Skocz do zawartości
Forum Burgmania

6 Majówka Zachodniopomorska - 20-22 września 2019


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Proszę o wpisanie mnie na listę w wariancie 1, wersja towarzyska B (chyba że nie ma inaczej to jedynka pokój), koszulka L
@Urbi mam nadzieję że w przeciwieństwie do zeszłego roku, nie będzie przeszkód i wezmę udział w tak zacnej imprezie ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Dnia 29.05.2019 o 13:17, Saper napisał:

W związku z tym, że mam do Was "blisko"," zapytowowywuję" -  do której godziny będzie wydawana kolacja w czwartek wieczorem?

Możliwość zjedzenia kolacji jest do godz. 21:00.

Odnośnik do komentarza

Prosze dopisac do listy..wariant 1 od czwartku z kolacja , piątek  śniadanie i obiad. Pokój 2 osobowy ten co ostatnio?

Merida koszulka S

wd40 koszulka L

 

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie
Proszę o dopisanie mnie i moją kochaną lubą połóweczkę.... Iwonkę do listy, Wariant 1
Pokój oczywiście 2-osobowy z jak największymi łóżkami, aby nam nogi nie wystawały. ? Wiem z witryny ośrodka, że takie są!! W miarę możliwości gdzieś na parterze, gdyż nasz wzrost mówi stanowcze NIE dla mieszkania na poddaszu, Ha ?. Zastanawiam się nad wielkością koszulki. Na Burgmanii zamówiłem XXXL, ale jeszcze jej nie miałem na sobie i nie wiem, czy nie będzie czasem za mała. Rozmiar koszulki XXL, który nabyłem wcześniej, i który uważany jest za duży, jednoznacznie stwierdzam, że dla mnie jest trochę za mały, więc zaryzykuję (w miarę możliwości oczywiście) i zamówię 4XL !!
Pozdrawiamy, moja Iwonka i ja

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jako, że nie jesteśmy już tacy młodzi, program tegorocznej Majówki będzie według tego schematu:

0E4469F6-2184-46FE-9868-9E38AEDF3230.jpeg.389fa4fa691154ed40c54f80be45d76c.jpeg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Proszę o dopisanie:

Paździoch, - war. 1 - męska XL - pok. 2-os. [ Przyjazd w czwartek, kolacja w czwartek, śniadanie w piątek]

Jack - war. 1 - męska XXL - pok. 2-os. [ Przyjazd w czwartek, kolacja w czwartek, śniadanie w piątek]

Pokój dla pary ... ? Ewentualnie, jak ktoś chętny, to zrobimy trójkącik ? Ale łóżka to jednak lepiej jakby były pojedyncze... ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Poproszę o dopisanie do listy, wariant 1, koszulka męska XL.

Doklej mnie do pokoju 3-osobowego z Arturasem.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W czwartek kolację, piątek śniadanie i obiadek poprosimy

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Dnia 30.05.2019 o 23:15, Milimetr napisał:

Na Burgmanii zamówiłem XXXL, ale jeszcze jej nie miałem na sobie i nie wiem, czy nie będzie czasem za mała.

Wiem, że pewnie marudzę z wielkościami koszulek, ale wcześniej napisałem, co widać w poście powyżej,
że nie wiem czy 3XL będzie dobra i dlatego zamówiłem 4XL. Otóż ta z Burgmanii jest ok. Firma koszulki "Gildan", ale pomimo tego ma pytanie. Czy mogę zamówić również 3XL oprócz tej 4XL? Jak trzeba będzie coś dopłacić to jestem przygotowany. Pozdrawiam
P.S. Jak będzie problem z 4XL to poproszę dwie 3XL. ?

Odnośnik do komentarza

Proszę o wpis na listę, przyjazd w czwartek (czwartek kolacja, piątek śniadanie)

Saper - war. 1 - męska XXL - pok. 3,4 osobowy

Odnośnik do komentarza

Byłem w zeszłym roku i już wiem że to będzie stały punkt w moim kalendarzu wyjazdowym. Zatem, proszę o dopisanie do listy uczestników.

Vince, wariant 1, koszulka M, pokój 3-4 osobowy, jeśli można to z Saperem.
Przyjazd w czwartek (czwartek kolacja, piątek śniadanie)

Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Przepraszam wszystkich za lekki poślizg w uaktualnieniu listy, ale miałem ciężki weekend i dopiero wracam do rzeczywistości ? 

Lista uaktualniona. Proszę sprawdzić czy wpisane informacje się zgadzają z Waszymi deklaracjami.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
W czwartek kolację, piątek śniadanie i obiadek poprosimy

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka


O tak miało być, i tak poproszę

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Dnia 29.05.2019 o 00:23, Urbi napisał:

... 29. Saper - war. 1 - męska XXL - pok. 3/4-os. { + Vince + ... + ... }

Wojtku, u mnie brakuje dopisku przyjazd w czwartek kolacja i piątek śniadanie.

Odnośnik do komentarza
Dnia 29.05.2019 o 00:23, Urbi napisał:

52. Vince - war. 1 - męska M - pok. 3/4-os. [ Przyjazd w czwartek z kolacją ] { + Saper + ... + ... }

Wojtku, proszę jeszcze o uzupełnienie śniadania w piątek. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Szanowni koledzy i koleżanki,
Brak wpisu o piątkowym śniadaniu, podyktowany jest tym, iż śniadanie jest wliczone w cenę noclegu i w związku każda osoba nocująca ma je zapewnione. Dopisane w nawiasach są tylko opcje, które musimy zamówić i które są dodatkowo płatne.
Tak więc zapewniam wszystkich przyjeżdżających wcześniej i nocujących z czwartku na piątek, że pomimo braku adnotacji na liście przy Waszych szanownych osobach, śniadanie macie zapewnione w postaci obfitego, szweckiego stołu.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...