Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Maj 2019 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

 Fajny pomysł, ale widzę że też samotnie .Mimo nędznej temperatury udało  się nakręcić troche km.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Za tydzień w sobotę chcę się wybrać na cały dzień. Nie wiem jeszcze dokąd, ale prawdopodobnie w okolice Niederfinow, czyli plan z drugiego mają. Start 9-9:30, powrót koło 19-20. 

Pamiętacie jak się ze mną jeździ? ?

Zapraszam. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
21 godzin temu, ArtCho napisał:

Za tydzień w sobotę chcę się wybrać na cały dzień. Nie wiem jeszcze dokąd, ale prawdopodobnie w okolice Niederfinow, czyli plan z drugiego mają. Start 9-9:30, powrót koło 19-20. (...)

Niestety, z powodów rodzinnych muszę odwołać ten wyjazd. Zmarł teść mojej siostry i musieliśmy z żoną przestawić swoje plany...

Ale co się odwlecze, to nie uciecze. 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Artur, współczuję. Co do zmiany planów wyjazdowych się nie przejmuj bo i tak nie ma zainteresowania. Może musisz zaplanować ciekawsze miejsca albo załatwić lepszą pogodę. A na Niederfinow to ja kiedyś chętnie bo nigdy tam nie byłem. Troszku daleko ale jak załatwisz pogodę to lecę 

Odnośnik do komentarza

Wyrazy współczucia Artur. Co do wypadu to ja jestem chętny ale raczej poczekam na lepszą aurę, mi dłuższa jazda w temperaturach rzędu 10-12 stopni przyjemności nie daje. Tak więc do zobaczenia na trasie.

Odnośnik do komentarza



Co do zmiany planów wyjazdowych się nie przejmuj bo i tak nie ma zainteresowania. Może musisz zaplanować ciekawsze miejsca albo załatwić lepszą pogodę.


Nie wszyscy mają wolne w tym czasie. Ja napewno bym pojechał w innym terminie niż ten co był.
ArtCho wyrazy współczucia.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Tak się trochę zastanawiam (nie wiem po co, bo i tak Świata nie zmienię) nad tymi planami wycieczek jednodniowych. Nasz główny organizator wycieczek Artur zazwyczaj ma wolne w dni powszednie co nie wszystkim pasuje a w dni wolne (weekendy) zazwyczaj poświęca się rodzinie. Czy to źle? Ja się cieszę, że mogę skorzystać czasem z Jego propozycji choć często kosztem urlopu z pracy ale sam nie organizuje wycieczek w dni wolne i nikt z Was też ich nie organizuje. Brak nam organizatora(ów) weekendowych wypadów. Zamiast marudzić, że Artur znowu coś zaplanował dla nas w nieodpowiednim terminie to może sami pomyślimy o wycieczkach. Brak nam pomysłów a jak ktoś coś wymyśli to jest be. 

Odnośnik do komentarza



Tak się trochę zastanawiam Zamiast marudzić, że Artur znowu coś zaplanował dla nas w nieodpowiednim terminie to może sami pomyślimy o wycieczkach. Brak nam pomysłów a jak ktoś coś wymyśli to jest be. 


A kto marudzi? Napisałeś wcześniej że niema zainteresowania Artura wycieczką moim zdaniem jest zainteresowanie i to duże tylko nie deklarują się ludzie bo nie mogą w tym czasie uczestniczyc z różnych powodów i nikt niema o to pretensji

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Tak Roman, zainteresowanie ogromne nawet. Po wpisie Artura, że jednak wycieczka się nie odbędzie w podanym terminie dwie osoby wpisały, że jednak nie ten termin i nie ta pogoda. 

Mój wpis nie dotyczy tylko tej jednej sutuacji a marudzenie jest zawsze, jak nie na forum to w kuluarach. 

Oczywiście mogę się mylić i nie doczytałem dobrze wątków wycieczkowych, w których jest mnóstwo pomysłów na mini wyprawy czy też krótsze wycieczki krajoznawcze. 

Może to właśnie ja marudzę a cała reszta jest zadowolona - taka ewentualność też wchodzi w grę. 

 

Odnośnik do komentarza

W niedzielę Artur podał pomysł, a w poniedziałek - z przyczyn obiektywnych - odwołał, więc niewiele było czasu żeby wyrazić zainteresowanie wyjazdem, a co dopiero skrytykować pomysł, trasę, pogodę i uczestników.

A życie toczy się również poza Forum. ?

giphy.gif

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Oczywiście, że życie toczy się poza forum bo jakby mogło być inaczej. Całe szczęście. Jednak wchodząc na forum i oczekując na propozycję wycieczki można jedynie pomarzyć. 

Ja to taki kibic trochę z dala, więc może lepiej nich się nie w... ale po to chyba jest forum, znowu się mylę? 

Ale ja jakiś gupi jestem ?

Gdzie Ci nowi (już zarejestrowani) czy też przyszli forumowicze mają szukać atrakcji wyjazdowych? Na kogo mają liczyć, żeby ktoś pokazał fajne trasy i widoki? Poza forum? Tam gdzie też życie się toczy? 

Spoko, ja sobie radzę doskonale z wycieczka ale jak czytam, że GZ już nie ma, że GZ się rozpada to mnie kuźwa lekko trafia, bo jak ma się nie rozpadać jak życie toczy się poza forum. 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Co wy tak narzekacie, ja nie mam skuta przed sezonem. Ale za to Zosia ma kuchnie i łazienkę. e682a35c05c85229cfd6bcbae48b9128.jpg


 

Odnośnik do komentarza

Maj to najlepsze pytanie, czy w tym roku będziemy mieli Majówkę? Orientuje się ktoś? Pytanie zrodziło mi się, ponieważ wiem, że zdecydowana większość z nas nie wybiera się na Burgmanię. Fajnie byłoby choć raz w roku zintegrować się wspólnie.

Z innej beczki - chciałem jutro na spota się pojawić, nawet planowałem od razu do roboty na 2oo pojechać, ale z tego co widzę to ma padać już od 3 w nocy, potem przez cały dzień aż do 21, więc znów lipa a pojeżdżeniem.

9 godzin temu, bilety napisał:

ja nie mam skuta przed sezonem
 

Marku, co się stało?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Godzinę temu, burgifan napisał:

Marku, co się stało?

Jak już napisałem nie mam skuta, szukam czegoś żeby pojechać na Burgmanię.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
1 godzinę temu, burgifan napisał:

Maj to najlepsze pytanie, czy w tym roku będziemy mieli Majówkę? Orientuje się ktoś? 

Nie może być inaczej, będzie Majówka jak co roku we Wrześniu. ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
3 godziny temu, Robsson napisał:

Nie może być inaczej, będzie Majówka jak co roku we Wrześniu. ?

Oczywiście potwierdzam za Robertem, że VI Majówka Zachodniopomorska odbędzie jak zawsze, we wrześniu.

Szczegóły niebawem w odrębnym temacie...

Odnośnik do komentarza

Marku sorka że drążę temat, czy sprzedałeś beemkę? Czy to zdjęcie mówi mi, że pojechała do naprawy, albo cuś?

 

Odnośnik do komentarza
Dnia 8.05.2019 o 00:07, Robsson napisał:

jak czytam, że GZ już nie ma, że GZ się rozpada 

a gdzieś to wyczytał...może jakaś bibuła krąży...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...