Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Maj 2019 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie się rozpada, przestańcie wreszcie panikować. Nic się nie rozpada, to wszystko zależy od nas, od nastawienia, chęci, a przede wszystkim czasu którego jak na lekarstwo. Owszem, pojawiło się kilka osób które były i nagle ich nie ma, normalka. Nie wszystkim to pasuje. Myślę że jest nas kilkanaście osób które były, są i będą grupą GZ zawsze. Na Burgmanię prawie nikt nie jedzie ze względu na odległość, no niestety nic nie zrobimy z tym, że dyrekcja się uparła i organizują to blisko siebie, wiadomo - do Warszawy mają rzut beretem. My musimy się ratować jedną majówką, pojedynczymi wycieczkami i spotami. Nie ma się co mazać, jesteśmy zajebiści i tyle.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 godzinę temu, burgifan napisał:

(...) , jesteśmy zajebiści i tyle.

Tajest!

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, burgifan napisał:

jesteśmy zajebiści i tyle.

Nic nie można dodać. Elwis - otwieraj Czerwiec. giphy.gif?cid=19f5b51a5cd68e8b6a6d74754d

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kantos napisał:

Rzelu uwielbiam twój humor!!!!!

???

A piwa/wódki to się nie ma z kim napić.

Na szczęście podobno jeśli w trakcie picia masz włączony FB - to spoko, nie pijesz sam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Będziemy o 14:30 w Wapnicy na rybce potwierdzone Tawerna otwarta

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Dnia 8.05.2019 o 23:49, Urbi napisał:

Oczywiście potwierdzam za Robertem, że VI Majówka Zachodniopomorska odbędzie jak zawsze, we wrześniu.

 

Wojtku No również sobie nie wyobrażam żeby nie było, już nie mogę się doczekać w ciemno do was jadę ?

Odnośnik do komentarza

Jutro o 9.00 z Orlenu w Dabiu kilka 125 i ja lecimy trasa turystyczna do Świnoujścia. Może ktoś ma chęć?

Wysłane za pomocą kuchenki gazowej

Odnośnik do komentarza

Drogi Czemilu, zapominasz że na naszym Forum większość to starzy ludzie, którzy chodzą wcześnie spać - niektórzy nawet z kurami (Waldku, ja nikogo nie potępiam).

Rozumiem porywy młodego  serca, ale ja twój post przeczytałem dopiero przy śniadaniu, po 10.

200w_d.gif

Odnośnik do komentarza

Niestety oferta gastronomiczna Nowego Warpna jest żałosna.

Dziś ok 19 Bar U Magdy był nieczynny ( podobno z okazji Komunii) a w tym drugim panie już sprzątały, i  z pewnym ociąganiem sprzedały mi letnią kawę.

Podobno "w sezonie będzie dłużej". Ale do tego czasu większość potencjalnych klientów może nauczyć się, że nie ma sensu tam jechać.

Odnośnik do komentarza

A w Drogoradzu dostałbyś super kawę z expresu, ciacho. Zostałbyś wysłuchany, nakarmiony, napełniony energią. Podążaj zawsze słuszną drogą.

Wysłane za pomocą kuchenki gazowej

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...