Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

Jak maxi 125ccm (?)


Kacza

Pytanie

Tak jak w temacie: chcial bym sie zdecydowac w koncu na jakis maxi choc tylko 125 ale maxi ;) Pod wzglad biore Aprilie Atlantic,Malagusa Madisona,Burgera 125 (choc nie wiem czy dostal bym u nas), no chyba ze macie jeszcze inne ciekawe propozycje...apropo YP'ki 125 to zbytnio nie biore jej pod wzglad po prostu nie podoba mi sie ...

Aaa i skuter moze byc lekko uzywany lub nowy po okazyjnej cenie ... ;);)

Pozdrawiam

skutery3miasto

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy dla tego pytania

  • Kacza

    14

  • Hoffi

    5

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    4

  • wentyl

    3

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
  • Sympatycy

cze?ć

w styczniowej giełdzie motocyklowej jest aż 5 ogłoszeń o sprzedaży burgmanów,

przedziały cenowe bardzo różne. sprawdż dilerów .w rybniku u szpili stoi 250an,można sprawdzić (www.szpila.pl)

powodzenia pawel883

Odnośnik do komentarza
  • 0

A ja proponuję Tobie jeszcze przemy?leć model Honda Pantheon - nie jest on bardzo często spotykany na polskim rynku, ale coraz więcej się ich obecnie sprowadza do Polski, można spotkać ?wietne okazy po dobrej cenie i niedużym przebiegu. A po drugie w Ogłoszeniach Forumowych jest Pantheon (swoj? drog? łakomy k?sek;) - radzę zwrócić uwagę;)

Może warto też rozejrzeć się za Piaggio X9 125 - na zachodzie jest ich mnóstwo, także na rodzimym rynku spotkamy ciekawe egzemplarze. I tu niektórzy zabior? głos, że włoszczyzna poza niezwykł? urod? charakteryzuje się kiepskim wykonaniem - trzeba przyznać, że japońskie maszyny s? znacznie mniej awaryjne i wszystko do siebie pasuje jak ulał. Sam ocenisz, ale nota bene Madison, X9-tka oraz Atlantic pochodz? z południa Europy, co nie znaczy, że s? złe (wręcz s? piękne...), lecz miej to na uwadze;)

Nie wiem, jak wygl?da z dostępno?ci? czę?ci u Pantheona i jak się on Tobie podoba, ale jest ciekawym konkurentem (zwłaszcza model od 2003 po faceliftingu) w porównaniu do włoskich kolegów. I oczywi?cie Burgman 125...Tu więcej powiedz? Tobie koledzy posiadaj?cy 150-tki, co prawda większa pojemno?ć, ale to samo nadwozie. Na pewno pojemny, wygodny, dobrze wykonany no i to Burgman! ;)

W kwestii dostępno?ci należy spogl?dać raczej na te przywiezione zza zachodniej granicy i z moich obserwacji wynika, że jest ich znacz?co mniej, niż 150-tek, ale warto poszukać;)

To tyle, napisz, jakie s? Twoje preferencje względem urody, w końcu co? musisz odrzucić, pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
  • 0

Bzzzzz Witam

Popatrz na forum jest sporo ogłoszeń wystarczy się trochę zainteresować np:

Na pro?bę kolegi z klubu BMW zarzucam ogłoszenie >>>

Do sprzedania jest do?ć rzadko spotykany nowy model Hondy Pantheon 125 który zdobywa we wszystkich testach bardzo wysokie notowania. Oto kilka szczegółów które proszono mnie aby podać w ogłoszeniu>>>

Dane skutera:

Honda Pantheon FES 125 (czterosuw)

rok prod. 2003

przebieg 6 000 km

kolor srebrny

stan idealny

sprowadzony na indywidualne zamówienie ze Szwajcarii w marcu`04

kontakt do wła?ciciela: 0-695-230-468 Andrzej

Proszę kontaktować się tylko i wył?cznie z wła?ciecielem ponieważ osobi?cie nic więcej na temat w/w skutera nie wiem.

lub to:

Do sprzedania Suzuki Burgman 150 z 2004roku fabrycznie nowy, jeszcze nie uruchamiany, kolor ciemny grafit, gwarancja 2 lata, RoadAsistance-2lata, stoi w salonie Suzuki w Lublinie (wygrana nagroda w GS500Cup)

Cena takiego modelu 18200,-

Ten możesz kupić sporo taniej !!!

