Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Maj 2019 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Tymczasem króciutko ... bo i nazwa miesiąca jest krótka ... a zatem nastał nam miesiąc Maj, jak dla mnie miesiąc iście królewski bo jak by nie patrzeć to wiosna pełną gębą ... i ciepełko ... i słoneczko ... i ogólnie pełen luzik ...

I choć ja zajęciowo zarobiony jestem i brakuje mi czasu na dosiadanie konia to widzę że większość ekipy w tym temacie radzi sobie lepiej ...

Tak więc życzę dużo słońca ... udanych polatanek i fajnych tras a przede wszystkim szerokich I przyczepnych asfaltów ...

Miesiąc Maj uważam za otwarty ... pozdrawiam ... do zobaczenia w trasie ... LwG

Odnośnik do komentarza

Dziękuję Mirku ale ten czas zapieprza juz maj nie obejrzysz się i zakonczenie sezonu a koła jeszcze nie założone

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzisiaj o 16.00 z 123 w Lubieszynie ruszam na jakieś 4 godzinki do nrd. W planach skok  do Warnitz, wokół jeziora, dalej do Gramzow i okolice. 

Prędkość spacerowa, rozkoszowanie się jazdą i wiosną. 

Zapraszam chętnych. 

Mialem też plan na jutro na cały dzień: Angermunde, Chorin, Niederfinow, Stolpe, ale wg prognozy ma padać, więc chyba dam se pas. Jeśli ktoś jest wstępnie zainteresowany, to zapraszam do kontaktu telefonicznego. 

7BC9371D-D557-46DE-A8B2-E31614C54A31.thumb.jpeg.00206bef7e2837f69eca52cfebc78ed1.jpeg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No niestety, prognoza nie jest dobra, więc odwołuję jutrzejszy wyjazd póki co. Pewnie innym razem.

A za dzisiejszy, chłopaki, bardzo dziękuję! ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja również chciałem bardzo serdecznie podziękować za super przejażdżkę. Frekwencja świetna - 7 uczestników. Dzięki chłopaki za wspólnie spędzone 4 godzinki, wesołe rozmowy podczas postojów i dopisujące humory. Było super, jak za dawnych czasów. Do następnego razu.

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Wpiszcie temat Po polatankach!!! To jakaś chujnia a nie gielda polatanek jak już się odbyła. W ogóle grupa GZ Burgmani się rozsypsla

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Ja również chciałem bardzo serdecznie podziękować za super przejażdżkę. Frekwencja świetna - 7 uczestników. Dzięki chłopaki za wspólnie spędzone 4 godzinki, wesołe rozmowy podczas postojów i dopisujące humory. Było super, jak za dawnych czasów. Do następnego razu.

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka


Frekfencia 7 a mogła by byc 15 ale nie.. bo my tylko w 7 zajebista Gz

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Dzisiaj o 16.00 z 123 w Lubieszynie ruszam na jakieś 4 godzinki do nrd. W planach skok  do Warnitz, wokół jeziora, dalej do Gramzow i okolice. 
Prędkość spacerowa, rozkoszowanie się jazdą i wiosną. 
Zapraszam chętnych. 
Mialem też plan na jutro na cały dzień: Angermunde, Chorin, Niederfinow, Stolpe, ale wg prognozy ma padać, więc chyba dam se pas. Jeśli ktoś jest wstępnie zainteresowany, to zapraszam do kontaktu telefonicznego. 
7BC9371D-D557-46DE-A8B2-E31614C54A31.thumb.jpeg.00206bef7e2837f69eca52cfebc78ed1.jpeg
Koledzy, bez niepotrzebnej spiny... no przecież Artur napisał, może dla niektórych za późno, ale wtedy kiedy narodził Mu się ten pomysł...

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka



Wpiszcie temat Po polatankach!!! To jakaś chujnia a nie gielda polatanek jak już się odbyła. W ogóle grupa GZ Burgmani się rozsypsla

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka


Frekfencia 7 a mogła by byc 15 ale nie.. bo my tylko w 7 zajebista Gz

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka



Roman, 15 osób to chyba w marzeniach... takiej frekwencji na wspólnych wyjazdach to ja nie pamiętam od przynajmniej dwóch lat...

