Skocz do zawartości
Forum Burgmania

6 Majówka Zachodniopomorska - 20-22 września 2019


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy
6 godzin temu, Saper napisał:

Wojtku, u mnie brakuje dopisku przyjazd w czwartek kolacja i piątek śniadanie.

Poprawione i uzupełnione ? 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Dnia 7.06.2019 o 17:00, qszysiek napisał:

Wojtek czy jest dostepna opcja; sobota ognisko +nocleg?

Krzysiek, postaramy się taką opcję również przygotować i skalkulować. Szczegóły podamy niebawem.

Dnia 6.06.2019 o 18:53, KasiaP napisał:

Bardzo prosimy o kolację w czwartek ? nr 10 i 11

Dopisane zgodnie z życzeniem.

Dnia 7.06.2019 o 19:30, Joasia70 napisał:

Poproszę kolację w czwartek ? 

Dopisane zgodnie z życzeniem.

Odnośnik do komentarza

Wojtku ... zapisz również mnie ...
Elvis ... wariant 1 ... koszulka XXL ... nocleg w pokoju 3 osobowym wspólnie z Andrew70 i Adrianem ...
I teraz tak:
Elvis przyjazd w czwartek + kolacja w czwartek (bo z tego co wyczytałem to piątkowe śniadanie wliczone jest w cenę noclegu) ...
Andrew70 i Adrian przyjadą w piątek ...
Pozdrawiam ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

UWAGA WAŻNY KOMUNIKAT !!!

Dla osób wybierających się w czwartek...

W związku z tym, że nasza Majówka zaplanowana jest standardowo od piątku do niedzieli, pojawił się niestety problem z rezerwacją dodatkowych noclegów z czwartku na piątek w naszym ośrodku. Dostępnych jest tylko dwadzieścia pare miejsc w innych budynkach niż mamy docelowe rezerwacje i w innym zestawieniu niż docelowo. Na tę jedną noc są dostępne tylko 4 pokoje dwuosobowe, 3 pokoje trzyosobowe i dwa domki pięcioosobowe. Brak jest w ogóle pokoi jednoosobowych.

W związku z powyższym osoby zainteresowane wcześniejszym przyjazdem będą rozlokowane zgodnie ze złożonymi deklaracjami, w kolejności zgłoszeń. Pierwszeństwo do pokoi dwuosobowych mają zgłoszone małżeństwa. Największy problem powstaje z osobami, które już od czwartku chciałby zamieszkać w pokoju 1-osobowym. Na tę jedną noc, będzie to niemożliwe. Bardzo proszę o spróbowanie dopasowania się i zakwaterowania w większym składzie. Przypominam, że sytuacja ta dotyczy tylko tej jednej nocy. W piątek wszyscy przejdą do właściwych pokoi, zgodnych z deklarowanym życzeniami i wybranymi wariantami pobytu.

Za powstałe utrudnienia bardzo serdecznie przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Odnośnik do komentarza

Jak na ten moment przyjazd w czwartek zadeklarowało 21 osób ... jako że jest 27 miejsc to wszyscy łapią się na zakwaterowanie ... myślę, że przypadowość i dowolność ułożenia w pokojach osób przybywających we czwartek, przez tę jedną noc może przyczynić się do zacieśnienia więzi w grupie ... a może się mylę ... sam nie wiem ...

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mireczku, po takich czwartkowych zacieśnieniach więzi może się okazać, że w piątek nikt się nie będzie chciał przenosić ?

Huuurraaa, będzie zajefajnie ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
2 godziny temu, Elvis napisał:
Jak na ten moment przyjazd w czwartek zadeklarowało 21 osób ... jako że jest 27 miejsc to wszyscy łapią się na zakwaterowanie ... myślę, że przypadowość i dowolność ułożenia w pokojach osób przybywających we czwartek, przez tę jedną noc może przyczynić się do zacieśnienia więzi w grupie ... a może się mylę ... sam nie wiem ...
 
 


Osoby już zadeklarowane, przede wszystkim pary małżeńskie, będą otrzymają pokoje dwuosobowe,  plus trójka uczestników  ze Śląska, w składzie MarP, KasiaP i Joasia70, też pozostają w ustalonej konfiguracji i otrzymają pokój trzyosobowy.
Największe problemy i uniedogodnienia pojawiają się dla osób (mężczyzn), którzy zażyczyli sobie pokoje jednoosobowe i dwuosobowe w męskim składzie... Bardzo Was przepraszam Szanowni Koledzy i proszę o szczególną wyrozumiałość za zgrupowanie na tę jedną noc.
Proszę o ewentualne sugestie odnośnie składów osobowych, na tę jedną, dodatkową noc, w następujących dostępnych konfiguracjach:
- 1 pokój 3-osobowy z dostawką (sofa 2-os.)
- 2 domki 5-osobowe.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

My też chętnie dołączymy do ekipy ?

Proszę o dopisanie:

- Larwa, koszulka M, z jedzonkiem od czwartku (wariant 1)

- Radoslav, koszulka L, z jedzonkiem od czwartku (wariant 1)

Dla nas pokoik na dwie osoby poproszę

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wojtku, tak jak prosiłeś wpisuję w wątek. 

Mamy nadzieję, że damy radę ?

DYSIA - koszulka damska M

Irasko - koszulka męska L

Od piątku. Pokoik ten co w ubiegłym roku. ( Apartament Królewski ? dla Kuracjuszki Sanatoryjnej ) 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dnia 14.06.2019 o 21:47, merfi napisał:

MERFI pokój 4 osobowy z Szklana, Szuszfol i jeszcze jeden ziomek.

 

Koszulka M

 

Ziomek (MARTINI) koszulka L  i Szuszfol rowież koszulka L Poprosimy?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Proszę o dopisanie do listy uczestników 6 MZ

Trebor wariant 1 koszulka XL , przyjazd w czwartek, proszę o kolację 

Pokój 3-osobowy z Patrykiem i Grzechem, mam nadzieję że lada moment się zapiszą

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
15 minut temu, Trebor napisał:

Proszę o dopisanie do listy uczestników 6 MZ

Pokój 3-osobowy z Patrykiem i Grzechem, mam nadzieję że lada moment się zapiszą

 

No nareszcie ? 

20 godzin temu, Urbi napisał:

  plus trójka uczestników  ze Śląska, w składzie MarP, KasiaP i Joasia70, też pozostają w ustalonej konfiguracji i otrzymają pokój trzyosobowy.

Dzięki ? lubię ten trójkącik ? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...