Nie przegap okazji!!! Nadal Aktualne!!!

Pozdrowionko

Qw@ki Lubelskie Centrum Motocyklowe "SOKÓŁ" + forum GG:3847630:

lub jeszcze jedno

To kolejna 150 (konkurencja zdrowa rzecz)

kolor niebieski, rok produkcji 2002, przebieg 6300, alarm.

cena 12500,-

To jest dokładnie ta sztuka która została sfotografowana do działu z opisami skuterów.

Aktualne zdjęcia prze?le e-meilem

kontakt:

e-mail: krzysztof@bodzon.com

tel: 0-503 195 635

My?lę że je?li jeste? zainteresowany to resztę sam znajdziesz. Jest tego naprawdę dużo.

Pozdrawiam i znajdz zdrow? dobr? sztukę

Bzzzzzzz to chyba tyle.

PS nie potrafię cytować, więc zrobiłem tak jak potrafiłem

PS2 Odpu?ć sobie włoszczyznę zwłaszcza używan? (czytaj sprowadzan?)

PS3 Bierz 150 lub 250 nie będziesz za miesi?c żałował

Odnośnik do komentarza
  • 0

Bardzo dziekuje...ale jeszcze raz powtarzam, ze musi to byc 125 a nie 150 :angry:

A co do urody to moim faworytem jest Atlantic(jezeli juz to nowy egzemplarz) potem Burgman(lekko uzywany lub nowy) a na koncu Phanteon(wlasnie ten z ogloszenia) ten po liftingu...X9 wogole odpada...ewentualnie moze byc Madison.

Wiem ze 150 jest mnostwo no ale w tym sek ze nie moge jeszcze prowadzic motocykla pow. pojemnosci 125(chce isc na prawko juz niedlugo)...wiec zostaje mi ewentualna 125 UH'a a bardzo chetnie zostal bym prawdziwym BURGAMNIAKIEM:rolleyes:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 0

Hm...Skoro Aprilia Atlantic i nowa, to może warto zdecydować się w okresie zimowo-wczesnowiosennym, kiedy to mamy znacznie niższe ceny, możesz dostać już za 17 tys.:angry: Nie wiem, czy już czytałes, ale to jedyny spotkany jak na razie przeze mnie test Atlantica 125 na polskich stronach: http://www.skutery-tuning.pl/modules.php?n...howpage&pid=279

Także uważam, że jest najpiękniejszy w?ród 125-tek, ale pamiętajmy, że jej silnik to ten sam, który spotykamy w X9 125, a różnica w wadze wcale nie jest tak duża, więc i tutaj silnik może sobie nie dawać rady, choć może jest inaczej:)

Co do Phanteona, to widziałem w najnowszej "Giełdzie Motocyklowej" piękny okaz-bodajże 2003 rok, srebrny metalik, z szyb? oraz kufrem, ?wietny stan i mały przebieg, i niezła cena - ok. 12 tys.zl - z Opola.

P.S. A może troszkę bardziej niekonwencjonalny skuter - BMW C1 125?

Oto przykładowy kandydat: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=38835083

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
  • 0

Mam tutaj interesuj?ce ogłoszenia - sprzedaj?cy zaręczali że to wszystko 125 tki . Ocenń sam.

http://www.popsci.com/popsci/how2/article/...,783909,00.html

<a href='http://www.funpic.hu/en.picview.php?id=670&c=1&s=dd&p=45' target='_blank'>http://www.funpic.hu/en.picview.php?id=670&c=1&s=dd&p=45 </a>

http://www.funpic.hu/en.picview.php?id=815&c=1&s=dd&p=35

http://www.funpic.hu/en.picview.php?id=443&c=1&s=dd&p=60

http://www.timskelton.com/valkyrie/photos/psycho_bike.htm

:angry::D

NIE WIEM CZY ZAUWAŻYŁE| ALE TO NIE JEST POST Z GŁUPIMI ZDJĘCIAMI ANI NIE SŁUŻYŁ DO ŻARTOWANIA. JE|LI NIE MASZ NIC MˇDREGO DO DODANIA TO WSTRZYMAJ SIE NA PRZYSZŁO|Ć. CHŁOPAK NIE SZUKA DURNOWATYCH POJAZDÓW TYLKO DOBREJ 125 !!!

MariuszBurgi

Nie bede sie tlumaczyl.

