Skocz do zawartości
Forum Burgmania

6 Majówka Zachodniopomorska - 20-22 września 2019


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

Też nic nie widzę Saperek grzecznościowo przelał kasę za mnie za co Mu dziękuję.

Jak będzie za mało resztę uiszczę na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Ja nie otrzymałam nic[


Do wszystkich nie oznacza że do każdego ... cóś jakoś tak, w ten deseń ...
A tak w ogóle to spokojnie ... może być jakaś obsuwa na łączach ... albo pocztowcy strajkują ... a może kurier zapomniał doręczyć na czas ...
Odnośnik do komentarza

Uprzejmie informuję, że do każdego z osobna poszła kwota za imprezę. Kwota ta jest na waszych pocztach na burgmanii, wystarczy otworzyć. Na przykład Andrzeju jeszcze jej nie otworzyłeś, o czym wiem bo system na forum burgmanii pokazuje kto przeczytał informacje a kto nie ?. Proszę zajrzeć na wasze prywatne wiadomości. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Do mnie informacja dotarła. Jest czytelna i zrozumiała. Kwotę do przelewu zadysponowałem na 1 sierpnia 2019. Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza

Czemil i Borek deklarujemy obecność. Ja koszulka M, Borek koszulka XL. Pokój 3-4 osobowy. Płatność niezwłocznie. LwG.

Wysłane za pomocą kuchenki gazowej

Odnośnik do komentarza

Dziękujemy za każdy sygnał o tym, że nie dostaliście informacji. Jeden z naszych kolegów zauważył, że do niego nie doszło bo miał   całkowicie zapełnioną skrzynkę. To też niekiedy jakaś wskazówka ?

Odnośnik do komentarza

Piotrze ... minimi1 ...

Mój przelew już w drodze, pomyka na jednej nodze, i mam nadzieję kolego, że pędem dotrze do konta Twego ...

Taka tam radosna twórczość o poranku ...    

 

 

Odnośnik do komentarza

Bardzo proszę o dopisanie do listy uczestników. Darecki2059+ żona Basia + córka Ola. Proszę o wariant pierwszy pokój trzy osobowy. Darecki2059 koszulka męska 2XL,. Basia koszulka damska L i Ola koszulka damska M. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Dnia 19.07.2019 o 04:40, Andrzej.S napisał:

Nadal nic nie widzę ?

Andrzeju proszę sprawdź teraz pocztę, powinno być ok.

Odnośnik do komentarza

Proszę o dopisanie do listy uczestników 2 osoby.

Czaki  ( Piotrek )  + syn Szymek proszę o wariant pierwszy pokój 2 osobowy. Czaki koszulka męska M a Szymek koszulka męska L. Dziękuje.

Odnośnik do komentarza

Opłata dokonana. Czemil, Borek wariant 1. Proszę o aktualizację, bo Borka nie widzę na liście. Czemil koszulka M, Borek XL. Pokój wieloosobowy.

Odnośnik do komentarza

Bardzo proszę o wykreślenie z udziału w 6 majówce osoby : Darecki2059 + Basia + Ola z powodu rodzinnej imprezy która odbędzie się  w tym samym czasie  ( 50-cio lecie małżeństwa rodziców). Dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...