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, romeo1971 napisał:

Wpiszcie temat Po polatankach!!! To jakaś chujnia a nie gielda polatanek jak już się odbyła. W ogóle grupa GZ Burgmani się rozsypsla

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 

Frekfencia 7 a mogła by byc 15 ale nie.. bo my tylko w 7 zajebista Gzemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 

 

Dziś pojeździłem trochę z Urbim, ale nie to jest najważniejsze: pojawił się pomysł dość szalony - jednodniowej, całodziennej wycieczki na Rugię. Postanowiłem rozpocząć nowy wątek, w którym proponuję wrzucać pomysły na mini-wyprawy. Jak komuś przyjdzie jakiś pomysł, którym chciałby się podzielić i szuka kompanów do wycieczki, to niech umieszcza swoje plany tu. Każdy będzie miał szansę rozważyć i się dołączyć do pomysłu. A w końcowej fazie w tym wątku można się umawiać na szczegóły

Odnośnik do komentarza
 
Postanowiłem rozpocząć nowy wątek, w którym proponuję wrzucać pomysły na mini-wyprawy ..... A w końcowej fazie w tym wątku można się umawiać na szczegóły

Przecież jest już wątek zatytuowany: Nasze plany mini-wypraw ...
Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
21 godzin temu, ArtCho napisał:

Dzisiaj o 16.00 z 123 w Lubieszynie ruszam na jakieś 4 godzinki do nrd. W planach skok  do Warnitz, wokół jeziora, dalej do Gramzow i okolice. 

Prędkość spacerowa, rozkoszowanie się jazdą i wiosną. 

Zapraszam chętnych. 

No przecież z tego postu, napisanego ok. godz. 13, wyraźnie wynika, że pomysł narodził się spontanicznie... podejrzewam, że w związku z wolnym czasem Artura, który znalazł. 

Więc naprawdę nie dramatyzujcie i nie obwiniajcie niewinnych ludzi. 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Nie doczytałem forum kto się poczuł urażony to go przepraszam.  mogłem tu nie pisać  tylko mieć pretensje w dziale polatanki na WhatsApp ,ALE niestety na WhatsApp giełda polatanek  nie było wzmianki tylko po wszystkim  fotki tak zobaczyłem  fotki już po  fakcie  i mnie  mocno poniosło zwłaszcza  że browar  działał

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Elvis to był cytat z 2014 roku
I chyba, Grzesiu, Twój pierwszy post, prawie od tamtego czasu...
Co u Ciebie? Pozdrawiam Cię serdecznie

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Elvis to był cytat z 2014 roku

Karwasz kawka ... biję się w pierś ... stary i ślepy już jestem ...

 

Odnośnik do komentarza

To prawda Wojtek,pierwszy od ,,tamtego czasu,, czasami jednak tu zaglądam,ale widzę że nie wiele się zmieniło. Dziękuję kolego u mnie ok,sprzęt nadal smiga,pewnie się czasem mijam że starymi i nowymi burgmaniakami. Pozdrawiam Ciebie również serdecznie i resztę ekipy ...lewa?

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, grota10 napisał:

...ale widzę że nie wiele się zmieniło...pewnie się czasem mijam że starymi i nowymi burgmaniakami...

giphy.gif

 

Ktoś dzisiaj ma ochotę na kółeczko? Np do Gryfina?

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, grota10 napisał:

czasami jednak tu zaglądam,ale widzę że nie wiele się zmieniło.

Wszystkim kolegom którzy twierdzą że od dawna jest źle i poprawy żadnej nie widać polecam wziąć sprawy w swoje ręce. Zaproponować nowe miejsce na spoty, zaplanować ciekawe wyjazdy i zorganizować wspólne imprezy integracyjne w dogodnym dla wszystkich terminie.

Forum jest nasze i grupa ZP też jest nasza. Jeśli sami nie zadbamy O atmosferę i atrakcje to nie miejmy pretensji do innych że czegoś nie zrobili, że nie poinformowali i że nie przysłali listownie zaproszenia.

Dziś jest już pierwsza świetna okazja żeby coś zrobić.

Szable w dłoń i jazda!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

A ja przeglądając internet trafiłem na zaproszenie Szczecińskiego Towarzystwa Strzeleckiego na imprezę na Strzelnicy Borowiec. Na grochówke się nie załapałem, ale postrzelałem z Glocka, Mossberga i CZ 858. Wyniki były bardziej niż zadowalające. Dodatkową atrakcją był dojazd piaszczystą drogą...

IMG_20190503_151753.jpg

IMG_20190503_151739.jpg

IMG_20190503_150921.jpg

IMG_20190503_151554.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...