Niektórzy czatowicze umieja to skojarzyć.

Mam nadzieje ze ktos się usmiechnal - bo taki byl tego cel :D :D

Ja też nie będę więcej niczego ci tłumaczył. Tu jest forum a nie czat !

MariuszBurgi

Kaszana z tego wychodzi wiec odpuszczam

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 0
Hm...Skoro Aprilia Atlantic i nowa, to może warto zdecydować się w okresie zimowo-wczesnowiosennym, kiedy to mamy znacznie niższe ceny, możesz dostać już za 17 tys.:D Nie wiem, czy już czytałes, ale to jedyny spotkany jak na razie przeze mnie test Atlantica 125 na polskich stronach: http://www.skutery-tuning.pl/modules.php?n...howpage&pid=279

Także uważam, że jest najpiękniejszy w?ród 125-tek, ale pamiętajmy, że jej silnik to ten sam, który spotykamy w X9 125, a różnica w wadze wcale nie jest tak duża, więc i tutaj silnik może sobie nie dawać rady, choć może jest inaczej:)

Co do Phanteona, to widziałem w najnowszej "Giełdzie Motocyklowej" piękny okaz-bodajże 2003 rok, srebrny metalik, z szyb? oraz kufrem, ?wietny stan i mały przebieg, i niezła cena - ok. 12 tys.zl - z Opola.

P.S. A może troszkę bardziej niekonwencjonalny skuter - BMW C1 125?

Oto przykładowy kandydat: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=38835083

Pozdro!

Ten test czytalem i to nie raz i nie wydaje mi sie zeby byl slaby ... a takiego atlantica moge nabyc NOWEGO za 14 tys zł :angry: .

Phanteon jak juz wspomnialem jest wg mojego gustu "sredni", ale z drugiej strony jego ekonomika jest wspaniala...spalanie oscylujace w granicach 2,5 l/100 km jest zadowalajace...ale z drugiej strony nie wiem jak bylio by z serwisem...jest u nas w 3miescie salon HONDy ale nie wiem czy beda mieli mozliwosc servisowania go...

Co do BMW szczeze to wole typowe skutery a nie pol skuter pol niewiadomo czgo :D

Powaznie sie jeszcze zastanawiam nad UH'em 125 ale nie wiem czy znajde na naszym rynku wtornym taki egzemplarz...Jezeli natkniecie sie na takie ogloszenie to prosze o info.

Pozdrawiam

skutery3miasto

gg:6770782

Odnośnik do komentarza
  • 0

Jedna jest tylko 125 na swiecie dobra i ładna 125 a zwie się Yamaha Majesty ,kazdy to powie. I pamiętaj nie kupuj czasem Suzuki. To się robi tak w tym kraju popularne jak za komuny fiaty :angry:

Odnośnik do komentarza
  • 0

Jeżeli UH`atki 125ccm s? "aż" tak popularne w naszym kraju, to co tu dopiero powiedzieć o Majesty ? Istna plaga. Niemalże jak komary latem ! ( O przepraszam, to nie do Ciebie Komar :D ) Nie twierdze, że Majesty to zły sprzęt, ale Kacza powiedział, że ten model mu się nie podoba... Kacza, a nie rozważałe? możliwo?ci sprowadzenia zza zachodniej granicy ? Ja swojego UH 125 znalazłem na Mobile.de i po długich negocjacjach stałem się wła?cicielem za 1.700 Euro. Stan idealny tylko przebieg wynosił wtedy już 20.000 km. Ale co to jest dla Burgmana :angry:

Odnośnik do komentarza
  • 0
  • Administrator

Ponownie Witam

Co do wloskich sprzetow to wiesz ze z wygladu sa naprawde piekne ale na tym koncza sie ich zalety, niestety. Jak juz wiele razy mowilem idealny skuter to byla by buda zaprojektowana przez wlochow a silnik i wykonanie japonskie. No ale takich nie ma przynajmniej na razie. Faktycznie najwiecej informacji, z racji uzytkowania, dotyczaca UH125 napewno jest w stanie dostarczyc ci Izzy. No nie ukrywam ze polecam ci ten skuter. Inna opcja jest tez Kymco B&W 125 ktorego cena za nowy jest calkiem niezla i mysle ze i ten model byl bys wstanie zakupic w Polsce. Ma jednak wade choc nie koniecznie musi to byc wada dyskwalifikujaca zakup. Gabarytowo to prawie jak 50 tka i raczej ciezko go nazwac skuterem turystycznym w przeciwienstwie do UH125 czy YP125 ktora zreszta ci sie nie podoba, no ale o gustach sie nie rozmawia. Wlasciwie z turystycznych maxi skuterow nie wloskich masz marny wybor jesli chodzi o ilosc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 0

