Skocz do zawartości
Forum Burgmania

VI Leniwiec nad Niegocinem


Campto

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

My z Agatą ruszamy z Wawy autem w środę 15.08 przed południem. Jak by ktoś chciał, to mamy 2 miejsca wolne. Na upartego 3, ale ciasno. :)

Odnośnik do komentarza
Dnia 6.08.2018 o 15:38, Saper napisał:

Za Siedlcami w Bielanach-Wąsach jest muzeum, które zamierzam odwiedzić, bo jeszcze tam nie byłem. Przejeżdżałem niejednokrotnie, a nie byłem, więc trzeba to naprawić.

Jeżeli chcesz, to od Siedlec możemy polecieć razem, co do dokładniejszego ustalenia czasu spotkania to się zdzwonimy.

Saperku, mając na uwadze Twoje silne potrzeby zwiedzania to jak Cie najdzie zobaczyć coś w Wawie to tym razem odpuść. Planowana jest parada WP, ale tym razem na Wisłostradzie. Jak się łatwo domyśleć będzie ona zamknięta dla ruchu a na mostach może być sajgon bo nie będzie na nią zjazdów.

Do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza

Kamil, wiem o tej "szwancparadzie" i domyślam się do czego doprowadzi w "Stolycy",  mając to na uwadze, nawet przez myśl mi nie przeszło aby się tam pchać, będę pomykał po "staremu" czyli Siedlce, Zambrów itd.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No jakby to powiedzieć.....Biorąc pod uwagę czas jaki minął od tego USG, to czy to Gieńki macica czy Orła wątroba to na pewno będzie widać na Leniwcu. :)

A co do Leniwca to proszę przyjeżdżających zgłaszać się na recepcji z hasłem " na zlot motocyklowy". Tam już wszystko wiedzą i poprowadzą gdzie trzeba.

Odnośnik do komentarza

prośba do grupy mazowieckiej która będzie na miejscu wcześniej niż piątek, o zarezerwowania miejsca na 2 namioty w "wesołym zakątku" jak rok temu ;-). dla mnie i sir blacka ( nie przestanie mnie śmieszy ta dziwna ksywa). z góry dzięki za ogarnięcie tematu i do zobaczenia w piątek rano !!!

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Godzinę temu, kazak napisał:

prośba do grupy mazowieckiej która będzie na miejscu wcześniej niż piątek, o zarezerwowania miejsca na 2 namioty w "wesołym zakątku" jak rok temu ;-). dla mnie i sir blacka ( nie przestanie mnie śmieszy ta dziwna ksywa). z góry dzięki za ogarnięcie tematu i do zobaczenia w piątek rano !!!

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

Się obaczy.

My już wyjechaliśmy. GPS podpowiada ze będziemy w czwartek po poludniu.

20180814_141355.jpg

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, orzeł napisał:

My już wyjechaliśmy. GPS podpowiada ze będziemy w czwartek po południu.

:D  No i fajnie. Orzeł, a z tyłu ciągniesz takie coś:

 

 

woz 1.jpg

Odnośnik do komentarza
Się obaczy.
My już wyjechaliśmy. GPS podpowiada ze będziemy w czwartek po poludniu.
20180814_141355.thumb.jpg.7f2a398a47bab46f9a2730a536f2e93d.jpg

Tylko na fotoradary uważajcie



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, orzeł napisał:

Się obaczy.

My już wyjechaliśmy. GPS podpowiada ze będziemy w czwartek po poludniu.

20180814_141355.jpg

 

Poczekajcie!!!

Skocze jeszcze po nat i może polecimy razem?

CAM00941.jpg

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Kamil napisał:

Poczekajcie!!!

 

Godzinę temu, Andrzej.S napisał:

poczekajta

 

48 minut temu, basia-janek napisał:

zaczekajcie

Ja tam na nikogo nie będę czekał:naughty: , po prostu rano wsiadam na moplika i jadę, jak nie zdążycie to trudno :Jumpy2:, zobaczymy się na miejscu :clap2:.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Do ostatniej chwili nie widziałem czy uda mi się z Wami spotkać na Leniwcu w tym roku. Udało się, w piątek rano ruszam do Giżycka. Oczywiście w planach sobotnie wiosłowanie. Już się cieszę i nie mogę doczekać bo czas odświeżyć wspomnienia z pierwszej edycji. Do zobaczenia.

EDIT: Rusza ktoś z Warszawy ( lub jedzie ktoś przez Warszawę) w piątkowy poranek ?

abu2etav.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie ma co rezerwować miejsc na namioty bo nasz kącik tym razem będzie cały wesoły. A tym co już wyruszyli to życzę szerokości i jak najmniej ciężarówek. Żeby Was nie blokowały w tych super szybkich furach.

 

 

Wysłane z mojego PRO 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...