Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Maj 2019 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Życzę wszystkim wyjeżdżającym wspaniałej pogody i równych dróg. Dajcie o siebie i wracajcie w całości. LwG

Wysłane za pomocą kuchenki gazowej

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, SlawoyAMD napisał:

No ja już prawie spakowany na Burgmanię i dalszą podróż na południe Europy

Sławku ja już się nie mogę doczekać tych twoich filmików z wypadu, są suuuuper ?

Odnośnik do komentarza

My w sobotę z rana kierunek alpki. Wszystkim wyruszajacym życzę szerokości i przyczepności . I wspaniałych wrażeń

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Drodzy koledzy,

w imieniu organizatorów zapraszam Wszystkich bardzo serdecznie na 6 Majówkę Zachodniopomorską. Spotkanie to stało się już tradycją naszego regionu i jedyną taką, lokalną imprezą oraz doskonałą okazją, abyśmy wszyscy spotkali się i wspólnie spędzili czas. Rezerwujcie weekend wrześniowy i przybywajcie do Pogorzelicy.

Odnośnik do komentarza

Będę ale gdzieś koło 18:30, podjadę zobaczyć, jak ktoś będzie to OK jak nie to lotnę sobie gdzieś w koło komina.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Urbi napisał:

Drodzy koledzy,

w imieniu organizatorów zapraszam Wszystkich bardzo serdecznie na 6 Majówkę Zachodniopomorską. Spotkanie to stało się już tradycją naszego regionu i jedyną taką, lokalną imprezą oraz doskonałą okazją, abyśmy wszyscy spotkali się i wspólnie spędzili czas. Rezerwujcie weekend wrześniowy i przybywajcie do Pogorzelicy.

Hejka.

Który week września? W pierwszy wracam z wakacji.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Chyba musimy zmienić miejsce spotkań. Takie przeciskanie się między zaparkowanymi autami jest słabe...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
9 minut temu, ArtCho napisał:

Takie przeciskanie się między zaparkowanymi autami jest słabe...

A dziś już było bardzo słabo - zupełny brak miejsca. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, burgifan napisał:

Czyli jednak spot się odbył. Nikt nic nie napisał wcześniej, więc robiłem porządki w gródku.

jak co tydzień

Odnośnik do komentarza

Panowie pozazdrościć spotów. W Koszłkowie nędza,  nie słychać nawet motocykli ,latam sam ale przynajmniej nie mam wątpliwości czy spot jest czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Rogierro napisał:

Są na fb.

To jak nie mam w znajomych  to nie zobaczę. Dziwny ten świat.Po co forum zakladamy FB?

Odnośnik do komentarza

Wybiera się ktoś dzisiaj na paradę z okazji Dni Polic?

 

Lotka w sobotę 1 czerwca? Pewnie! Najlepiej w Policach!
Zapraszamy serdecznie wszystkich motocyklistów na Paradę Motocyklową z okazji "Dni Polic". Uświetnijmy razem święto gminy - pod hasłem "Sokół Police i Przyjaciele"
Gościć Was będą: Stowarzyszenie Motocyklowe "SOKÓŁ" Police oraz MOK i Gmina Police.

Planujemy rozpocząć z parkingu pod Miejskim Ośrodkiem Kultury (Police, ul. Siedlecka 1a), tu otrzymamy proporczyki "Dni Polic" do umocowania na motocyklach. Ruszamy o 13:00 i przejedziemy ulicami Polic, tak aby przed 14. dojechać do placu za polaną przy ul. Piaskowej, gdzie znajduje się miejsce głównych obchodów i scena.

Tam będzie miejsce na postawienie motocykli - zrobimy wystawę naszych maszyn, narobimy sporo hałasu :).

-> Dla wszystkich uczestników parady, organizatorzy (MOK Police) przewidzieli talony na kiełbaskę z grilla ?

Ps. Ze względów bezpieczeństwa podczas imprezy, bardzo prosimy o zrezygnowanie z niebezpiecznych manewrów oraz palenia gumy.

Odnośnik do komentarza

Ja akurat o 13.00 zaczynam dzień dziecka w Zalesiu. Szkoda że terminy się nałożyły.

Wysłane za pomocą kuchenki gazowej

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...