Osobi?cię polecam Yamaha YP125, jeĽdziłem wiele razy na niej, jest wygodna, dobry silnik i jest to sprawdzony sprzęt. Malaguti Madison 125- silnik ten sam co w YP 125, tyle, że to jest włoszczyzna...czyli wi?że się to ze słabym wykonaniem (zreszt? widziałem jak niektóre detale wykonane s? u Phantomka w malagucie...ręce czasami opadaj?).

Aprilia Atlantic!!!NIEGY W ŻYCIU, bardziej niewygodnej 125tki nie widziałem. Siedziałem na nim na Firleju 2004 [chyba to był Zipera] i kanapa jest strasznie krótka i w?ska, a na dodatek twarda! I według mnie kierowca siedzi za blisko kierownicy. Co prawda Aapili wygl?da bardzo ładnie, ale warunki jezde s? moim zdaniem do bani. Burger 150- super wygodny, bardzo doby sprzęt. Poszukaj czego? zarejestrowanego na 125[chodzi mi o burgiego 150) powniene? co? znale?ć.

Odnośnik do komentarza
  • 0

A tak ogólnie nie schodz?c z tematu 125. Mam kolegę który ma KTMa Enduro którego bez problemu i praktycznie zgodnie z prawem zarejstrował na 125 (ma kategorie A1)pomimo tego że poprzednio była zarejstrowana na 250. Sprawa jest w "miarę" prosta. Otórz idziesz do jakiego? warsztatu (najlepiej małego) gdzie naprawiaj? samochody lub inne pojazdy. Załatwasz rachunek na to że w danym moto wymieniony został tłok i cylinder na pojemno?ć 125. Potem sprawa jest całkiem legalna. Jedziesz z tym rachunkiem na stację diagnostyczn? (najlepiej jak?ć mał?) i tam wypisuje ci kwit że jest to moto 125 i z tymi rachunkami i kwitem idziesz do urzędu i tam wystawiaj? ci now? kartę pojazdu i dowód rejstracyjny. Cała zmiana w urzędzie wi?że się z dopłatom około 120 zł za to że zmieniłe? pojemno?ć pojazdu.

Odnośnik do komentarza
  • 0

A jak takie cos niewypali??? :D:angry: Prosze o DOKLADNE wskazowki :]

Sevenpas jezeli tak jest to nie stoi nic na przeszkodzie abym kupil jednego ze 150 "UH'atkow" z naszego forum :D

Apropo jeszcze tego przerejstrowania...mial bym do ciebie jeszcze mala prosbe napisz mi wszystko po kolei/dokladnie punkt po punkcie co z czym sie je itd. mozesz na maila (trurider@op.pl)lub tu na forum jak chesz.

Dziekowka

Pozdroo

skutery3miasto

Odnośnik do komentarza
  • 0

TZN. napewno "małym" problemem będzie zk?binowanie tego rachunku na wymiane tłoka i cylindra a póĽniej sprawa jest całkiem legalna i nie możesz mieć problemów. Nie wiem jak to jest u ciebie w powiacie bo każdy inaczej interpretuje przepisy (polska rzeczywisto?ć) bo w czasie rejstracji mog? od ciebie jeszcze ż?dać rachunku na tłok i cylinder jaki zamontowałe?. Ale tego musisz się dowiedzieć już u siebie. W razie czego jak będ? od ciebie tego wymagali to wiem że możesz naisać takie o?wiadczenie że takowy cylinder juz posiadasz od dłuższego czasy czy co? w tym stylu. Ewentualnie "posmarujesz " go?ciowi w sklepie moto i on da ci oryginał rachunku. Ale jeszcze raz powtarzam że to wszystko zalerzy od tego jak ty to rozegrasz. Ja osobi?cie planuje tak zrobić z Majesty 250 bo mam kat. A1 a chcę tak? kupić.

Odnośnik do komentarza
  • 0

Wydaje mi sie ze do calej sprawy trzeba dorzucic cos jeszcze, tak zebys mial nad czym myslec.

