Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kawały, dowcipy, wrzutki :)


Rekomendowane odpowiedzi

jedzie motocyklista 220 km/h. patrzy wrobelek i go potraca.motocyklista zawozi go do domu,daje klatke , jedzenie i picie.rano wrobelek wstaje. patrzy kraty woda jedzenie. kurde zabilem motocykliste

Odnośnik do komentarza

Super.  Jako że nie lubię kopaczy to mam zasadę obejrzeć TYLKO pierwsza połowę. Polecam wszystkim to rozwiązanie. Chroni nerwy i serce.

Odnośnik do komentarza

Spacerując dziś z Diabłem zobaczyłem na pobliskiej stacji cennik i... od razu skojarzyłem z "szatańskim" autobusem 666, który przez lata jeździł na półwysep Hel, ale ostatnio zaczął... uwaga... "obrażać uczucia religijne"... więc została wymuszona zmiana numeracji... Teraz jest 669... ;) Tak, to nie jest żart, choć właściwie jest i to jest chyba najsmutniejszy żart...

Ciekawe czy teraz też podniosą się głosy, że osr...ajtek obraża uczucia religijne...??? Taki żart... ;)

Zaznaczam, że to jest żart a nie pole do "dyskusji" o uczuciach takich czy innych...

image.thumb.png.9ee0430400043aafd60fec78173499de.png

Odnośnik do komentarza

Oprócz śmiesznego języka, choć z 2 strony, to polski jest śmieszny dla Czechów, Czesi, to niezwykle mądry i mający ogromny dystans do siebie i życia naród. Od lat traktujemy Czechów z góry a to my powinniśmy się uczyć od nich...

Tymczasem, aby było w temacie, polecam polsko-czeski słownik na wesoło.

 

Odnośnik do komentarza

maz do zony po slubie mam trzy zyczenia  sniadanie  rano obiad w poludnie i kolacja wieczorem czy bede w domu czy nie na to zona ja tez mam trzy zyczenia sex rano sex w poludnie i sex wieczorem ze wzgledu czy bedziesz w domu czy nie

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Teraźniejszość. Trochę śmieszne ale bardziej smutne.
543bffc6e2668f41261aa6ee0727454c.jpg

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, EndriuBis napisał(a):

Dobre 😂 tylko jeszcze powiedz mi @Nazir-ku jak u licha mam wytachać Burgmana na 5 piętro ? 🤔 🤣

Anndżejku - to je proste: w tajlach!!😜

Nojpiyrw seblyc plastiki potym seblyc reszta - wiela dosz rady wciś na wierch a po tym słóż wszyjsko.

Pamiyntej ło drobiazgach cobyś niy pomylił skłodajonc spowrotem☝️

Aaa.. i potym łozbier to zaś, i słoż  squta pod famiylokiem a niy w doma cobyś zaś niy musioł sie mynczyć☝️😁

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...