Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Maj 2018 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Wybrał wersję pod namiotem. :D

12 godzin temu, dr.big napisał:

Jaki to był serwis? Wal śmiało "po oczach" ;) ...

W Szczecinie jest jeden serwis hondy. 

I nie ma szczęścia do przykręcania, a właściwie niedokrecania śrub. W Malagucie po wymianie opony nie dokręcił śruby od cybanta spinajacego kolektor z wydechem i dziwiłem się, ze dźwięki wydaje, jakbym jechał Junakiem. W SWT - dobrze, że Maciek za mną jechał, bo bym zgubił niedokręcony tłumik. A w obecnym Silverze, po wymianie opony, skręcił rura-tłumik przerdzewialymi śrubami... Tak więc ta laga, to czwarty raz. Ale nie złapałem za rękę, więc nie będę robił dymu...

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, ArtCho napisał:

Wybrał wersję pod namiotem. :D

W Szczecinie jest jeden serwis hondy. 

I nie ma szczęścia do przykręcania, a właściwie niedokrecania śrub. W Malagucie po wymianie opony nie dokręcił śruby od cybanta spinajacego kolektor z wydechem i dziwiłem się, ze dźwięki wydaje, jakbym jechał Junakiem. W SWT - dobrze, że Maciek za mną jechał, bo bym zgubił niedokręcony tłumik. A w obecnym Silverze, po wymianie opony, skręcił rura-tłumik przerdzewialymi śrubami... Tak więc ta laga, to czwarty raz. Ale nie złapałem za rękę, więc nie będę robił dymu...

Ja jak zmieniałem opony w Bandicie to koła odkręciłem zawiozłem do Wyrwy na Zielonogórską zmienili wyważyli od ręki i przykręciłem I ma razie nie mam pretensji !scooter

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, KriSSo napisał:


Zasadniczo, to padło na Ciebie . 

Krzysiu   na pewno nie ja ! Widziałbym to i czuł przy dokrecaniu  a w hondzie powinni poinformować  Artura że  bylo coś nie tak  przed ich robotą  a skoro nie mówili  to można  się  domyślić

Lata ktos jutro gdzieś  dalej?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
10 minut temu, Kamil an400 napisał:

Ja jak zmieniałem opony w Bandicie to koła odkręciłem zawiozłem do Wyrwy na Zielonogórską zmienili wyważyli od ręki i przykręciłem I ma razie nie mam pretensji !scooter

 

A zdejmowałeś kiedyś tylne koło z Burgmana?  !sciana Podobnie zdejmuje się z Malaguta i z Silvera oraz SWT - trzeba rozebrać pół pojazdu. Jak nie masz warunków, albo sprzętu, to nidyrydy samemu. W Varadero też sam zdejmowałem koło przednie i tylne żeby wymienić opony i wiozłem na Zielonogórską (albo jeszcze wcześniej na Szeroką, bo tam kiedyś robili takie rzeczy). To paranoja, żeby robić wszystko samemu tylko dlatego, że nie można polegać na warsztacie. Oczywiście ile mogę, tyle robię sam. Ale mamy wielu kolegów, którzy się nie znają, nie potrafią, albo nie chcą robić samemu. I to dopiero jest ambaras: zostawiasz motor i masz niepodokręcane śrubki... 

Nie twierdzę, że to zły mechanik. Myślę, że system w którym pracuje zaburza rytm pracy: ma rozebranych kilka motocykli, zacznie coś robić i ma telefon, albo klient, albo ktoś od niego coś chce, wraca do innego pojazdu, coś zrobi, znowu telefon, potem wraca do tego pierwszego i nie pamięta, co zrobił. Taka strassendiagnose 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Rogierro napisał:

Czyżby ktoś z GZ wybierał się już na Burgmanię??? emoji12.png
f1717a978e26c72f14009b3b14f7f207.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wiadomo, Burek to Burek, zawsze da radę :)

Ale buty ma gość typowo motocyklowe, bezpieczne ;)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ArtCho napisał:

I nie ma szczęścia do przykręcania, a właściwie niedokrecania śrub. W Malagucie po wymianie opony nie dokręcił śruby od cybanta spinajacego kolektor z wydechem i dziwiłem się, ze dźwięki wydaje, jakbym jechał Junakiem. W SWT - dobrze, że Maciek za mną jechał, bo bym zgubił niedokręcony tłumik. A w obecnym Silverze, po wymianie opony, skręcił rura-tłumik przerdzewialymi śrubami... Tak więc ta laga, to czwarty raz. Ale nie złapałem za rękę, więc nie będę robił dymu...

