Skocz do zawartości
Forum Burgmania

VI Leniwiec nad Niegocinem


Campto

Rekomendowane odpowiedzi

A ja poproszę o dopisanie mojego szanownego kolegi mechanika Piotrka ;-)

A że sam św gupio wymyślił ksywę na forum to niech będzie "Sir Black"

 

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie daje mi spokoju pomysł Kordziuka z zeszłego roku aby "spłynąć kajakiem", myślę, że jeżeli byłoby więcej chętnych to można go zrealizować. Może nie najdłuższą trasą, ale 2-2,5 godzinki wystarczą.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
22 godziny temu, Saper napisał:

Nie daje mi spokoju pomysł Kordziuka z zeszłego roku aby "spłynąć kajakiem", myślę, że jeżeli byłoby więcej chętnych to można go zrealizować. Może nie najdłuższą trasą, ale 2-2,5 godzinki wystarczą.

Ale myślicie o spływie np. Krutynią czy o rejsie kajakiem po jeziorze?

Odnośnik do komentarza

Ja miałem na myśli spływ Krutynią, tym bardziej, że w ubiegłym roku przejeżdżaliśmy przez Uktę i widać było, że są w stanie wyposażyć "większą wycieczkę", kajaków było sporo.

Odnośnik do komentarza

Najlepsza trasa byłaby taka około 2-2,5 godziny, żeby nie być uwiązanym cały dzień do kajaka, poza tym powinien tam być cień i przyjemny chłodek.

Odnośnik do komentarza

No właśnie, dlatego na rzece w cieniu drzew będzie można zaznać ochłody.

 

 

Poszperałem i tak,

można dojechać do Ukty (z Giżycka około 55 km) i dalej popłynąć kajakami na trasie Ukta - Nowy Most. Długość trasy to około 9 km i przepłynięcie zajmuje około 2-3 godzin, czyli mieści się w założeniach, trasa podobno rekreacyjna i zacieniona, czyli Ok, bo przecież będzie Andrzej S. znaczy gorąco :msn-wink: .

Szczegóły >> KLIK<<

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dnia 20.06.2018 o 12:59, Saper napisał:

No właśnie, dlatego na rzece w cieniu drzew będzie można zaznać ochłody.

można dojechać do Ukty (z Giżycka około 55 km) i dalej popłynąć kajakami na trasie Ukta - Nowy Most. Długość trasy to około 9 km i przepłynięcie zajmuje około 2-3 godzin, czyli mieści się w założeniach, trasa podobno rekreacyjna i zacieniona, czyli Ok, bo przecież będzie Andrzej S. znaczy gorąco :msn-wink: .

Szczegóły >> KLIK<<

   Polecam, kilka razy korzystałam i były to bardzo dobrze zorganizowane spływy: https://www.kajaki-mazury.pl/splywy-kajakowe/atrakcje/mikolajki-okolice,ad55

bardzo fajny spływ  blob.png.209cd9edee1393cc0ad04ace926d6060.png  lubblob.png.24cd29fa9da391396cf409314d47106a.png 

 Można też inne, warto poczytać. 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wanda, oczywiście Was dopisuję.

Co do spływu Krutynią. Wszystko jest do ogarnięcia, tylko aby podać szczegóły potrzebuję przede wszystkim ilość osób chętnych. Od tego w dużej mierze zależy cena.Szacunkowy koszt samego spływu( wynajęcie kajaków z dowozem i odbiorem + transport na miejsce startu z miejsca mety) około 50 - 60 zł. Przewidywany czas spływu około 3 godzin. Rezerwacja konieczna bo to sobota weekendowa. 

Bardzo proszę o deklarację chętnych. Tylko proszę o przemyślane decyzje aby nie było tak, że zrobię rezerwację na 20 osób a pojedzie 5.

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ziuta myśli, ja spływami
Proszę o wpisanie na listę

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Trochę się zastanawiałam czy damy radę czasowo, nie ma co się zastanawiać trzeba działać :) 

Proszę o dopisanie do listy Wrzonia i mnie na kolejny Leniwiec i z automatu na spływ :) 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...