Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kawały, dowcipy, wrzutki :)


Rekomendowane odpowiedzi

@cezzar nic się chłopu nie stało to można się pośmiać. Zauważ sytuację.  Na przejściu dla pieszych jest pies 🙂, samochód hamuje, a gostek na skuterze praktycznie nie zwalnia. Nikt mu winny nie jest, pretensje może mieć tylko do siebie, ale szczęścia też kupę. Przy okazji zobacz jak porządnie miał zapięty kask. 🙃 nie jednemu w takiej sytuacji źle zapięty lub nawet wcale nie zapięty kask by spadł z głowy. 🙂

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za wyjaśnienie sytuacji 😉 ale mimo wszystko jestem cały czas zdania, że "nie śmiej się bratku z czyjegoś upadku". 🙂

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wszyscy martwicie się tym skuterzystą co się zagapił.( jego błąd to i cierpi ) A nikt nie zwrócił uwagi jaki stres miał ten psiak .Musiał szybko uciekać ze strachu a był inwalidą bez tylnej łapki. I to jego mi żal

Odnośnik do komentarza

przychodzi baba do lekarza i mowi panie doktorze codziennie o 7 rano sie wyprozniam lekarz mowi to bardzo dobrze a kobieta tak ale budze sie o 8 rano

Odnośnik do komentarza

ty juz mnie nie kochasz-wzdycha dziewczyna jadaca z chlopakiem przez las na motorze   alez kocham cie dlaczgo tak uwazasz ? bo zawsze w tym zagajniku psul ci sie motocykl

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
3 godziny temu, cezzar napisał(a):

Arturowi chodziło chyba o to, że nie wszyscy mają bezawaryjne hondy 😁

Nooooooooooooooooooo ale teraz właśnie trafiłeś 😒

Powrót z Wa-wy na lawecie (przynajmniej ciepło było 🤣 )

I jak to mówią Działało , Działało aż się zes....ło 😡

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...