Wiekszosci z nas jednoslad przysparza przyjemnosci z jazdy. A jak tu mowic o niej, szczegolnie w twoim mlodzienczym wieku, skoro 125tka 4T jej w ogole nie dostarcza. A juz na pewno nie burgman z osiagami godnymi.... fiata 126p. >> 34 sekundy od 0-100 km/h i predkosci koncowej 103 km/h. Żałosne doznania. Niestey podobna padaka jest w przypadku innych 4T tej pojemnosci.

Dlatego w poj. skokowej 125 ccm proponuje koniecznie 2 takta. Tylko. Żeby to miało rece i nogi, a ty zebys nie skwierczal swojemu sponsorowi ze juz ci sie maszyna znudzila po 2 miesiacach.

hexagonem nie zgrzeszysz, a w przyszlosci i maly tuning kit zawsze moza przyprawic.

Odnośnik do komentarza
  • 0
Wydaje mi sie ze do calej sprawy trzeba dorzucic cos jeszcze, tak zebys mial nad czym myslec.

Wiekszosci z nas jednoslad przysparza przyjemnosci z jazdy. A jak tu mowic o niej, szczegolnie w twoim mlodzienczym wieku, skoro 125tka 4T jej w ogole nie dostarcza. A juz na pewno nie burgman z osiagami godnymi.... fiata 126p. >> 34 sekundy od 0-100 km/h i predkosci koncowej 103 km/h. Żałosne doznania. Niestey podobna padaka jest w przypadku innych 4T tej pojemnosci.

Dlatego w poj. skokowej 125 ccm proponuje koniecznie 2 takta. Tylko. Żeby to miało rece i nogi, a ty zebys nie skwierczal swojemu sponsorowi ze juz ci sie maszyna znudzila po 2 miesiacach.

hexagonem nie zgrzeszysz, a w przyszlosci i maly tuning kit zawsze moza przyprawic.

Po 1): jak ty to okresliles ze nie czerpie przyjemnosci z jazdy skuterem... (?)

Po 2): nie znasz mnie wiec jak mozesz takie cos stwierdzac ??!!

Po 3):Jestem zafascynowany scooterami od dluzszego czasu i nie robi mi vmax czy przyspiecha...

Po 4):Kazdy skuter "przysparza" przyjemnosc z jazdy

Po 5): takie odpowiedzi mozesz zostawic dla siebie...

Sevenpas wielkie dzieki jeszcze raz za wskazowki...bede musial to przedyskutowac z ojczulkiem czy sie na to wogole zgodzi..bo jak nie to kicha...ale heh to ja dostaje pieniadze na skuta wiec robie z nimi co chce :angry: . O dalszym przebiegu bede was na bierzaco informowal.

Pozdrawiam

skutery3miasto

Odnośnik do komentarza
  • 0

Zawsze do usług :angry: Ale powtarzam jeszcze raz. Przed kupnem moto zawłatw sobie wszystko i dowiedz się wszystkiego. Troche to jest chodzenia ale lepiej zrób to przed kupnem bo puĽniej jak ci co? nie wyjdzie to bedziesz miał kiche i praktycznie na nic ci sie ten moto nie przyda jak nie będziesz mógł na nim jeĽdzić. Jak masz jakie? pytania to pod postem masz moje gg. :D

A tak powracaj?c do tematu 125 to siepex ma racje: Hexagon wcale nie jest głupim pomysłem, kosztuje mniej a kase która ci zostanie możesz przeznaczyć na tunning z kitem malossi do 180cc i wtedy wierz mi nawet uh 150 może tyle nie i?ć co hexagon. :D Może to i makaroniarz ale ja przejechałem na nim od wakacji prawie 5000 km. i nic odpukać sie z nim sie dzieje. Poza tym jest niew?tpliwie wygodny i ma duże kopyto :D

Odnośnik do komentarza
  • 0
  Po 1): jak ty to okresliles ze nie czerpie przyjemnosci z jazdy skuterem... (?)

Po 2): nie znasz mnie wiec jak mozesz takie cos stwierdzac ??!!

Po 3):Jestem zafascynowany scooterami od dluzszego czasu i nie robi mi vmax czy przyspiecha...

Po 4):Kazdy skuter "przysparza" przyjemnosc z jazdy

Po 5): takie odpowiedzi mozesz zostawic dla siebie...

