Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kawały, dowcipy, wrzutki :)


Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, arturo-bb napisał(a):

....Powrót z Wa-wy na lawecie (przynajmniej ciepło było 🤣 )

o matko, Artur 🙄  zawsze byłem zdania że największą wadą Silver Winga (SW-T) jest brak podestów dla pasażera i brak podgrzewania kanapy. 😉 ale żeby lawetę wzywać, bo zimno ?  🤫 to się mi w głowie nie mieści  🤣

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, EndriuBis napisał(a):

o matko, Artur 🙄  zawsze byłem zdania że największą wadą Silver Winga (SW-T) jest brak podestów dla pasażera i brak podgrzewania kanapy. 😉 ale żeby lawetę wzywać, bo zimno ?  🤫 to się mi w głowie nie mieści  🤣

Nie straszcie, po świętach jadę zakupować koledze zanabywać sześćsetę. Ale on tego nie przeczyta.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I ta którą kupujesz nie ma pewnie nalotu 150 tys. 😉

No jak pech to pech.

Miałem zmieniać na inny tak na urodziny ( 60 jak by kto pytał 😜 )

A trzeba szybciej 😒

Jak żyć ?  🤣

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Artur, masz moje wsparcie. Zmiany w życiu są potrzebne Szukamy ADV?

A żeby nie było, że offtop, to taki miły widoczek na czasie

6bb9960782d02b756aad9a23086e9a2c.jpg

Odnośnik do komentarza
Wrzucę tu, bo jest dość śmieszne.


Ale chociaż prawdziwe skutery …
;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza

spotykaja sie dwie pchly jedna trzesie sie i jest strasznie przemarznieta. a czemu sie tak trzesieS

SPOTYKAJA SIE DWIE PCHLY. JEDNA SIE TRZESIE  I JEST STRASZNIE PRZEMARZNIETA . CZEMU SIE TAK TRZESIESZ.A BO PRZYJECHALAM TU W WASACH MOTOCYKLISTY I STRASZNIE  MNIE PRZEWIALO. TO NA DRUGI RAZ ZROB TAK JAK JA . SKACZE SOBIE NA LOTNISKO UPATRUJE STEWARDESE, WSKAKUJE JEJ POD SPODNICZKE WCHODZE POD MAJTECZKI I CALA PODROZ SPIE W CIEPLYM PRZYTULNYM LASKU . OK TAK ZROBIE. SPOTYKAJA SIE NA DRUGI ROK I SYTUACJA SIE POWTARZA ,TAMTA PCHLA TRZEPIE ZNOWU Z ZIMNA  . I CO NIE SKORZYSTALAS Z MOICH RAD . ZROBILAM DOKLADNIE JAK MOWILAS , POSKAKALAM NA LOTNISKO ZNALAZLAM STEWARDESSE  WSKOCZYLAM POD SPODNICZKE POD MAJTECZKI ZNALAZLAM CIEPLY LASEK I ZASNELAM . A JAK SIE OBUDZILAM BYLAM W WASACH MOTOCYKLISTY

Odnośnik do komentarza

Lekarz do pacjenta na stole operacyjnym:

- Będzie pana dziś operować student medycyny w ramach egzaminu praktycznego. 
Pacjent przerażony:

- Jak to???!!! A jak mu się nie uda ??? 

- No to nie zda!

Odnośnik do komentarza

przychodzi klient do sklepu i kupuje paczka,nastepnie wysysa nadzienie rurka od dlugopisu a reszte wyrzuca.sytuacja powtarza sie kilka dni.w koncu sprzedawczyni mowi. pan chyba jest motocyklista  . no tak a skad pani wie .a bo pana motor stoi przed sklepem

Odnośnik do komentarza

jada na jawie trzej koledzy. z przodu kierowca jakala i szymon.jada sobie 100km/h. jakala szyyyyyy szyyyyy kierowca szybciej 120  znowu jakala szyyyy  szyyyy jada 140 jakala poraz kolejny  jakala szyyyyy szyyyy kierowca pyta szybciej jakala sie przelamal szyymon spadl

Odnośnik do komentarza

konferencja naukowa, wypowiada sie lekarz dobrze miec kochanke, bo to oczyszcza krew .po nim zabiera glos  psycholog. dobrze miec kochanke bo to pomafga odreagowac stres  . jako ostatni wypowiada sie motocyklista dobrze miec kochanke . zona mysli ze jestem u kochanki ,kochnka mysli ze jestem u zony  a ja ide pojezdzic motocyklem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...