Przyjazd w piątek.  Wariant 1, koszulka XXL, pokój 3 osobowy, jak jeszcze miejsca nie rozlokowane to może być z Saperem i Vince.
Jak kolega Vince nie ma nic na przeciwko, bo z Saperem rozmawiałem   
Jasne, że tak

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
7 godzin temu, Urbi napisał:

Bardzo mi przykro, ale niestety wolne miejsca w ośrodku na  przyjazd w czwartek i zapewniony nocleg,  już się wyczerpały... ?

No rozumiem, zatem realizuje normalny wariant 1 i pok 1-os - przelew poszedl ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Bardzo mi przykro, ale niestety wolne miejsca w ośrodku na  przyjazd w czwartek i zapewniony nocleg,  już się wyczerpały...


Wojtek, nie ma problemu, jakoś Mariusza przenocujemy. Spoko
Odnośnik do komentarza

Odpowiadając globalnie na głosy zaniepokojenia na tzw priva uprzejmie informuję, że kwoty spływają. Są aktualizowane na mojej liście i publikowane przez Wojtka co jakiś czas. Generalnie co 3-4 dni. Bardzo mi ułatwiają osoby, które podają swój numer na liście, ale wszystkim za dobre opisy przelewów niezmiernie dziękuję 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Lista uaktualniona o kolejne wpłaty i deklaracje uczestnictwa.

Dnia 6.08.2019 o 10:09, oakowsky napisał:

Poprosze zatem o dopisanie mnie do listy:

oakowsky - wariant 1, koszulka L, pokoj 1-osobowy. Wstepnie deklaruje od czwartku - do potwierdzenia najpozniej do 15 sierpnia.

Mariusz, jeśli masz ochotę na wcześniejszy przyjazd w czwartek, to potwierdź proszę tę deklarację i podaj szczegóły co do dodatkowego wyżywienia (czwartek kolacja i ewentualny obiad w piątek). Jakoś uda nam się Cię przenocować na tę jedną noc. 

Pozdrawiam i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Urbi napisał:

Lista uaktualniona o kolejne wpłaty i deklaracje uczestnictwa.

No nie wiem, nie wiem ?  nie widać na tej liście mojej skromnej osoby ?  no chyba że to kara za poprzedni rok ? 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
38 minut temu, EndriuBis napisał:

No nie wiem, nie wiem ?  nie widać na tej liście mojej skromnej osoby ?  no chyba że to kara za poprzedni rok ? 

Andrzejku, przepraszam, już jesteś na liście.

P.S. To nie żadna kara, tylko brak wolnej chwili w ostatnim czasie... mam połowę pracowników na urlopie i ostatnio pracuję po 16 godzin...

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Urbi napisał:

Andrzejku, przepraszam, już jesteś na liście.

Bardzo Dziękuję ?  

4 minuty temu, Urbi napisał:

P.S. To nie żadna kara, tylko brak wolnej chwili w ostatnim czasie... mam połowę pracowników na urlopie i ostatnio pracuję po 16 godzin...

A to witaj w klubie  ?  ja jeszcze muszę 50 km dojechać ? 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
2 minuty temu, EndriuBis napisał:

Bardzo Dziękuję ?  

A to witaj w klubie  ?  ja jeszcze muszę 50 km dojechać ? 

Dziękuje za taki klub, raczej się wypisuje...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...