Sevenpas wielkie dzieki jeszcze raz za wskazowki...bede musial to przedyskutowac z ojczulkiem czy sie na to wogole zgodzi..bo jak nie to kicha...ale heh to ja dostaje pieniadze na skuta wiec robie z nimi co chce  . O dalszym przebiegu bede was na bierzaco informowal.

   

:D No teraz to juz przegiales. Ty chyba nie zrozumiales co do Ciebie napisalem kacza ? :angry:

Walcz z tym dalej sam. ja swoje opinie badz PEWIEN, zostawie dla siebie. :D

Odnośnik do komentarza
  • 0

Kacza, ja ponownie proponuje sprowadzenie. Niewiele więcej zapłacisz dodatkowych kosztów zwi?zanych z otrzymaniem blachy bior?c jako odno?nie 150ccm gdzie będziesz musiał tu posmarować, tam posmarować, jeszcze raz tu pojechać i dać w łapę...no i w końcu i tak to nie będzie "full legal" !

Odnośnik do komentarza
  • 0

...no wiem ze nie bedzie to "full legal"...

Tylko zastanawiam sie czy oplaca sie kupic Uha 150 za 12-13 tys zl czy po prostu kupic nowego Atlantica za niewiele wiecej...

POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 0

To chyba niedoczytałe? jednego z moich postów :D Ja tam UH kupiłem za (w przeliczeniu na złotówki) około 7.000 zł ! Po generalnym sprawdzeniu wszystkiego w autoryzowanym serwisie Suzuki, kiedy powiedzieli mi, że silnik jest w doskonałym stanie uwierzyłem, że to nie s? żadne ?ciemy. Trzeba czatować na okazję i uda się wyrwać co? po okazyjnej cenie :angry:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
  • 0

Hej Kacza, faktem jest, że Atlantic jest po mocno obniżonej cenie, ale warto chyba zastanowić się realnie tak jak radzi Izzy nad sprowadzeniem czego? miłego z Niemiec. Wstukaj tam w dziale "Motorraeder suchen" interesuj?cy Ciebie model i rozejrzysz się w przykładowych niemieckich cenach:

http://www.mobile.de

Ponadto uważam, że je?li w Polsce, to warto kupić maszynę od kogo? zaufanego, kto dbał o swoje cacko, a dane (przebieg, historia pojazdu) s? wiarygodne - dlatego ja szukałbym Burgiego 150 w?ród użytkowników Burgmanii. Pamiętaj, że cały czas na swojego pierwszego wła?ciciela czeka nowiuteńki Burgman 150 u Qw@ki'ego w Lublinie - a i cena wła?nie o tej porze roku powinna być niezwykle przystępna, kiedy by? był zainteresowany :D I sumienie miałby? spokojne, że to nie jest żadne obej?cie prawa-bo nie oszukujmy się, takie załatwianie w mniejszych stacjach diagnostycznych nie jest zbyt czyste. A i w razie ew. sprzedaży nie będziesz się musiał niepotrzebnie tłumaczyć, co nie?:angry:

EDIT:

Wła?nie przegl?daj?c Allegro, natrafiłem na model rzadko spotykany na polskim rynku, ale uzyskuj?cy w niemieckich testach bardzo dobre wyniki i zwycieżaj?cy z konkurentami japońskimi, a mianowicie Kymco Grand Dink 125. W?ród Niemców cieszy się duż? popularno?ci? i jest to bodaj jedyny poza Burgmanem 650 model z elektrycznie składanymi lusterkami :D

Podaję link, jako kwestię do przemy?lenia:

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=38991272

Odnośnik do komentarza
  • 0

Hoffi powtarzam ze ten ATLANTIC za ok 14 tys zł jest noooowka !!!! NOWY NIELATANY !!!

Ale jak ja na takiej 150 bede mogl jezdzic bez ominjania prawa !!!??? nie mam kategori A tylko bede mial dopiero A1...chetnie bym wzial tego UHa od Qwakiego, no ale cos...wiadoma sytacja temu nie sprzyja...

Edit:

Po ogladnieciu cen i skuterkow na mobile.de jestem zaskoczony ... mile zaskoczony ... i powiem wam ze musze sie powaznie zastanowic i poszukac jakiejs firmy co sprowadzi mi http://www.mobile.de/SIDc0sALPv0mssGEXQa7l...11111149595046&

:angry:

Albo cos w tym stylu :D

Pozdrawiam

i dziekuje :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...