Skocz do zawartości
Forum Burgmania

VI Leniwiec nad Niegocinem


Campto

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 3 lipca 2018 o 20:16, kazak napisał:

czy kolega Kordziuk na pewno zapisał się na kajak? A torebkie z boją ratunkową na telefon to ma ? :-)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

Tym razem bierze kilka sztuk telefonów :) 

Odnośnik do komentarza

Tak Saperku niestety nie sklonuje się ale jestem na blusie w Suwałkach

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W tym tygodniu piątek- niedziela, leniuchy wejdź na forum i jedz z Paulą. Jest zajebiście, jedzcie.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

wpadłem. kicha. udupiony jestem w ten weekend bo dzieciaki jadą na obóz... no nic next time

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Kazak to wbijaj na Bluesa ;)

wpadłem. kicha. udupiony jestem w ten weekend bo dzieciaki jadą na obóz... no nic next time

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka




Wysłane z mojego E6633 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A szkoda macie czego żałować

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

jest szansa że Piotrek weźmie młodego i dołączy w sobotę... Ale to się jeszcze sprawa musi rozwinąć. ja niestety w niedzielę 5 rano będę kwitł pod stadionem więc cały dzień zwalony. ani sobota ani niedziela do wykorzystania

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Dnia 3.07.2018 o 23:04, Campto napisał:

Jak tak dalej pójdzie to będzie najtrzeźwiejszy leniwcowy piątkowy wieczór w historii. :) 

A tak właściwie to około której byłby ten spływ? To będzie piątek tak, więc osoby ruszające z domu muszą jakoś drogę rozplanować.

Odnośnik do komentarza

Kamill, spływ :boat:  będzie w sobotę , a piątek :eek: najtrzeźwiejszy :pepsi:, bo w sobotę !scooter "cza za fejere wlyźć" .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Dnia 6.07.2018 o 20:49, Saper napisał:

Kamill, spływ :boat:  będzie w sobotę , a piątek :eek: najtrzeźwiejszy :pepsi:, bo w sobotę !scooter "cza za fejere wlyźć" .

Grzesiu. Przepuszcze cztery razy przez "sito" to i może wyjdzie bezprocentowa. I w sobotę bedzie można jeździć  bez stresowo.

p.s ( taxówą)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to teraz szczegóły naszego spływu:

Wybrałem trasę:  Krutyń - Ukta. Trasa o długości 13 km - jej przepłynięcie zajmuje ok. 3 - 4 godziny.

Przez ten etap szlaku poprowadzi nas głównie Rzeka Krutynia. Jest to jeden z najłatwiejszych i najprzyjemniejszych odcinków trasy. Startujemy z Krutyni i po około kilometrze dopływamy do młyna wodnego gdzie musimy przenieść kajaki. Łagodny nurt i szerokie koryto rzeki sprawiają, że poruszanie się tym odcinkiem nie przysparza żadnych trudności, bez obaw można oddać się nurtowi i podziwiać wspaniałą roślinność okalającą nie tylko oba brzegi ale również występującą na dnie rzeki, tak bujną, że niejednokrotnie na jej powierzchni tworzy grube, zielone dywany, które z kolei są chętnie zasiedlane przez stada różnobarwnych ważek, widok iście bajkowy. Rzeka niesie nas na przemian przez dziki krajobraz i nieliczne zabudowania, okryte drzewami brzegi i rozległe łąki. Szybko i często zmieniający się krajobraz nie pozwala na nudę. Rzeka przeprowadza nas również przez panoramy tutejszych wiosek i liczne pastwiska odcięte od wody pasmem trzcin. Mijamy wieś Wojnowo i dopływamy do Ukty gdzie na lewym brzegu rzeki  przed drogowym mostem kończymy spływ.

W cenę wliczone są koszty wynajmu kajaków wraz z osprzętem – wiosła ( lekkie , aluminiowe ), kamizelki oraz transport kajaków na miejsce startu, odbiór z miejsca ukończenia, transport do miejsca startu oraz parking dla naszych sprzętów.

I teraz najważniejsze -  cena: 50 zł za wszystko!!!  !OKK!V!jump

Co Wy na to??

Tu podaje filmik z trasy: 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No ni hu hu,Sławek, nie wierzę, że sam to wszystko wymysliłes i napisałeś. :)

ja płynę, płynę, chwytam w żagle wiatr :) Znaczy podoba mi się. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
12 godzin temu, Campto napisał:

No to teraz szczegóły naszego spływu:

Wybrałem trasę:  Krutyń - Ukta. Trasa o długości 13 km - jej przepłynięcie zajmuje ok. 3 - 4 godziny.

Przez ten etap szlaku poprowadzi nas głównie Rzeka Krutynia. Jest to jeden z najłatwiejszych i najprzyjemniejszych odcinków trasy. Startujemy z Krutyni i po około kilometrze dopływamy do młyna wodnego gdzie musimy przenieść kajaki.

 

 

Za przeniesienie kajaków z dwa lata temu płaciłam 5 zł, tylko trzeba mieć drobne, panowie  nie mieli wydać :w00t:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 godzinę temu, Ewik napisał:

Za przeniesienie kajaków z dwa lata temu płaciłam 5 zł, tylko trzeba mieć drobne, panowie  nie mieli wydać :w00t:

Ewunia, toż to czyste lenistwo i pełna rozpusta. !w00t

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...