Skocz do zawartości
Forum Burgmania

VI Leniwiec nad Niegocinem


Campto

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Saper napisał:

Lista na spływ:

1. Saper

2.

Lista na spływ, się powiększa:

  1. Saper
  2. Jaco
  3. Andrzej S.
  4. Ewik
  5. Wrzonio
  6.  

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nad Krutynią. Jakieś 15-20 lat temu.

Krytyń - ryby 008.jpg

Zdjęcie0030.jpg

17 godzin temu, Saper napisał:

Lista na spływ, się powiększa:

  1. Saper
  2. Jaco
  3. Andrzej S.
  4. Ewik
  5. Wrzonio
  6.  

 

Lista na spływ, się powiększa:

  1. Saper
  2. Jaco
  3. Andrzej S.
  4. Ewik
  5. Wrzonio
  6. Agata
  7. Jack

 

 

Odnośnik do komentarza

Saperku nie zapomnij o kordziuku i dorce tez byśmy splyneli w tak miłym towarzystwie

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dobra, dobra :D.

Lista na spływ, się powiększa:

  1. Saper
  2. Jaco
  3. Andrzej S.
  4. Ewik
  5. Wrzonio
  6. Agata
  7. Jack
  8. Dorka
  9. Kordziuk
  10.  
Odnośnik do komentarza

Fajnie by było coś łykać na tym strumieniu ale kto nas dostarczy

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka

Sławek myśl może konia trzeba zaprzegac

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Ja jednak wolę tam pojechać skuterem i skuterem wrócić, np. inną trasą, poza tym na wodzie przyjmować %, to nie jest najlepszy pomysł.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Ja jednak wolę tam pojechać skuterem i skuterem wrócić, np. inną trasą, poza tym na wodzie przyjmować %, to nie jest najlepszy pomysł.
O i to jest zajebisty pomysł

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Saper napisał:

Dobra, dobra :D.

Lista na spływ, się powiększa:

  1. Saper
  2. Jaco
  3. Andrzej S.
  4. Ewik
  5. Wrzonio
  6. Agata
  7. Jack
  8. Dorka
  9. Kordziuk
  10.  

My się dopisujemy 2 kajaczki bo będziemy z dzieciakami:

11.Termi_N+Wiktoria

12. Wiolka+Maksymilian

Odnośnik do komentarza

Sławek przepraszam bardzo ale nie będziemy mogli poleniuchowac 18go wskoczylo nam wesele na którym być musimy. Och jak mi smutno to druga impreza w tym roku którą musze odpuścić

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Oczywiście życzę kolegom Udanego i Fajnego  LENIUCHOWANIA, a przede wszystkim FAJNEGO SPOTKANIA :) 

 Ja tak trochę od siebie ;) bardzo fajna sprawa i przygoda spływ Krutynią, jeżdżę tam co roku nawet kilka razy jak sie uda :) . Tyle że ja zaczynam od samej Wsi Krutyni, ja jeżdże też zawsze do tego samego gościa WIECZOREK , :blushing: ( jeżeli to komuś przeszkadza, czy nie zgodne z regulaminem to proszę o edytowanie posta, ewentualnie mogę podać nr, tel na priv wiadomość  )  ma miejsca parkingowe, wc, nawet wynajmuje pokoje, zawożą na miejsce spływu odbierają po spływie, oczywiście jak chyba każdy we wsi tam ;) uważam że jest lepiej zacząć od jeziora Krutyńskiego, jak jeszcze tam dowożą. A od Utky to ta rzeczka jest węższa, kiedyś płynałem to nie byłem zachwycony :(  , ja zawsze spływam od jeziora do Rosochy - tyle nie wiem czy teraz dowożą do jeziora, bo od kwietnia się tam zmieniło bo teraz zrobili tam Rezerwat przyrody i nie wiem jak jest :blushing: ( ale ogólnie rzeczka jest od początku szersza, płynie się przez las i jak wszędzie są drzewa po brzegach, także jest cień, ale jak bedzie słońce to nie unikniecie opalenizny, zawsze te słońce dopadnie nad wodą. Jest trochę przystanków można się gdzieś przytrzymać na przerwę przy plaży czy na polance, są po drodze ze 3-4 Bary na małe co nieco ;) !piwko  i tak na luzie to płynie się nawet 3-4 godziny też zależy jakie długie przerwy ;)  jest SUPEROWO  :) 

Tyle że macie troszkę więcej km od Giżycka do Krutyni chyba ze 20 km, bo trzeba przez na Ryn i Mrągowo jechać i przez Piecki. Ale też fajnie bo wycieczka krajoznawcza ;) w rynie jest Zamek, w Mrogowie mozna zajechać do 

- Muzeum sprzętu wojskowego

- Mrongoville - miasteczko westernowe,  namiastka Dzikiego Zachodu

a w Pieckach na coś słodkiego  Lody, Kawę czy Deser ( jest taka lodziarnia przy drodze ) 

I tak kilka fotek z Krutyni kto jeszcze tam nie był ;) 

d8jf6Rl.jpg

3i1kI4m.jpg

vKnYpSA.jpg

3dxSuhW.jpg

Pi4rbrQ.jpg

Q4tNgi9.jpg

uKm0rZy.jpg

FD9JvUy.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Poprosimy o dopisek do listy kajakowej (nie wiem jaka juz jest kolejność): nat i Kamil.

Saperku odnośnie złych % nad wodą myślę, że to zwykłe gusła i zabobony ;) 

Odnośnik do komentarza

czy kolega Kordziuk na pewno zapisał się na kajak? A torebkie z boją ratunkową na telefon to ma ? :-)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak tak dalej pójdzie to będzie najtrzeźwiejszy leniwcowy piątkowy wieczór w historii. :) 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Campto napisał:

Jak tak dalej pójdzie to będzie najtrzeźwiejszy leniwcowy piątkowy wieczór w historii. :)

Jak to mówią: można,.. można ;) 

Jak czas pozwoli i będę w domu, :unsure: to może zajadę w odwiedziny do WAS  

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Campto napisał:

Jak tak dalej pójdzie to będzie najtrzeźwiejszy leniwcowy piątkowy wieczór w historii. :) 

Ale za to sobota wieczór ...... niekoniecznie. :drunk::D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No dobra jak tak wszyscy płyną to ja też. Przełamałam strach przed skuterem, to może i przed wodą i kajakiem sie uda

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Sławku poproszę o dopisanie do listy Leniwców mojej Agi, i obydwoje także z chęcią wybierzemy się na spływ kajakowy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...