Do tego można dopisać Varadero Volfa cieknące po "przeglądzie" płynem chłodnicy z powodu nie podokręcanych cybantów...

Odnośnik do komentarza
Dnia 10.05.2018 o 21:50, Rzelu napisał:

Ktoś policzył ilu nas dzisiaj było? Szkoda że poszliśmy później w rozsypkę. Nie dość że każdy je co innego (nie liczę tych co są w połowie drogi między wegetarianizmem a  satanizmem) ale część po drodze zaginęła bez wieści.

A z tak reklamowanej burzy była tylko wersja demo.

To o mnie, kocham Ciebie Jacku -:) Ale masz oczywiście rację. Jestem w połowie przeciągany przez siły dobra i zła, przez wege i satanizm, przez blond i czerń, przez jogę i sex. Cóż zrobić Evil is sexy -:) i jeszcze coś pośredniego w dwóch postaciach Znalezione obrazy dla zapytania miÅoÅÄ

modest_good_sexy_evil_5134.png

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, ArtCho napisał:

 

A zdejmowałeś kiedyś tylne koło z Burgmana?  !sciana Podobnie zdejmuje się z Malaguta i z Silvera oraz SWT - trzeba rozebrać pół pojazdu. Jak nie masz warunków, albo sprzętu, to nidyrydy samemu.

yyyy od którego Burgmana tak ciężko idzie? :o w swoim 650 robiłem to 2 razy, raz przy wymianie opony drugi raz przy łożyskach, wystarczy zdjąc pokrywę przekładni, zacisk, odkręcić i wyjąć oś koła, robiłem to sam w 15min

Odnośnik do komentarza
Dnia 11.05.2018 o 07:18, KriSSo napisał:


Zasadniczo, to padło na Ciebie

Krzysiu   na pewno nie ja ! Widziałbym to i czuł przy dokrecaniu  a w hondzie powinni poinformować  Artura że  bylo coś nie tak  przed ich robotą  a skoto nie mówili  to można  się  domyślić

20180512_130500.jpg

Z Kamilem zalczamy Stargard. Babigoszcz i teraz nad Bałtyk

Z Kamilem zalczamy Stargard Babigoszcz i teraz nad Bałtyk

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
2 godziny temu, Ananakofana napisał:

yyyy od którego Burgmana tak ciężko idzie? :o w swoim 650 robiłem to 2 razy, raz przy wymianie opony drugi raz przy łożyskach, wystarczy zdjąc pokrywę przekładni, zacisk, odkręcić i wyjąć oś koła, robiłem to sam w 15min

Zuch! !w00t

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
5 godzin temu, Ananakofana napisał:

yyyy od którego Burgmana tak ciężko idzie? :o w swoim 650 robiłem to 2 razy, raz przy wymianie opony drugi raz przy łożyskach, wystarczy zdjąc pokrywę przekładni, zacisk, odkręcić i wyjąć oś koła, robiłem to sam w 15min

Chodzi pewnie o 400-setki, bo w w Królu fajnie to zrobili, wystarczyło tylko tył wyżej podnieść... Za to w Silverach, SW-T i Kymco MyRoad trzeba zdemontować tłumik, rozpołowić wahacz...

 

2d266aff6f6d9bad55d47542ee4b6336.jpg

595800e407592f1665608904c0d9844b.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A mi dziś wyskoczyła jak zza krzaka wolna godzinka przed zachodem. Grzech nie skorzystać!

34F0F475-4C4C-40DA-A975-ECE1F2B8215C.thumb.jpeg.8b6f0df0412e91b437e88016a0c5a484.jpeg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...